(Gdańsk) Jasień GoT i inne

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
hubertw
Posty: 9
Rejestracja: 15 lis 2018, 20:20
Lokalizacja: Gdańsk

(Gdańsk) Jasień GoT i inne

Post autor: hubertw »

Cześć,
jak w temacie poszukuję chętnych osób do grania w mojej okolicy. Przede wszystkim gra o tron 1ed. Posiadam również inne tytuły m.in. agricole, joan of arc oraz wiele innych również "lżejszych" pozycji:).

W okolicy mamy kilka miejsc gdzie można wygodnie pobiesiadować:). Zapraszam do kontaktu!

pozdrawiam
Hubert
GrzegorzPL
Posty: 3
Rejestracja: 29 lis 2018, 21:41

Re: (Gdańsk) Jasień GoT i inne

Post autor: GrzegorzPL »

Hej,
mam GoT druga edycję i fajnie byłoby mieć ekipę by zgrać.
Z inny tytułów mam Scythe, Great Western Trail, Puerto Rico, Cywilizacje Poprzez Wieki (3 edycja), Terraformacja Marsa i kilka lżejszych tytułów.
Mieszkam po sąsiedzku na Morenie. Co za biesiadne miejsce masz na miejscu w pobliżu?
Michajlo
Posty: 38
Rejestracja: 16 kwie 2016, 20:01

Re: (Gdańsk) Jasień GoT i inne

Post autor: Michajlo »

Witam,
W GoT nigdy nie grałem, jednak miałem styczność z większością wyżej wymienionych gier. Jestem również otwarty na naukę zasad nowych dla mnie planszówek oraz cięższe tytuły. Obecnie nie mam już stałej ekipy do grania jednak pojawiło się trochę czasu wolnego i chętnie bym wrócił do mojego ulubionego hobby. Mieszkam na Śródmieściu, ewentualny dojazd na terenie Gdańska nie byłby problemem.

Pozdrawiam,
Mateusz
hubertw
Posty: 9
Rejestracja: 15 lis 2018, 20:20
Lokalizacja: Gdańsk

Re: (Gdańsk) Jasień GoT i inne

Post autor: hubertw »

Graliśmy pierwszy raz w sobotę w 6 osób i poszło całkiem sprawnie (4h i bez rozstrzygnięcia:) ale doszliśmy do 8 rundy). Koledzy praktycznie startowali od zera. Miejsce to pizzeria 105. Bardzo sympatycznie i ok z miejscem. Na ten moment gramy około weekendowo ale to sie może zmienić. Jako, że planuję granie raczej w kameralnym składzie a ekipa się buduję to proszę Was na pw o np nr telefonu (ewentualnie mail). Pozwoli nam to na szybszą komunikację. Planuję granie dzisiaj lub jutro. Start kolo 20.
GrzegorzPL
Posty: 3
Rejestracja: 29 lis 2018, 21:41

Re: (Gdańsk) Jasień GoT i inne

Post autor: GrzegorzPL »

Hej,
mieliście kolejne spotkania 4h to bardzo sprawnie! Planujecie coś nowy 2019?
hubertw
Posty: 9
Rejestracja: 15 lis 2018, 20:20
Lokalizacja: Gdańsk

Re: (Gdańsk) Jasień GoT i inne

Post autor: hubertw »

Cześć! tak gramy cały czas i męczymy GoT:) z czasem bywa różnie (ostatnio prawie 6h) ale też dochodzą nowe osoby więc jest tłumaczenie itd. Trzon ekipy jest stały (3-4 osoby) ale cały czas zaparaszamy i szukamy nowych graczy:). Daj proszę info na prv. Pozdr
GrzegorzPL
Posty: 3
Rejestracja: 29 lis 2018, 21:41

Re: (Gdańsk) Jasień GoT i inne

Post autor: GrzegorzPL »

Napisalem wiadomosc priv nie wiem czy dotarla. Nadal jestem z checia bym zagral wiec jak aktualne daj znac
ODPOWIEDZ