(Zabrze) Pionek - 9-10.06.2018 - wspólna podróż :)

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
ixi24
Posty: 477
Rejestracja: 03 lut 2015, 00:23
Has thanked: 109 times
Been thanked: 41 times

(Zabrze) Pionek - 9-10.06.2018 - wspólna podróż :)

Post autor: ixi24 »

Witam!

Planuje ktoś podróż na Pionek w tym roku z okolic Zielonej Góry, Nowej Soli, Wolsztyna czy nawet Poznania ?

Może macie wolne miejsce i chcecie zaoszczędzić na paliwie :) Pisać, pytać, na pewno się dogadamy :)
gregoff
Posty: 789
Rejestracja: 02 maja 2006, 22:55
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą
Has thanked: 514 times
Been thanked: 153 times

Re: (Zabrze) Pionek - 9-10.06.2018 - wspólna podróż :)

Post autor: gregoff »

A z okolic Bydgoszczy w Sobotę rano wyjazd i powrót w nocy?
Jestem tak stary, że pamiętam internet do którego sie dzwoniło...
Awatar użytkownika
ixi24
Posty: 477
Rejestracja: 03 lut 2015, 00:23
Has thanked: 109 times
Been thanked: 41 times

Re: (Zabrze) Pionek - 9-10.06.2018 - wspólna podróż :)

Post autor: ixi24 »

Mi to całkiem nie po drodze i wolałbym być przez dwa dni, ale może ktoś się znajdzie :)
Sprzedam Kupie IG

Zniżki: 3% ALEplanszowki
Awatar użytkownika
Arachion
Posty: 413
Rejestracja: 18 wrz 2016, 15:33
Has thanked: 407 times
Been thanked: 204 times

Re: (Zabrze) Pionek - 9-10.06.2018 - wspólna podróż :)

Post autor: Arachion »

Witam, myślimy z żoną czy by nie pojechać w sobotę na pionka lecz nie wiemy czego się tam spodziewać.

Na pewno chcemy zobaczyć nowości, poznać coś czego możemy nie znać ale czy jak coś będzie fajnego to można to kupić? Jak wtedy z cenami?
Czy jest jakiś kiermasz z używanymi grami?
Sucharzysta
Awatar użytkownika
hamish
Posty: 543
Rejestracja: 31 paź 2014, 19:49
Has thanked: 251 times
Been thanked: 112 times

Re: (Zabrze) Pionek - 9-10.06.2018 - wspólna podróż :)

Post autor: hamish »

Adrian32 pisze: 05 cze 2018, 19:22 Witam, myślimy z żoną czy by nie pojechać w sobotę na pionka lecz nie wiemy czego się tam spodziewać.

Na pewno chcemy zobaczyć nowości, poznać coś czego możemy nie znać ale czy jak coś będzie fajnego to można to kupić? Jak wtedy z cenami?
Czy jest jakiś kiermasz z używanymi grami?
Są wydawnictwa z grami, Portal zawsze promuje jakąś swoją nowość. Z cenami jest rożnie. Niby zawsze niższe od SDC ale w wielu przypadkach można znaleźć taniej w sklepie. Naprawdę zależy. Ostatnio box do Star Realms był za 50 złotych chyba, a w sklepach kosztował około 100. Do tej pory zawsze była giełda gier używanych, ale ta edycja nie będzie jej miała. Ogólnie nikt nie wie dlaczego i ostatnio spotkałem się z głosami, że to może być gwóźdź do trumny dla tej imprezy...
Crivens! Whut aboot us, ye daftie!?
Sprzedam
Kupię
Awatar użytkownika
Swawolny_Pionek
Posty: 286
Rejestracja: 29 cze 2016, 10:43
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 83 times
Been thanked: 8 times

Re: (Zabrze) Pionek - 9-10.06.2018 - wspólna podróż :)

Post autor: Swawolny_Pionek »

Był ktoś? Jak było?
Awatar użytkownika
E2MD
Posty: 382
Rejestracja: 11 kwie 2017, 12:42
Lokalizacja: 43-518
Has thanked: 53 times
Been thanked: 135 times

Re: (Zabrze) Pionek - 9-10.06.2018 - wspólna podróż :)

Post autor: E2MD »

Byłem całą niedzielę. W porównaniu do ubiegłej edycji było mniej ludzi i to było akurat fajne. Mozna było ograć większośc nowości od Portalu - najbardziej w oczy rzucała się Fotosynteza i Rising Sun. Licytacja gier była przezabawna. Nie było giełdy (szkoda). Pod koniec dnia zrobilo się ciepło i za duszno mimo, że drzwi pootwierane.
Ograłem kilka gier które chciałem (typu Azul, Hero Realms (jednak wolę Star Realms) i Dominion (wstyd się przyznać ale nigdy wcześniej nie grałem)).
Ciekawe wypada Sagrrada - pewnie kupię jak już wyjdzie w PL. Kompletnie nie podeszły mi Zamki Caladale (zero funu) oraz Ganges - lubię euro i gra zapowiada się dobrze, ale dobór i ilośc kolorów mnie zabiła. Zagrałem jeszcze w kilka pomiejszych gier.
Podsumowując - REWELACYJNY wyjazd - więcej nie mogłem ograć (10;30-16;45), dostęp do gier świetny, można coś zjeść, nie było tłoku, ceny na stoiskach takie sobie. Ja na pewno będę za rok.
Nie przyszedłem tutaj wygrać
ODPOWIEDZ