(Legionowo) Regularne spotkania planszówkowe

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
habert
Posty: 1017
Rejestracja: 12 mar 2014, 20:26
Has thanked: 45 times
Been thanked: 7 times

Re: (Legionowo) Regularne spotkania planszówkowe

Post autor: habert »

Tak, zapraszamy, w piątki i środy startujemy około 18:30-19:00.
sf13sh
Posty: 118
Rejestracja: 17 gru 2017, 19:54
Been thanked: 2 times

Re: (Legionowo) Regularne spotkania planszówkowe

Post autor: sf13sh »

Pojawię się po 18:30. W plecaku:
- Azul
- Tajniacy
- Dolina Kupców 2
- Władca pierścieni LCG
Mój profil BGG
Spotkania legionowskie - drugie piętro dworca w środy i piątki 18:30-23:00
lolowczyni
Posty: 111
Rejestracja: 17 gru 2017, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: (Legionowo) Regularne spotkania planszówkowe

Post autor: lolowczyni »

* graliśmy jeszcze w Sagradę i Azula :)
Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę.
Awatar użytkownika
habert
Posty: 1017
Rejestracja: 12 mar 2014, 20:26
Has thanked: 45 times
Been thanked: 7 times

Re: (Legionowo) Regularne spotkania planszówkowe

Post autor: habert »

Wiek Złodziei to dla mnie drugie podejście do tej rozkręcającej się właściwie dopiero po alarmie gry, które skończyło się bardzo pechowo, gdyż, aż 3 razy trafiłem do lochu. W zasadzie przez to, że nie zaasekurowałem się na zapas w paru ważkich momentach, o których nie wiedziałem, że będą dla mnie przełomowe. Cóż, asekuracja to jedno, a inicjatywa to drugie, na co należy zwrócić szczególną uwagę w czasie biegania lub skradania się po legendarnym mieście. W trakcie szperania po zabudowanych uliczkach do szło do kilku zadym, które przerodziły się w dywagacje nad regułami należytego bycia okradzionym lub możliwości okradzenia innego złodzieja w kontekście karty akcji. Na BGG jest jeden wątek poświęcony temu zagadnieniu, który też w 100% nie jest oficjalną wykładnią, lecz domniemaniem prawidłowych zasad gry. Największym atutem tej gry są niesamowite zwroty akcji i perypetie czerwonego klejnotu cesarza, który potrafi w ciągu jednej rundy zmienić właściciela nawet kilka razy. To co się dzieje w ciągu 5 rund po wszczęciu alarmu, czyli w momencie ucieczki z preciozem dostarcza więcej wrażeń niż nie jeden film średniowiecznej akcji. Siła gry tkwi w zróżnicowanych kartach akcji ogólnych, a właściwości specjalne złodziei nie zawsze dają się należycie wykorzystać. Obława dokonywana przez strażników i kapitanów oraz możliwość jednoczesnego ataku ze strony złodziejskich rywali zmusza do ciągłej asekuracji na wysokich obrotach. Nie zawsze kończy się to pomyślnie. Brawa dla zwinnej i sprytnej, młodej i kulturalnej złodziejki. Teraz zapewne przegra ten klejnot w pokera ;)

