(Essen 2018) Nie mogę pojechać szukam osoby która może odebrać pre-order

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
AnimusAleonis
Posty: 1775
Rejestracja: 17 paź 2018, 17:03
Been thanked: 251 times

(Essen 2018) Nie mogę pojechać szukam osoby która może odebrać pre-order

Post autor: AnimusAleonis »

Hello All,
A kind member from BGG pointed me here, and my polish isn't great so please do be lenient :P
Ok here it goes:

Dziś dowiedziałem się, że nie będę mógł być na Essen, i szukam kogoś, - najlepiej z Warszawy - kto może odebrać moje pre-ordery, oczywiście za opłatą.
Będę kontaktował się z wydawcami aby zmienić na dostarczenie pocztą, ale już wiem, że nie będzie to możliwe z jednym wydawcą.
Ogólnie myślę, że nie będzie to dużo rzeczy.
Zainteresowanych proszę o kontakt na priv.
(thank you to Marcin 'Wis' Wisthal for the polish correction :) )

Z góry dziękuję za czas i pomoc :)
Expat który przeprowadził się do Polski rok temu, uczy się polskiego od trochę ponad roku - z góry przepraszam za jakiekolwiek gafy ortograficzne i gramatyczne i proszę o wyrozumiałość :D
tomasch
Posty: 675
Rejestracja: 25 sie 2014, 20:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time

Re: (ESSEN 2018) Nie mogę pojechać szukam osoby która może odebrać pre-order

Post autor: tomasch »

Będę, mogę coś ogarnąć. Jeśli nie masz trzech europalet do odebrania to zmieszcze
Wysłane z Nokii 3310 przy użyciu Internet Explorera
Awatar użytkownika
AnimusAleonis
Posty: 1775
Rejestracja: 17 paź 2018, 17:03
Been thanked: 251 times

Re: (ESSEN 2018) Nie mogę pojechać szukam osoby która może odebrać pre-order

Post autor: AnimusAleonis »

tomasch pisze: 17 paź 2018, 19:22 Będę, mogę coś ogarnąć. Jeśli nie masz trzech europalet do odebrania to zmieszcze
Dziękuję bardzo za odpowiedz! I za pomoc.

Priv wysłany :)
Expat który przeprowadził się do Polski rok temu, uczy się polskiego od trochę ponad roku - z góry przepraszam za jakiekolwiek gafy ortograficzne i gramatyczne i proszę o wyrozumiałość :D
ODPOWIEDZ