(Wołomin) Spotkania planszówkowe

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Velestus
Posty: 60
Rejestracja: 03 lip 2014, 09:02
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka / Wołomin

(Wołomin) Spotkania planszówkowe

Post autor: Velestus »

Witam serdecznie!

Na razie pytam się czysto teoretycznie i wywiadowczo.
Otóż planuję się przeprowadzić do Wołomina w, mam nadzieję, niedalekiej przyszłości (dwa, trzy miesiące). No i w związku z tym chciałem się zapytać czy ktoś zechciałby zacząć się regularnie spotykać w celu pogrania w przeróżne tytuły? W mojej stopce jest (prawie) aktualny spis posiadanych przeze mnie gier.
Co do miejsca to jeszcze się zobaczy co i jak. Preferowałbym jakiś lokal, ale wiem że z tym w Wołominie to ciężko, więc pewnie skończy się na domówkach.
Ostatnio zmieniony 11 lip 2018, 16:47 przez Velestus, łącznie zmieniany 1 raz.
piotrek007r
Posty: 150
Rejestracja: 14 cze 2014, 23:36

Re: [Wołomin] Spotkania planszówkowe

Post autor: piotrek007r »

Jakby co jestem z Kobyłki i znajdzie się jeszcze pewnie kilka osób tutaj. Chociaż i tak gram w Warszawie w paradoxie. Jakby co pisz to się poustawiamy, wezmę też znajomego.
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5457
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: [Wołomin] Spotkania planszówkowe

Post autor: Rocy7 »

Jakie gry Was interesują? Jestem z Kobylki i szukam kogoś do gry w cieższe ameri i 4X jak Burning Suns, Forbidden Stars, czy Twilight Empire 4 edycja. Lubie tez dungeon crawlery jak The Others 7 Sins i Level 7 Omega Protocol.
Velestus
Posty: 60
Rejestracja: 03 lip 2014, 09:02
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka / Wołomin

Re: [Wołomin] Spotkania planszówkowe

Post autor: Velestus »

Wszystkie plany tak mi się rozwaliły że przenoszę się dopiero teraz :F

Ale patrząc po odzewie nawet lepiej, bo przenoszę się do Kobyłki w tym bądź przyszłym tygodniu :)

Ogólnie jestem otwarty na wszelkie propozycje, sam mam około 20 tytułów w które można pograć ale bardzo chętnie siądę też do czegoś nowego :)
Charliestark
Posty: 3
Rejestracja: 25 lut 2018, 16:34

Re: (Wołomin) Spotkania planszówkowe

Post autor: Charliestark »

Cześć,

Jestem z Wołomina i chętnie bym się przyłączył. Nawet dzisiaj ekipa się wysypała wiec mógłbym zaprosić do siebie, zakładajac że znajdą się z 3-4 osoby.
Ze swojej kolekcji, chetnie wyciągnął bym rising Sun, Spartakusa (jesczcze nie ograny) lub Inis.
Robertinni
Posty: 89
Rejestracja: 04 sty 2017, 14:46

Re: (Wołomin) Spotkania planszówkowe

Post autor: Robertinni »

Część

Ja co prawda nie jestem z Wołomina ale chętnie zebrał bym jakaś ekipę do gier w niedalekiej odległości od Warszawy.

I tu mam bardzo zblizona kolekcje do Charliestark. Spartacus (wszystkie dodatki) Rising Sun, Rosyjska Ruletkę, descent-a czy Troyes.
Velestus
Posty: 60
Rejestracja: 03 lip 2014, 09:02
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka / Wołomin

Re: (Wołomin) Spotkania planszówkowe

Post autor: Velestus »

To może uda nam się coś zorganizować? W tygodniu pasuje mi praktycznie codziennie po godzinie 18.
Zawsze mozna robić rotację po lokalach żeby nie musieć daleko wozić gier :D
ODPOWIEDZ