(Płock) Szukam znajomych do grania

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Adam_Hart
Posty: 2
Rejestracja: 19 mar 2017, 18:53

(Płock) Szukam znajomych do grania

Post autor: Adam_Hart »

Szukam nowych znajomych (wiek i płeć bez znaczenia) z Płocka lub ewentualnie bliskich okolic do (w miarę możliwości regularnego) grania w rozmaite gry planszowe (najchętniej u mnie w mieszkaniu - Płock, Podolszyce-Północ - bo taszczenie współczesnych planszówek, gdy nie posiada się samochodu, jest jednak dosyć uciążliwe). Mam ich całkiem pokaźną kolekcję, więc byłoby w czym wybierać, z drugiej strony znajomych w Płocku nie posiadam praktycznie żadnych i nadeszła już pora, by to zmienić, łącząc przyjemne z pożytecznym :) Zapraszam do kontaktu (rybak.santiago@gmail.com).
Spik
Posty: 51
Rejestracja: 16 lis 2016, 13:43
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: (Płock) Szukam znajomych do grania

Post autor: Spik »

Adam_Hart pisze: 03 paź 2018, 03:02 Szukam nowych znajomych (wiek i płeć bez znaczenia) z Płocka lub ewentualnie bliskich okolic do (w miarę możliwości regularnego) grania w rozmaite gry planszowe (najchętniej u mnie w mieszkaniu - Płock, Podolszyce-Północ - bo taszczenie współczesnych planszówek, gdy nie posiada się samochodu, jest jednak dosyć uciążliwe). Mam ich całkiem pokaźną kolekcję, więc byłoby w czym wybierać, z drugiej strony znajomych w Płocku nie posiadam praktycznie żadnych i nadeszła już pora, by to zmienić, łącząc przyjemne z pożytecznym :) Zapraszam do kontaktu (rybak.santiago@gmail.com).
Szukamy nowych graczy w Płocku, napisałem PW :)
ODPOWIEDZ