Wystąpili - trój-osobowa szajka złodziei z Gondolii

Brzdęknęło nami tego wieczoru! Dwoje rzezimieszków i rzezimieszka stali u wlotu do kanału i próbowali dojrzeć coś w czeluściach, czego nie było widać.
- Właź! Nie zastanawiaj się - rzekł zdecydowanym głosem Draken.
No cóż, wleźć czy nie wleźć, oto jest pytanie?
Stroma jak zawsze drabina nie pozostawiała wątpliwości, w która stronę należy się udać. Habert czmychnął pierwszy w czeluści do dna. Karma!, karma!, hare! hare! - spełzła za nim niczym młoda nadzieja złodziejskiego fachu. Draken podążał ostatni, ale wiecie, ostatni będą .....-ymi.
- Lewo czy prawo? oto jest pytanie? zamyślił się Habert. Nie ma co czekać, ja biorę nogi za pas i spadam - rzekła Karma!, karma!, hare!, hare!
- Brzdęk! - Habert uderzył głową o ścianę nie narysowaną na zabranej z dłuuugiego stołu mapie. O żesz ty!
- Cicho! - rzucił Draken. Nadchodzi Smok!
- O Panie mój, daj mi drugie buty i mieczyk w bój! - z pieśnią na ustach Karma!, kamra!, hare! hare! znikła w ciemnościach rozpościerających się już niemal z każdej strony, nawet tej niewidocznej dla postronnego obserwatora wydarzeń.
- Brzdęk! Brzdęk! to ja SMOK :twisted: rzucam na was urok w bok!
Minęło trzynaście chwil i dwie minuty, gdy Karma!, karma! buszowała w podziemnym kramie wybierając z walizeczką złota w ręce nowe buty, tornister i autograf od niewidzialnego sprzedawcy. W tym czasie cień Drakena skocznymi ruchami przesuwał się po drabinach i korytarzach prowadzących już do góry. Habert w rozterce i poniewierce, zdezorientowany stojąc na rozstaju podziemnych dróg nie mógł zdecydować czy się teleportować, czy nagimnastykować i artefakt zaanektować.
- To ja wychodzę! - rzucił w kierunku dna Draken pokonując ostatnie stopnie stromej jak zwykle drabiny.
- Ale o co mu chodzi zamyśliła się Karma.
- On chyba chce już do domu bo jest 22:27 - domyślał się Habert.
Brzdęk! SMOK :evil: nie wybiera, on ludzi poniewiera!
Krążąc raz tu to tam, Karma i Habert łudzili się, że znajdą właściwą drogę do artefaktu, lub chociaż niedużej korony pocieszenia wartej z 10 złociszy. Jakoś to będzie, oby światła nie zgasili w Nero bo już w ogóle nic nie będzie widać, a ta plansza to jakaś ciemna jest.
Zegar nocy tykał niemiłosiernie, a w jego rytm Draken bawił się na powierzchni w przeskakiwanie smoczych murków, od lewej do prawej, i jeszcze jeden i jeszcze ... ostatni!
Brzdęk! Brzdęk! i po krzyku - ktoś ich widział, dokąd szli?

- ależ Drakeńskie miałem dzisiaj sny ;) - rzekł Habert po przebudzeniu.
Awatar użytkownika
habert
Posty: 1017
Rejestracja: 12 mar 2014, 20:26
Has thanked: 45 times
Been thanked: 7 times

Re: (Legionowo) Regularne spotkania planszówkowe

Post autor: habert »

środa 14 listopada ok. 18:30 plan po aktualizacji:

Descent - Draken11, Geoburak, Vir3ns, Habert, ..............

Brzdęk pierwszy - Karol, ........

Agricola lub Puerto Rico - MonikaBu, ......

Brzdęk drugi po Descencie? - Geoburak, Habert, Karol, ...........

Santorini - MonikaBu, ......

do przydziału: Sf13sh, Hutriel, Lolowczyni?, KarmaAF?, Msm?, ........?

Oczywiście można zgłaszać wszelakie: osoby, uwagi, tytuły i propozycje.
Ostatnio zmieniony 13 lis 2018, 15:57 przez habert, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
MonikaBu
Posty: 22
Rejestracja: 26 paź 2017, 13:57

Re: (Legionowo) Regularne spotkania planszówkowe

Post autor: MonikaBu »

Widzę, że to znakomita okazja do zagrania w Agricolę :) Kto chętny? A jak nie Agri, to może Puerto Rico? Duży niedosyt mam. Hubercie, weźmiesz?
Prośba też do Marcina o zabranie Santorini, co by przegrać, zanim Burak zdąży kupić ;)
In vino veritas
Awatar użytkownika
vir3ns
Posty: 567
Rejestracja: 20 paź 2016, 16:14
Has thanked: 8 times
Been thanked: 7 times

Re: (Legionowo) Regularne spotkania planszówkowe

Post autor: vir3ns »

Ktoś chętny na Galaxy Truckera po Descent? Tash-Kalar, zwierzu?

GŁÓD VLAADY!
Moje konto na BGG
Sprzedam/Wymienię
TOP 5: Eclipse 2. ed, Mage Knight, Tash-Kalar, Galaxy Trucker, Nexus Ops
Awatar użytkownika
Geoburak
Posty: 323
Rejestracja: 29 wrz 2017, 14:32
Has thanked: 12 times
Been thanked: 11 times

Re: (Legionowo) Regularne spotkania planszówkowe

Post autor: Geoburak »

vir3ns pisze: 13 lis 2018, 13:31 Ktoś chętny na Galaxy Truckera po Descent? Tash-Kalar, zwierzu?

