(Warszawa: Białołęka) Szukam graczy

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Sroczka
Posty: 289
Rejestracja: 19 gru 2017, 15:09
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 31 times
Been thanked: 7 times

Re: (Warszawa: Białołęka) Szukam graczy

Post autor: Sroczka »

@jakmis83 - musimy się w końcu zacząć umawiać na granie, u mnie troszkę sytuacja życiowa się zmieniła, mieszkam na Tarcho ale niestety brak mi stołu do gry co jest powodem nie zapraszania ludzi do grania bo wstyd. Gdyby jednak ktoś chciał grać na podłodze albo mnie +1 osobę gościć to będzie miło. Zazwyczaj weekendy ;)
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: (Warszawa: Białołęka) Szukam graczy

Post autor: jakmis83 »

Sroczka pisze: 04 kwie 2019, 00:41 @jakmis83 - musimy się w końcu zacząć umawiać na granie, u mnie troszkę sytuacja życiowa się zmieniła, mieszkam na Tarcho ale niestety brak mi stołu do gry co jest powodem nie zapraszania ludzi do grania bo wstyd. Gdyby jednak ktoś chciał grać na podłodze albo mnie +1 osobę gościć to będzie miło. Zazwyczaj weekendy ;)
No wreszcie!
Na pewno znajdę czas, żeby z Tobą pograć, to jest tylko kwestia do dogadania :)
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2019, 12:42 przez jakmis83, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
berem
Posty: 1217
Rejestracja: 26 sie 2008, 14:24
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: (Warszawa: Białołęka) Szukam graczy

Post autor: berem »

Na podłodze na materacu nawet jeszcze lepiej. Można się poczuć przy swym ulubionym hobby jak Rzymianin leżący zdrowo na sofie.
Awatar użytkownika
moocker
Posty: 174
Rejestracja: 07 lut 2019, 02:23
Lokalizacja: mała wiocha pod Warszawą
Has thanked: 23 times
Been thanked: 21 times

Re: (Warszawa: Białołęka) Szukam graczy

Post autor: moocker »

jakmis83 pisze: 02 kwie 2019, 20:30 Jeśli tylko będę mógł, na pewno się pojawię.
Poprosiłbym o zagłosowanie w ankiecie: viewtopic.php?f=4&t=60631 (albo wypowiedź w temacie, do wyboru) - zbieram dowody dla dyrekcji MOKu, że zainteresowanie imprezą jest i warto robić :)
ODPOWIEDZ