(Nowy Dwór Mazowiecki, Pomiechówek)

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
xtomashx
Posty: 305
Rejestracja: 25 lis 2017, 00:19
Has thanked: 55 times
Been thanked: 41 times

Re: (Nowy Dwór Mazowiecki, Pomiechówek)

Post autor: xtomashx »

O dobrze wiedzieć. Ja dowiedziałem się, że Modelina z Twierdzy także nie robi problemów planszówiczom. Ogólnie NOK to dobra opcja. Przynajmniej tam jest gdzie zaparkować. Niestety jak mówiłem wcześniej mam pracę zmianową i mógłbym być co drugi tydzień. Mogę zapytać na grupie fb nowodworskiej i może więcej chętnych się znajdzie.
Awatar użytkownika
p_olo86
Posty: 412
Rejestracja: 04 sty 2017, 11:31
Has thanked: 9 times
Been thanked: 29 times

Re: (Nowy Dwór Mazowiecki, Pomiechówek)

Post autor: p_olo86 »

Jeśli ustaliliśmy konkretny dzień to myślę że od stycznia nie będzie problemu żebym powiedzmy trzy razy w miesiącu miał w ten dzień pierwszą zmianę lub wolne. Osobiście jestem za piątkiem w drugiej kolejności za poniedziałkiem, czwartek raczej nie bardzo mi pasuje.
Awatar użytkownika
xtomashx
Posty: 305
Rejestracja: 25 lis 2017, 00:19
Has thanked: 55 times
Been thanked: 41 times

Re: (Nowy Dwór Mazowiecki, Pomiechówek)

Post autor: xtomashx »

Dobra Panowie założyłem grupę na fb. Jeżeli ktoś chce to niech dołączy. Zawsze to lepszy zasięg przy szukaniu chętnych na grę.

https://www.facebook.com/groups/1587608018005623/
alberret
Posty: 7
Rejestracja: 25 lis 2018, 09:50

Re: (Nowy Dwór Mazowiecki, Pomiechówek)

Post autor: alberret »

To co z tym terminem? Moje preferencje są zupełnie odwrotne, więc najlepszy byłby pewnie poniedziałek. Myślę że spotkanie co drugi tydzień byłoby ok. 1-szy i 3-ci czy 2-gi i 4-ty? Postaram się ogarnąć jakiś plakat zachęcający innych. NOK może coś takiego druknąć, a i na fejsa można wrzucić.
Awatar użytkownika
xtomashx
Posty: 305
Rejestracja: 25 lis 2017, 00:19
Has thanked: 55 times
Been thanked: 41 times

Re: (Nowy Dwór Mazowiecki, Pomiechówek)

Post autor: xtomashx »

alberret pisze: 12 gru 2018, 09:13 To co z tym terminem? Moje preferencje są zupełnie odwrotne, więc najlepszy byłby pewnie poniedziałek. Myślę że spotkanie co drugi tydzień byłoby ok. 1-szy i 3-ci czy 2-gi i 4-ty? Postaram się ogarnąć jakiś plakat zachęcający innych. NOK może coś takiego druknąć, a i na fejsa można wrzucić.
Odezwij się do mnie na priv.
Awatar użytkownika
xtomashx
Posty: 305
Rejestracja: 25 lis 2017, 00:19
Has thanked: 55 times
Been thanked: 41 times

Re: (Nowy Dwór Mazowiecki, Pomiechówek)

Post autor: xtomashx »

Jakby ktoś chciał to 17.12 organizujemy spotkanie zapoznawcze w barze Piwnica Winnica :) start godzina 18.
ODPOWIEDZ