GŁÓD VLAADY!
mój głód zaspokojony wczorajszą rozgrywką w pupile podziemi :)
Ale na Galaxy truckera kiedyś możemy się umówić :)
Awatar użytkownika
vir3ns
Posty: 567
Rejestracja: 20 paź 2016, 16:14
Has thanked: 8 times
Been thanked: 7 times

Re: (Legionowo) Regularne spotkania planszówkowe

Post autor: vir3ns »

Super, mam z dodatkiem :)
A ma ktoś dungeon lords? Space alert?
Moje konto na BGG
Sprzedam/Wymienię
TOP 5: Eclipse 2. ed, Mage Knight, Tash-Kalar, Galaxy Trucker, Nexus Ops
sf13sh
Posty: 118
Rejestracja: 17 gru 2017, 19:54
Been thanked: 2 times

Re: (Legionowo) Regularne spotkania planszówkowe

Post autor: sf13sh »

MonikaBu pisze: 13 lis 2018, 07:15 Widzę, że to znakomita okazja do zagrania w Agricolę :) Kto chętny? A jak nie Agri, to może Puerto Rico? Duży niedosyt mam. Hubercie, weźmiesz?
Prośba też do Marcina o zabranie Santorini, co by przegrać, zanim Burak zdąży kupić ;)
Wezmę. Mam już też kilka partii za sobą :)
vir3ns pisze: 13 lis 2018, 13:31 Ktoś chętny na Galaxy Truckera po Descent? Tash-Kalar, zwierzu?

GŁÓD VLAADY!
Tash-Kalar z chęcią :) Zobaczymy tylko jak się ze wszystkim wyrobimy.
Mój profil BGG
Spotkania legionowskie - drugie piętro dworca w środy i piątki 18:30-23:00
msm
Posty: 46
Rejestracja: 16 mar 2018, 09:14

Re: (Legionowo) Regularne spotkania planszówkowe

Post autor: msm »

Będę. Jeżeli jest miejsce przy Descencie to poproszę. Jak nie to i tak się mnie nie pozbędziecie ;)
lolowczyni
Posty: 111
Rejestracja: 17 gru 2017, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: (Legionowo) Regularne spotkania planszówkowe

Post autor: lolowczyni »

Niestety ja dzisiaj odpuszczam.
Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę.
Awatar użytkownika
habert
Posty: 1017
Rejestracja: 12 mar 2014, 20:26
Has thanked: 45 times
Been thanked: 7 times

Re: (Legionowo) Regularne spotkania planszówkowe

Post autor: habert »

Ja tylko tak na chwilę, na szybko - 14 listopada 9 osób na dłuuugim stole zagrało w:

Brzdęk! - 3 osoby
2x Descent - 3 osoby
2x Pięć Plemion - 2 osoby
Star Realms - 2 osoby
Flamme Rouge - 4 osoby
Star Realms - 2 osoby (inny skład)
Red 7 - 2 osoby
Azul - 3 osoby

Brzdęk ! - wciąż mam problem z ucieczką chociażby do przyziemia. Błąkam się i błąkam, a butów wciąż za mało, kasy także. Nie no, trzeba próbować dalej i w końcu coś ukraść skuteczniej. A tak w ogóle, to wczoraj smok mnie zabił i nie tylko mnie. Pozdrawiam Smoka. Gra się mi bardzo podoba i czekam na kolejne buszowanie w podziemiach (może uda mi się kupić klucze albo plecak).

Flamme Rouge - mój roller gnający jak sprinter, był na mecie tuż za plecami kolarza (sprintera?) z Finlandii, niemal dotknął jego siodełka. Czerwony fin(n)isz miał niezły, ale wyrwał niczym filip z konopi już w połowie trasy i samotnie pędził i pędził coraz wolniej (zmęczyć się każdy może, jeden lepiej lub gorzej), ale w końcu to mu się odpłaciło na mecie. Jazdy na kole było tym razem mało, a pagórki nieco nas przyblokowały. Generalnie jestem bardzo na tak! Po 3 rozgrywkach mogę śmiało ocenić na 7,5.

