(Wrocław) Gratislavia

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Pan_K
Posty: 2504
Rejestracja: 24 wrz 2014, 19:16
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 189 times
Been thanked: 168 times

(Wrocław) Gratislavia

Post autor: Pan_K »

Nie znalazłem tematu poświęconego temu cyklowi konwentów w naszym mieście. Otwieram zatem, by w jednym miejscu można było po wsze czasy dzielić się wrażeniami, pytać itp. Może ktoś z organizatorów tu zajrzy i będzie wspierał nas maluczkich.


Tymczasem 10-11-10.2018 kolejna edycja: już XIX.
Chciałem zapytać, czy może ktoś wybiera się i może przynieść ze sobą Everdell? Chętnie poznałbym ten tytuł, a nie widzę w wypożyczalni.

@Namurenai
Jakbyś się wybierał i przyniósł Gallerista, mogę obiecać tłumaczenie zasad i rozgrywkę :)
„Rzekł głupi w swoim sercu: nie ma Boga.”

Ryba bez roweru, to tylko ryba...
Awatar użytkownika
abadura
Moderator
Posty: 6528
Rejestracja: 07 gru 2009, 10:22
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 27 times
Been thanked: 9 times
Kontakt:

Re: (Wrocław) GRATISLAVIA

Post autor: abadura »

Awatar użytkownika
alxndr
Posty: 16
Rejestracja: 26 lut 2017, 11:14
Lokalizacja: Wrocław

Re: (Wrocław) GRATISLAVIA

Post autor: alxndr »

Jakbym miał fejsa to bym tutaj nie wchodził. Tak trudno zadbać o ludzi, którzy nie chcą się dzielić danymi z panem Zuckerbergiem?
Awatar użytkownika
abadura
Moderator
Posty: 6528
Rejestracja: 07 gru 2009, 10:22
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 27 times
Been thanked: 9 times
Kontakt:

Re: (Wrocław) GRATISLAVIA

Post autor: abadura »

alxndr pisze: 04 lis 2018, 16:48 Jakbym miał fejsa to bym tutaj nie wchodził. Tak trudno zadbać o ludzi, którzy nie chcą się dzielić danymi z panem Zuckerbergiem?
Dla porządku odnotuję, że to nie do mnie uwaga. Ja nie jestem współorganizatorem (choć mam nadzieję, że przy którejś edycji będę! ;)) - tylko mieszkam we Wrocławiu. :)
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: (Wrocław) GRATISLAVIA

Post autor: skanna »

alxndr pisze: 04 lis 2018, 16:48 Jakbym miał fejsa to bym tutaj nie wchodził. Tak trudno zadbać o ludzi, którzy nie chcą się dzielić danymi z panem Zuckerbergiem?

W sumie słuszna uwaga, zwłaszcza, że Gratislavia wywodzi się stąd, z tego forum. Biję się w piersi - widać uzależnienie od facebooka weszło nam za głęboko.

Dla tych, którzy nie mają konta na FB wszystkie informacje na naszej stronie

http://www.gratislavia.pl/

Zapraszamy :)
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
alxndr
Posty: 16
Rejestracja: 26 lut 2017, 11:14
Lokalizacja: Wrocław

Re: (Wrocław) Gratislavia

Post autor: alxndr »

Dzięki :D
ODPOWIEDZ