(Warszawa) Gallerist, Lisboa, Vinhos - Gocław

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
MataDor
Posty: 694
Rejestracja: 23 sty 2006, 16:02
Lokalizacja: Warszawa/Gocław
Has thanked: 287 times
Been thanked: 86 times

Re: (Warszawa) Gallerist, Lisboa, Vinhos - Gocław

Post autor: MataDor »

I jak umawiamy się w weekend za dnia w Agresorze na PW? ja mogę o dowolnej porze i w sobotę i niedzielę. Na Wolę też ewentualnie dojadę, ale dla mnie to już wyprawa ;) i musielibyśmy mieć min 3go gracza. ( też najbardziej lubię grać u siebie :D)
Zagram dowolnie czy to w Gallerista, Lisboa czy Vinhos 2016.

W Vinhos 2016 udało mi się zagrać przez ostatnie 3 tygodnie aż 4 rozgrywki. Mega miodna gra, jak dla mnie jedna z najlepszych gier w kolekcji
Take it easy (jak któś z Pragi Południe ma ochotę na w miarę regularne granie, proszę o PM)
kolekcja gier
KrzysiekL
Posty: 1180
Rejestracja: 22 gru 2015, 10:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 28 times
Been thanked: 51 times

Re: (Warszawa) Gallerist, Lisboa, Vinhos - Gocław

Post autor: KrzysiekL »

MataDor pisze: 02 sty 2019, 10:08 I jak umawiamy się w weekend za dnia w Agresorze na PW? ja mogę o dowolnej porze i w sobotę i niedzielę. Na Wolę też ewentualnie dojadę, ale dla mnie to już wyprawa ;) i musielibyśmy mieć min 3go gracza. ( też najbardziej lubię grać u siebie :D)
Zagram dowolnie czy to w Gallerista, Lisboa czy Vinhos 2016.

W Vinhos 2016 udało mi się zagrać przez ostatnie 3 tygodnie aż 4 rozgrywki. Mega miodna gra, jak dla mnie jedna z najlepszych gier w kolekcji
Ja jestem w komplecie z graczką, ale to właśnie na Woli, bo o ile gra chętnie, to nie wiem, czy namówię na wyjście. :P Do tego może wpadłby kuzyn, który grał z nami Vinhos, a kiedyś tam wcześniej tez w Gallerista.

Co do dnia, to sobota wchodzi w grę, najchętniej późniejsze popołudnie.

Mam Gallerista i Vinhos + czekam teraz jeszcze na Kanbana.
Awatar użytkownika
Paskudnik
Posty: 1431
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:49
Lokalizacja: Ergsun-Tuek
Has thanked: 11 times
Been thanked: 3 times

Re: (Warszawa) Gallerist, Lisboa, Vinhos - Gocław

Post autor: Paskudnik »

No to ja proponuję 15:00 w sobotę, Vinhos albo Lisboa albo i to, i to ;) Za Gallerista na razie podziękuję.

Wcześniej gram w Indonesię i teoretycznie jest szansa, że nie zdążymy skończyć partii (startujemy o 10:00) - ale wtedy to już nie powinno bardzo się opóźnić. Dopytam jeszcze, jaka jest realna oczekiwana długość partii.
Nie gram w gry, których nie lubię a lubię tylko te gry, w które już grałem :P
Awatar użytkownika
MataDor
Posty: 694
Rejestracja: 23 sty 2006, 16:02
Lokalizacja: Warszawa/Gocław
Has thanked: 287 times
Been thanked: 86 times

Re: (Warszawa) Gallerist, Lisboa, Vinhos - Gocław

Post autor: MataDor »

Ok, to będę na 15:00.
Z chęcią zagram i w Vinhos 216 i Lisboa :) przyznam że wolę obu nie targać bo to dość ciężkie i duże. Dajcie znać którą pozycję wolicie to tą przyniosę. Roadrunner też chce z nami zagrać.
Take it easy (jak któś z Pragi Południe ma ochotę na w miarę regularne granie, proszę o PM)
kolekcja gier
Awatar użytkownika
Paskudnik
Posty: 1431
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:49
Lokalizacja: Ergsun-Tuek
Has thanked: 11 times
Been thanked: 3 times