Star Realms - nie ograny u mnie, grywam od przypadku do przypadku, ale bardzo lubię deck-building, więc ucieszyłem się z niespodziewanej partyjki i to wygranej :)

Na stole mignęło legendarne Santorini (może w końcu zagramy?).
Ostatnio zmieniony 15 lis 2018, 12:37 przez habert, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
vir3ns
Posty: 567
Rejestracja: 20 paź 2016, 16:14
Has thanked: 8 times
Been thanked: 7 times

Re: (Legionowo) Regularne spotkania planszówkowe

Post autor: vir3ns »

Dzięki za wczorajsze zmagania!

Descent jak zwykle przyjemny i klimatyczny. Po swojej piątej partii podtrzymuję ocenę 6 według wytycznych na BGG „ok - zagram jeśli jestem w humorze”. Przypuszczam, że ocena mogłaby wzrosnąć w trybie kampanii.

Z chęcią jeszcze kiedyś pozabijam bohaterów :)

A potem był Azul. 37. miejsce na top 100... Tuż za Eclipsem? Widocznie nie cierpię dobrej zabawy.
Przy każdym ruchu miałem typowe dla niektórych gier uczucie, którego bardzo nie lubię: „Można tu zrobić optymalny ruch. Trzeba tylko dłużej pomyśleć i spojrzeć co mają inni gracze. Ale mi się nie chce”.

Może kiedyś na dwóch graczy.

Do zobaczenia!
Moje konto na BGG
Sprzedam/Wymienię
TOP 5: Eclipse 2. ed, Mage Knight, Tash-Kalar, Galaxy Trucker, Nexus Ops
lolowczyni
Posty: 111
Rejestracja: 17 gru 2017, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: (Legionowo) Regularne spotkania planszówkowe

Post autor: lolowczyni »

będziemy dziś ok. 18;30 i zapraszamy do wspólnej gry :D
zabierzemy coś swojego..
Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę.
Awatar użytkownika
habert
Posty: 1017
Rejestracja: 12 mar 2014, 20:26
Has thanked: 45 times
Been thanked: 7 times

Re: (Legionowo) Regularne spotkania planszówkowe

Post autor: habert »

W piątek 16 listopada dłuuugi stół ugościł 6 osób, które zasiadły do:

grupa A: Blood Rage, Dolina Kupców 2

grupa B:
Świat Dysku: Ankh-Morpork - wczorajsze dwie partie pokazały jak nieobliczalna i nieprzewidywalna może być ta gra, a zarazem emocjonująca i dość wartko płynąca. Problemem może być brak dociągu na czas kart, które pozwolą powstrzymać rywali przed wypełnieniem ich celów. Ciekawy jest motyw zmiany tożsamości, a siłą gry zagrywanie combosów i karty reakcji. Chętnie jeszcze pogram.

Osadnicy - Imperial Settlers - trzewiczkowy klasyk w odsłonie na trzech graczy. Dla mnie hit wieczoru, to jest to co lubię. Rozwój imperium z elementem plądrowania (który może nieco drażnić) w nieco komiksowej oprawie. Szkoda, że nie można zachowywać wszystkich zasobów na następną rundę, ale z drugiej strony zmusza to do dobrej optymalizacji i kolejności poczynań. Różne rasy, dużo dodatków i możliwość budowania talii przed grą daje sporą regrywalność. Nie odmówię kolejnych rozgrywek :)

Szeryf z Nottingham - rozgrywka szkoleniowa, niepełna ale obiecująca sporo dobrej zabawy w klimacie bazarowego blefu w modnym ostatnio "urzędzie celnym". Czekamy na pełnoprawną rozgrywkę w większym składzie.

