(Kraków) szukamy chętnych do grania

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
alfasnip
Posty: 57
Rejestracja: 16 paź 2011, 16:45
Lokalizacja: Opole

(Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: alfasnip »

Hej wszystkim,

Kto ma czas i chęci na pogranie w jakimś przyjemnym miejscu np. R'lyeh Cafe, Hex?
Proponuję jutrzejszy termin tj. Niedziela 12.08.
W repertuarze lekki lub cięższe euro lub mocniejsze tytułu doprowadzające do przegrzania obwodów mózgowych.. ;-)

Plan jest taki :
1) jest ekipa
2) wybieramy 1-3 pozycje
3) ... i gramy

chętnie spotkania regularne, spora kolekcja i dostęp do wielu tytułów...

p.s. poszukuje Zimbabwe... ;-)
Awatar użytkownika
Koziełło
Posty: 905
Rejestracja: 13 cze 2018, 13:11
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 232 times
Been thanked: 315 times

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: Koziełło »

W wybranym terminie jeszcze jestem na wyjeździe, ale kolejnych terminów nie wykluczam :D
Awatar użytkownika
alfasnip
Posty: 57
Rejestracja: 16 paź 2011, 16:45
Lokalizacja: Opole

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: alfasnip »

Nie ma problemu zegramy przy następnej okazji. Jestem mocno za .... ;)
Awatar użytkownika
Koziełło
Posty: 905
Rejestracja: 13 cze 2018, 13:11
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 232 times
Been thanked: 315 times

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: Koziełło »

Wakacje się skończyły, więc odgrzebuję temat.
Chętnie dołączymy do ekipy - dwie osoby płci obojga :D . Jedyny problem to taki, że czas mamy raczej w tygodniu (poza piątkami) w godzinach "popracowych". Niekiedy również w sobotę, ale to raczej rzadko. Repertuar w pełni nam odpowiada (euro od lekkich po średnie). Trochę tytułów też mamy swoich - możemy zabrać. Kwestia miejsca do uzgodnienia.
Awatar użytkownika
alfasnip
Posty: 57
Rejestracja: 16 paź 2011, 16:45
Lokalizacja: Opole

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: alfasnip »

Cześć, bardzo chętnie zagramy, My dysonujemy czasem głównie weekendowym oraz popołudnia i wieczory - biorąc pod uwagę parę. Jeśli wybieram się pograć sam spektrum czasowe większe. Wczoraj odwiedziłem kolejny raz Mandragorę (polecam ich profil na fb), było tam organizowane nocne granie. Bardzo fajnie miejsce do pogrania i spokojnie możemy się tam umówić któregoś dnia. ... tak więc do zobaczenia T.
Awatar użytkownika
Koziełło
Posty: 905
Rejestracja: 13 cze 2018, 13:11
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 232 times
Been thanked: 315 times

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: Koziełło »

Czyli mamy ustalone to co najważniejsze - jest chęć :D Pozostaje do ustalenia czas, miejsce i menu dnia :D Moje propozycje:

:arrow: czas:
alfasnip pisze: 09 wrz 2018, 11:19 My dysonujemy czasem głównie weekendowym oraz popołudnia i wieczory - biorąc pod uwagę parę.
Jeśli czytam ze zrozumieniem, to w grę wchodzą weekendy oraz popołudnia / wieczory pozaweekendowe? Jeśli tak to może czwartek 13.09? Godzina powiedzmy 16:30 - 17:00?

:arrow: miejsce:
alfasnip pisze:Wczoraj odwiedziłem kolejny raz Mandragorę (polecam ich profil na fb), było tam organizowane nocne granie. Bardzo fajnie miejsce do pogrania i spokojnie możemy się tam umówić któregoś dnia.
Logistycznie z wymienionych w tym wątku miejsc chyba najbardziej nam chyba pasuje R'lyeh Cafe. Ale jako, że nie byliśmy jeszcze ani tam, ani w Mandragorze - decyzję pozostawiam tym, którzy "byli i widzieli"

