(Warszawa) Mini grupa na Targówku

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Szadoł
Posty: 713
Rejestracja: 20 sie 2012, 14:04
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: (Warszawa) Mini grupa na Targówku

Post autor: Szadoł »

jakmis83 pisze: 27 sie 2018, 07:52 Potwierdzam, czasami spotykamy się co tydzień albo trochę rzadziej, zależy jak nam czas pozwoli.
Jest bardzo fajnie, gramy na spokojnie w różnego rodzaju eurasy. Kamradziej z małżonką mają duży stół, więc zmieści się wszystko.
Bardzo polecam i wiem, że przynajmniej z mojej strony tych spotkań będzie jeszcze więcej :)
Może też bym dołączył czasem ? Grupa zewsząd jakoś na eurosy nie była chętna. W prawdzie pora późna ale chyba jakieś tam nocne z Żaby do mnie jadą.
Awatar użytkownika
KamradziejTomal
Posty: 1162
Rejestracja: 04 kwie 2016, 16:40
Has thanked: 386 times
Been thanked: 452 times

Re: (Warszawa) Mini grupa na Targówku

Post autor: KamradziejTomal »

My w zasadzie tylko na euraski jesteśmy chętni :)

Późno pora podyktowana położeniem dzieci spać żeby dorośli mogli się spokojnie bawić :)

Najbliższy weekend raczej odpadnie bo mamy urodziny córci ale na następny (15.09) możemy coś wymyślić jeśli będziesz zainteresowany.
Słyszysz o jakichś glaze'ach, drybrushach i innych dziwadłach i nie wiesz o czym mowa? Zerknij sobie TUTAJ
Sundrop tutorial: TUTAJ
Wykańczanie podstawek domowymi sposobami: TUTAJ
Szadoł
Posty: 713
Rejestracja: 20 sie 2012, 14:04
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: (Warszawa) Mini grupa na Targówku

Post autor: Szadoł »

KamradziejTomal pisze: 03 wrz 2018, 08:19 My w zasadzie tylko na euraski jesteśmy chętni :)

Późno pora podyktowana położeniem dzieci spać żeby dorośli mogli się spokojnie bawić :)

Najbliższy weekend raczej odpadnie bo mamy urodziny córci ale na następny (15.09) możemy coś wymyślić jeśli będziesz zainteresowany.
Euro jakieś cięższe jak najbardziej bym się pisał za dwa tygodnie.
ODPOWIEDZ