(Kraków) szukamy chętnych do grania

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
alfasnip
Posty: 57
Rejestracja: 16 paź 2011, 16:45
Lokalizacja: Opole

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: alfasnip »

Hej wszystkim jutro w planach Martwa Zima w Mandragorze i jakieś euro na dokładkę.... Jeśli ktoś ma ochotę ;) dawać znać ;)
Awatar użytkownika
Sirius_Black
Posty: 134
Rejestracja: 17 sty 2016, 13:29
Has thanked: 217 times
Been thanked: 142 times

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: Sirius_Black »

W przyszłym tygodniu będę w Krakowie. Może jakieś wspólne granie w pon/wt/środę w Boardowej(najchętniej)?
Awatar użytkownika
alfasnip
Posty: 57
Rejestracja: 16 paź 2011, 16:45
Lokalizacja: Opole

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: alfasnip »

Hej. Ja musiałem zaliczyć mały wyjazd i dopiero dzisiaj wróciłem. Jutro mandragora - mają pokazy malowania i chyba nowosc - Anachromy - weekend bardzo chętnie :) nie wiem do kiedy bedziesz w Krakowie...? Jak się nie uda teraz .... zagramy następnym razem :)
Awatar użytkownika
Koziełło
Posty: 905
Rejestracja: 13 cze 2018, 13:11
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 232 times
Been thanked: 315 times

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: Koziełło »

@alfasnip :arrow: sirius.przem pisał o przyszłym tygodniu i już w sumie jesteśmy umówieni we wtorek w boardowej na wspólne pędzenie (bydła oczywiście) :D :D :D
Awatar użytkownika
alfasnip
Posty: 57
Rejestracja: 16 paź 2011, 16:45
Lokalizacja: Opole

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: alfasnip »

Aaa.... No i jestem w domu... ;) Więc idę ostrzyc ostrogi i poszukam w piwnicy lasso... ;) i yeaaahhhaaa...
Awatar użytkownika
Sirius_Black
Posty: 134
Rejestracja: 17 sty 2016, 13:29
Has thanked: 217 times
Been thanked: 142 times

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: Sirius_Black »

W następnym tygodniu ponownie będę w Krakowie. Może wspólne granie w pon/wtorek/środę? Tradycyjnie w Boardowej?
Awatar użytkownika
alfasnip
Posty: 57
Rejestracja: 16 paź 2011, 16:45
Lokalizacja: Opole

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: alfasnip »

Hej sorry za mała nieobecność na forum... Sirius -> Następnym razem chętnie podłącze się przy okazji towjej wizyty w Krakowie. Gier mamy sporo do ogrania jeszcze więc tylko znajdujmy na nie czas w miarę możliwości oczywiście.
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1508
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 81 times
Been thanked: 170 times

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: Goldberg »

Ktoś w coś w hexie? Najlepiej jakiś duży tytuł z figuraskami :)
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
Erebor
Posty: 2
Rejestracja: 03 mar 2018, 08:19

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: Erebor »

Cześć,

Szukam towarzystwa do pogrania raz na jakiś czas w jakieś planszówki. Niestety wszyscy w okół zajęci, ja w sumie też na nadmiar wolnego czasu nie mogę narzekać. Myślałem o w miarę regularnych wypadach - powiedzmy raz na dwa-trzy tygodnie. Gram we wszytko - euro, karciane, figurki. Sam mam niewielką kolekcję (kilka gier z KS, Osadnicy itp.)

Może polecicie jakąś grupę na FB, gdzie tacy "single" umawiają się na ogranie czegoś fajnego?

Dzięki z góry za odpowiedź :)
Awatar użytkownika
Koziełło
Posty: 905
Rejestracja: 13 cze 2018, 13:11
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 232 times
Been thanked: 315 times

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: Koziełło »

Śledź ten wątek. Tak średnio raz w miesiącu (podobno ma być częściej) w Krakowie pojawia się niejaki sirius.przem (pozdrowionka) :D I wtedy na ogół coś fajnego się dzieje w Boardowej :D Najbliższe spotkanie z racji świąt niestety dopiero w styczniu.
Awatar użytkownika
Vladon48
Posty: 4
Rejestracja: 17 gru 2018, 17:25

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: Vladon48 »

Hi :D My name is Vladimír, i moved to Kraków 3 months ago from Slovakia and i work at University. I started hobby just recently, but i would love to visit some Krakow boardgame clubs and get to know people! Have been to Mandragora before and borrowed some games - but mostly play it with my wife. I like midweight game of any sort, but not abstract. I would like to join you. As iam from Slovakia, i can understand fair bit of Polish, but english would probably be necessary, at least till I learn Polish. I played: Ticket to Ride, Catan, Sid Mayers Civilization, Hero Realms, Dominion, dice Bang :D i also have preordered one rpg campaign game so i hope to find some sympatic people for weekly plays. I ussualy finish work at around 4 pm
Awatar użytkownika
Hatar
Posty: 203
Rejestracja: 02 sty 2007, 10:30
Lokalizacja: Kraków

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: Hatar »

Ktos chetny na partyjke w piatek 25.01? Moze byc boardowa lub R'lyeh :) Mam czas od ok 15
ODPOWIEDZ