Re: (Warszawa) Gallerist, Lisboa, Vinhos - Gocław

Post autor: Paskudnik »

Jeszcze raz dziękuję za ostatnią partię i mam nadzieję, że sobotnie granie stanie się początkiem nowej tradycji - gdyby się nam udało spotykać raz w miesiącu na partię, to dla mnie byłaby wymarzona częstotliwość :)

Widzę Mateuszu, że jesteś też fanem RotW (jako i ja), więc następnym razem możemy puścić some serious trains np. na mapie Railways of England and Wales albo Railways of thE western U.S. (z moich zasobów). A na partię Le Havre można po mnie dzwonić nawet w nocy ;)
Nie gram w gry, których nie lubię a lubię tylko te gry, w które już grałem :P
Awatar użytkownika
MataDor
Posty: 694
Rejestracja: 23 sty 2006, 16:02
Lokalizacja: Warszawa/Gocław
Has thanked: 287 times
Been thanked: 86 times

Re: (Warszawa) Gallerist, Lisboa, Vinhos - Gocław

Post autor: MataDor »

Paskudnik pisze: 07 sty 2019, 09:01 Jeszcze raz dziękuję za ostatnią partię i mam nadzieję, że sobotnie granie stanie się początkiem nowej tradycji - gdyby się nam udało spotykać raz w miesiącu na partię, to dla mnie byłaby wymarzona częstotliwość :)

Widzę Mateuszu, że jesteś też fanem RotW (jako i ja), więc następnym razem możemy puścić some serious trains np. na mapie Railways of England and Wales albo Railways of thE western U.S. (z moich zasobów). A na partię Le Havre można po mnie dzwonić nawet w nocy ;)
Też dziękuje za partię w Lisboa. Ależ to fenomenalna gra jak na moje potrzeby i oczekiwania. Też z chęcią bym się spotykał MINIMUM raz w miesiącu :)
Jak ktoś będzie chętny w przyszły weekend też chętnie wpadnę z Lacerdą do Agresora czy też u mnie/kogoś można zagrać.

W Railroad Tycoona dawno nie grałem, a grę bardzo lubię. Z tym że ta oryginalna mapa jest dobra od min 4 graczy, gdyż jest ogromna. Więc chętnie zagrał bym na mapie Anglii i Walii czy też wester US.
Take it easy (jak któś z Pragi Południe ma ochotę na w miarę regularne granie, proszę o PM)
kolekcja gier
Awatar użytkownika
Paskudnik
Posty: 1431
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:49
Lokalizacja: Ergsun-Tuek
Has thanked: 11 times
Been thanked: 3 times

Re: (Warszawa) Gallerist, Lisboa, Vinhos - Gocław

Post autor: Paskudnik »

Na mniejsze partie mogę częściej, na długie "Vitale" z pewnością nie będę mógł w każdy weekend ;)

W najbliższy jestem całkowicie niedostępny, ale w kolejny (19-20.01) możemy pomyśleć ;) Z Jaxem umawiam się powoli na partię Railways Through Time - może się to uda zmerdżować, ale osobiście nie miałbym nic przeciwko kilku partiom RotW :)
Nie gram w gry, których nie lubię a lubię tylko te gry, w które już grałem :P
Awatar użytkownika
MataDor
Posty: 694
Rejestracja: 23 sty 2006, 16:02
Lokalizacja: Warszawa/Gocław
Has thanked: 287 times
Been thanked: 86 times

Re: (Warszawa) Gallerist, Lisboa, Vinhos - Gocław

Post autor: MataDor »

Ok. To jesteśmy w kontakcie :)
Take it easy (jak któś z Pragi Południe ma ochotę na w miarę regularne granie, proszę o PM)
kolekcja gier
ODPOWIEDZ