Boardly - aplikacja do spotkań planszówkowych

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Zefireq
Posty: 297
Rejestracja: 20 lut 2016, 08:15
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times

Boardly - aplikacja do spotkań planszówkowych

Post autor: Zefireq »

Cześć!
Jako że dowiedziałem się ostatnio od znajomego o tej aplikacji i po przetestowaniu jej byłem zadowolony z tego, co oferuje, uznałem, że podzielę się z Wami informacją o niej.

W krótkich słowach, Boardly jest listą spotkań planszówkowych w Waszej okolicy.
Macie do dyspozycji listę wydarzeń stworzonych przez innych użytkowników filtrowaną według waszych kryteriów - ogrywanych gier (gry zaciągane są z BGG) i lokalizacji. Możecie też ustawić powiadomienia, gdy pojawi się wydarzenie z grą, która was interesuje. Bardzo spoko jest to, że gdy ktoś dołącza do Twojego wydarzenia, to od razu wysyła informacje o tym, czy np. zna dany tytuł, czy chce zagrać pierwszy raz - przydatne przy cięższych tytułach :D

Warto zaznaczyć, że Boardly dostępne jest tylko na Androidzie - iOS w planach. Generalnie rozwija się, dochodzą co jakiś czas nowe funkcje, głównie te proponowane przez społeczność na FP: https://www.facebook.com/boardlyapp/

Co o niej myślicie? Znacie, używacie?

//Boardly jest aplikacją całkowicie darmową, a ja sam nie jestem z nią powiązany - stąd pozwoliłem sobie zamieścić tę informację jako wspieranie dobrej idei, nie reklamę.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8735
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2644 times
Been thanked: 2331 times

Re: Boardly - aplikacja do spotkań planszówkowych

Post autor: Curiosity »

Taaaaa, na wykopie próbują zachęcić ludzi do używania.
Zainstalowałem, odpaliłem kilka razy i widzę, że strasznie mało osób korzysta (robiłem wyszukiwanie dla Poznania, gdzie jest multum graczy). Wiem, że społeczność tworzą gracze, ale tu po prostu tych graczy nie ma.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9425
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 503 times
Been thanked: 1441 times
Kontakt:

Re: Boardly - aplikacja do spotkań planszówkowych

Post autor: MichalStajszczak »

Curiosity pisze: 12 lis 2018, 12:26 Zainstalowałem, odpaliłem kilka razy i widzę, że strasznie mało osób korzysta (robiłem wyszukiwanie dla Poznania, gdzie jest multum graczy). Wiem, że społeczność tworzą gracze, ale tu po prostu tych graczy nie ma.
To jest zawsze problem przy tego typu inicjatywach. Mają sens, gdy uczestniczy w nich dużo osób. Ale, szczególnie na początku, wielu potencjalnych użytkowników dochodzi do takiego wniosku jak Curiosity: mało osób korzysta, więc nie warto z tego korzystać i kółko się zamyka.
ODPOWIEDZ