:arrow: menu dnia:
Pojawia się pytanie - czy chcemy zagrać w coś, co wszyscy znamy, czy ogrywać nowości? Spróbuję wieczorkiem ogarnąć moją listę na BGG i przejrzeć Twoją - myślę, że jakieś propozycje się urodzą :D
Awatar użytkownika
alfasnip
Posty: 57
Rejestracja: 16 paź 2011, 16:45
Lokalizacja: Opole

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: alfasnip »

Wszystko fajnie psuje i jest kwestią dogadania... w tym wszystkim tylko jeszcze mały niuans - mianowicie w tym tygodniu sprawy służbowe wygnaly mnie do czwartku. Poza tym spinamy termin i gramy ;)
Awatar użytkownika
Koziełło
Posty: 905
Rejestracja: 13 cze 2018, 13:11
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 232 times
Been thanked: 315 times

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: Koziełło »

W takim razie ja zaproponuję miejsce - R'leh Cafe, a Ty zaproponuj termin (z zakresu poniedziałek - czwartek). Nad tym w co grać zastanowimy się w drugiej kolejności :D
Spik
Posty: 51
Rejestracja: 16 lis 2016, 13:43
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: Spik »

Ja tez jestem chętny. Dysponuje czasem po pracy tj. Od poniedziałku do czwartku po.17:00. W Krakowie posiadam takie tytuły food chain magnate, Dominat Species, Brass Birmingham, zimna wojna. I podobnej 'wagi' gry preferuje, ale Tzolkin też nie jest zły, albo taka terra mystica;)
Awatar użytkownika
Koziełło
Posty: 905
Rejestracja: 13 cze 2018, 13:11
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 232 times
Been thanked: 315 times

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: Koziełło »

@Spik => obawiam się, że proponowany przez Ciebie repertuar jak na razie dla naszej dwójki jest oczko za ciężki. Skłaniałbym się raczej ku grom o wadze w okolicach Wysokiego napięcia / Troyes / Grand Austria Hotel / Zamków Burgundii / Terraformacji Marsa - czyli tak w okolicach trójki na BGG
Awatar użytkownika
alfasnip
Posty: 57
Rejestracja: 16 paź 2011, 16:45
Lokalizacja: Opole

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: alfasnip »

Hej... Repertuar ciężki i piękny, klsyka. Brass dominant.... Mózg się grzeje na samą myśl. :)

Zdajemy widzę coś dla każdego. Wracam jutro do Krakowa i chętnie zagram sobota, niedziela, piątek raczej pod znakiem zapytania. Zalezy od powrotu. W przyszły tydzień jestem dyspozycyjny od pon. :)
Awatar użytkownika
alfasnip
Posty: 57
Rejestracja: 16 paź 2011, 16:45
Lokalizacja: Opole

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: alfasnip »

Troyes ... Tez bardzo ciekawa pozycja. Jedna z moich ulubionych gier. Bardzo ciekawy mechanizm zarządzania. Kośćmi.
SiMax
Posty: 5
Rejestracja: 24 wrz 2017, 10:59

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: SiMax »

Cześć - też jestem z Krakowa i chętnie pograłbym w wymienione przez Was tytuły/rodzaje gier.

Czasami mam czas w tygodniu - od 18:00, a tak weekendy jak najbardziej (jeśli nie ma czegoś ważniejszego w planach).

Posiadam też trochę gier Euro w kolekcji (np. Egizia, Belfort, Terraformacja Marsa, Miasto Spichrzów, Wojna Narodów, Troyes, Istanbuł, Alien Frontiers...)

Jeśli nadal kogoś poszukujecie do wspólnej gry - a najlepiej - jeśli chcecie grać w najbliższą sobotę/niedzielę dajcie znać. :D
KamilT
Posty: 29
Rejestracja: 10 gru 2014, 22:30
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 15 times
Been thanked: 4 times

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: KamilT »

jakbyście jeszcze kogoś szukali to chętnie dołącze :)
Awatar użytkownika
alfasnip
Posty: 57
Rejestracja: 16 paź 2011, 16:45
Lokalizacja: Opole

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: alfasnip »