Hero Realms - w wariancie na trzy osoby. To zupełnie nowe doświadczenie w grze skrojonej na parę. Było szybko, emocjonująco i ciekawie, choć niedokończyliśmy rozgrywki z powodu późnego startu.
Awatar użytkownika
habert
Posty: 1017
Rejestracja: 12 mar 2014, 20:26
Has thanked: 45 times
Been thanked: 7 times

Re: (Legionowo) Regularne spotkania planszówkowe

Post autor: habert »

Środa 21 listopada zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią przenosimy się w przeszłość i siną w dal lub bliżej. Dłuuugi stół nawiedzi feldowski euro-duet: Forum Trajanum i Carpe Diem oraz Gugong - The Forbidden City - trzy gorące nowości tegorocznej jesieni. Forum Trajanum (4 graczy) to nowy euro-Feld nawiązujący tematycznie do wcześniejszego Trajana tego samego autora (realia starożytnego Rzymu). Gugong (5 graczy) to bajecznie wykonane euro rozgrywane na dalekim wschodzie w roku 1570 w czasach dynastii Ming. Co wybrać? - rozstrzygnie ilość graczy?
Awatar użytkownika
habert
Posty: 1017
Rejestracja: 12 mar 2014, 20:26
Has thanked: 45 times
Been thanked: 7 times

Re: (Legionowo) Regularne spotkania planszówkowe

Post autor: habert »

Awaria serwera pogrzebała wpisy na forum od wtorku dokonane, no cóż :( We środę 21.11 zagraliśmy w Gugong i Brzdęk na 4 osoby. A kto nie zdążył przeczytać do wczoraj podsumowania, to już nie przeczyta. Dobra okazja na powtórkę tych tytułów ;) Środa była niezwykle kameralna i korupcyjna, historyczna i w pięknej oprawie stworzona.

Dzisiaj obchodzimy trzeci planszowy piątek miesiąca, co oznacza, że spotykamy się jak zwykle ok. 18:30 i przynosimy furę gier, dla każdego coś miłego. W furze dzisiejszej znajdzie się prawdopodobnie:
- Terraformacja Marsa z drewnianymi nakładkami na planszetki graczy, które wzbudziły ochy i achy we środę przy prezentacji,
- Zmiennicy - na podstawie serialu telewizyjnego,
- Carpe Diem - naszego ukochanego Stefana Felda dziecko prawie najmłodsze,
- pewnie inne tytuły też, jak np. Dolina Kupców 2.
sf13sh
Posty: 118
Rejestracja: 17 gru 2017, 19:54
Been thanked: 2 times

Re: (Legionowo) Regularne spotkania planszówkowe

Post autor: sf13sh »

Będziemy :) W plecaku:
- Terraformacja Marsa
- Władca Pierścieni LCG
- Dolina Kupców 2
Mój profil BGG
Spotkania legionowskie - drugie piętro dworca w środy i piątki 18:30-23:00
Awatar użytkownika
herem
Posty: 25
Rejestracja: 17 kwie 2018, 12:04
Lokalizacja: Legionowo
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: (Legionowo) Regularne spotkania planszówkowe

Post autor: herem »

Skoro zniknęły poprzednie posty to przypomnę że wstępnie będzie grane w Pana Lodowego Ogrodu w następny piątek 30.11.
Awatar użytkownika
habert
Posty: 1017
Rejestracja: 12 mar 2014, 20:26
Has thanked: 45 times
Been thanked: 7 times

Re: (Legionowo) Regularne spotkania planszówkowe

Post autor: habert »

Terraformowanie Marsa - jakie to jest dobre! - powiedział habert po swojej drugiej rozgrywce w ten tytuł. I nic to, że nie zdążyliśmy na 3 osoby dokończyć dzieła na obcej planecie w 200 minut. Według obliczeń specjalistów drobne 900 sekund czasu marsjańskiego zabrakło do radosnego zwieńczenia. Nagrody i tytuły sypnęły się obficie na koniec pozaziemskiej epopei i bardzo pozytywnie wpłynęły na ranking piszącego ten raport, tym bardziej, że punktacja z kart technologii/wynalazków była skromniutka. Ponieważ każda litera więcej napisana i przesłana z dalekiego Marsa tu do was na Ziemię docierałaby o wiele dłużej z powodów kosmicznej odległości, to nadmienię alfabetem z Marsa, że Preludium i Wenus włączono do rozgrywki celem kompletniejszych wrażeń dla niemal nowicjusza. Mars wzywa nas ponownie! Gratulejszyn dla Wenusjanki z Marsa ;)