Widzę że zbiera się nam TeamGrowy ... bardzo fajnie. Repertuar wrzucimy szeroki i dopasowany... od sucharka euro, poprzez "bloodragowe" figurkowce aż po mocne mózgożerne pozycje dla wymagających. Proponuje i rzucam termin spotkania na 1-2 pozycje sobota lu niedziela - godziny i miejsce do uzgodnienia (mam sprawdzoną i zarazem polecam Mandragorę na Kazimirzu). Proponuję ze swojej strony Troyes oraz Panamax - ciekawe i ciężko dostępne Euro które udało mi się przytargać z Essen. Jestem w pełni otwarty na inne propozycję. :)
SiMax
Posty: 5
Rejestracja: 24 wrz 2017, 10:59

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: SiMax »

Dla mnie bomba :)

Byłem w zeszłym tygodniu pierwszy raz w Mandragorze i mi się spodobało (na nocnym graniu).

Jestem za - pasuje mi sobota lub niedziela - może po południu? Wieczorkiem mam też jakieś plany.

Daj znać - Panamax brzmi przednio - chętnie się zapoznam - pytanie czy dużo jest zasad do tłumaczenia?

Z góry dzięki za info. :)
SiMax
Posty: 5
Rejestracja: 24 wrz 2017, 10:59

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: SiMax »

Możemy oczywiście zacząć od jakiegoś fillerka mniejszego kalibru.
Awatar użytkownika
Koziełło
Posty: 905
Rejestracja: 13 cze 2018, 13:11
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 232 times
Been thanked: 315 times

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: Koziełło »

U nas niestety tak jak pisałem wcześniej weekendy raczej odpadają - inne obowiązki :cry: :cry: :cry:
Ale w dalszym ciągu jesteśmy otwarci na współgranie od poniedziałku do czwartku w godzinach popołudniowych - gdyby ktoś, coś, ten tego ten...
Awatar użytkownika
Sirius_Black
Posty: 134
Rejestracja: 17 sty 2016, 13:29
Has thanked: 217 times
Been thanked: 142 times

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: Sirius_Black »

Cześć,
bywam w Krakowie dosyć regularnie i chętnie bym dołączył do grania jeśli jeszcze można. Jestem zazwyczaj raz w miesiącu i mogę wpaść wieczorami od poniedziałku do czwartku. Ze swojej strony mogę polecić Hex (byłem kilka razy, bardzo duży wybór gier), ale do Mandragory też się chętnie wybiorę.
muchaski
Posty: 16
Rejestracja: 12 lut 2015, 09:43

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: muchaski »

Cześć, jakbyście mieli jeszcze wolne miejsca to chętnie się przyłączę:)
Awatar użytkownika
alfasnip
Posty: 57
Rejestracja: 16 paź 2011, 16:45
Lokalizacja: Opole

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: alfasnip »

Tak więc chciałbym zaproponować pierwsze spotkanie w Madragorze na Kazimierzu, dzisiaj tj. sobota, np. 15-16. W repertuarze do wyboru: Panamax, Agricola, 7cudow (dobre szybkie na dzień dobry), Troyes, Na chwałę Rzymu.

Kto chętny? Repertuar i godzina sa kwestia otwartą.
:)
KamilT
Posty: 29
Rejestracja: 10 gru 2014, 22:30
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 15 times
Been thanked: 4 times

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: KamilT »

Chętnie dołącze. Do której planujecie siedzieć?
Awatar użytkownika
alfasnip
Posty: 57
Rejestracja: 16 paź 2011, 16:45
Lokalizacja: Opole

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: alfasnip »

Zagramy w 2-3 pozycje, myślę że będziemy do 18-19. Zapraszam .... Pytaj o Tomka. :)
KamilT
Posty: 29
Rejestracja: 10 gru 2014, 22:30
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 15 times
Been thanked: 4 times

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: KamilT »

do ok 18-19 mam czas więc idealnie. o 15?
Awatar użytkownika
alfasnip
Posty: 57
Rejestracja: 16 paź 2011, 16:45
Lokalizacja: Opole

Re: (Kraków) szukamy chętnych do grania

Post autor: alfasnip »

Mysle że wyrobimy się na 15. Dam znać tutaj po 14 ze sprecyzowana godzina o ktorej będziemy. :) do zobaczenia.
ODPOWIEDZ