W tym samym mniej więcej czasie ziemskim, dłuuugi stół opanowały zwariowane taksówki z PRL-u. Tak! Dobrze słyszycie, za kierownicą Fiatów 125p zasiadło troje Zmienników, czyli adeptów czterech kółek i koguta, by oddać się szaleńczym rajdom po warszawskich ulicach sprzed kilkudziesięciu lat (nie mieli wtedy komórek). Zwycięzcą w swoistym wyścigu po pasażerów została firma Karma-Taxi, której serdecznie gratulujemy nagrody w postaci srebrnej walizeczki ;)

Środek stołu zakończył spotkanie w iście pokerowej atmosferze przy rachowaniu kości.
Awatar użytkownika
habert
Posty: 1017
Rejestracja: 12 mar 2014, 20:26
Has thanked: 45 times
Been thanked: 7 times

Re: (Legionowo) Regularne spotkania planszówkowe

Post autor: habert »

Ogłoszenia planszowe:

środa 28.11 z uwagi na prawdopodobnie bardzo okrojony skład składam następujące propozycje:
wariant na 5 osób: Descent - draken11, habert, msm?, vir3ns?, sf13sh
wariant na więcej osób: - do wymyślenia, tj. podział na 2 grupy i zobaczymy co dalej

Ja ze swojej strony awaryjnie zabiorę torbę pełną planszowego dobra na różny skład (na pewno Carpe Diem i Forum Trajanum). Przychylnym okiem spojrzę również na: Osadników Narodziny Imperium, Władcę Pierścieni lcg i inne dobre tytuły, np. Santorini, Dolina Kupców 2.

piątek 30.11 wstępnie zapowiadam Pana Lodowego Ogrodu mamy 2 wolne miejsca!
Awatar użytkownika
draken11
Posty: 124
Rejestracja: 08 wrz 2015, 23:28
Lokalizacja: Legionowo

Re: (Legionowo) Regularne spotkania planszówkowe

Post autor: draken11 »

Przygotuje wstępnie jakieś dwa scenariusze do Descenta
Awatar użytkownika
habert
Posty: 1017
Rejestracja: 12 mar 2014, 20:26
Has thanked: 45 times
Been thanked: 7 times

Re: (Legionowo) Regularne spotkania planszówkowe

Post autor: habert »

Dzisiejszy wieczór stał pod znakiem zimnej zabawy w kotki (łowców) i myszkę (Dracula), czyli Fury of Dracula 3-edycja. Pogoń po starym kontynencie, oceanie i morzu zajęła nam (prawie samym nowicjuszom) 4 godziny i zakończyła się zwycięstwem zakrwawionego od połowy w dół księcia ciemności. Mój bohater nieco nieudolnie starał się węszyć pieszo, pociągiem i statkiem głównie po zachodniej części kontynentu, jednak Dracula znajdował się przynajmniej o jeden krok (miasto) dalej. Niestety nie dane mi było zmierzyć się twarzą w twarz z wcielonym złem. W chłodnej pogoni udział wzięło dzisiaj aż czterech łowców. Gratulujemy Draculi (któremu rola przypadła do gustu) i dziękujemy wszystkim za udział w mrożącej kości i krew nocnej przygodzie. Warto nadmienić, że szczególnie ciepło w ten zimny, środowy wieczór powitaliśmy w naszym gronie Krzyśka.

W piątek 30.11 zapowiadają się na dłuuugim stole równolegle co najmniej dwa lub trzy tytuły, w tym Pan Lodowego Ogrodu (już tylko 1 wolne miejsce), który idealnie wpisuje się swoim klimatem w panującą wokoło aurę. Zapraszamy jak zwykle ok. 18:30!

30.11.2018 piątek:
stół A - Pan Lodowego Ogrodu - Herem, Krzysztof, Habert, ......?
stół B - ............ ? /Vir3ns, Sf13sh, Lolowczyni, KarmaAF, Łukasz, Msm?

Inne tytuły na stole uzależnione od przynoszących gry, ewentualnie mogę coś przynieść dla drugiej grupy, ale sami oswajacie zasady ;) Jutro wezmę parę fillerków, gdyby po Panie... był czas na coś extra.
Ostatnio zmieniony 29 lis 2018, 21:44 przez habert, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
draken11
Posty: 124
Rejestracja: 08 wrz 2015, 23:28
Lokalizacja: Legionowo

Re: (Legionowo) Regularne spotkania planszówkowe

Post autor: draken11 »

Niestety jutro bezemnie :(
ODPOWIEDZ