(Siedlce) Poszukuję graczy

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
borq
Posty: 8
Rejestracja: 06 cze 2014, 06:36

(Siedlce) Poszukuję graczy

Post autor: borq »

Jest ktoś chętny na pogranie w Siedlcach?
Mam miejscówkę, mam gry (np.: Terra mystica, This war of mine, Pandemic Legacy, Stone Age, Carcassonne, Horror w Arkham, Wsiąść do pociągu, Wysokie napięcie, Salamanca i inne)
Poszukuję dorosłych graczy. Jak mam grać z dziećmi to gram ze swoimi :)

Czasem gram z żoną, ale brakuje mi więcej współgraczy.
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5597
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 779 times
Been thanked: 1217 times
Kontakt:

Re: (Siedlce) Poszukuję graczy

Post autor: mat_eyo »

Hej!

Do Siedlec mam 30 km, mogę czasem podjechać :) Trochę gier mam (link do kolekcji w podpisie), gram najczęściej w euro. Gracie w domu czy jest w Siedlcach jakiś lokal?
Ostatnio zmieniony 12 lut 2019, 12:27 przez mat_eyo, łącznie zmieniany 1 raz.
borq
Posty: 8
Rejestracja: 06 cze 2014, 06:36

Re: (Siedlce) Poszukuję graczy

Post autor: borq »

Kolekcja ciekawa :)
Gram w domu.
Sawczan
Posty: 45
Rejestracja: 13 lut 2019, 11:52

Re: (Siedlce) Poszukuję graczy

Post autor: Sawczan »

Witam, ja właśnie ostatnio też szukałem po internetach, czy gdzieś w Siedlcach można pograć, a tu proszę. Mieszkam w Strzale, także rzut beretem. Myślałem też nad poszukaniem jakiegoś lokalu w Siedlcach, gdzie można by było organizować takie regularne spotkania miłośników gier planszowych i stworzyć kilka stanowisk z różnymi grami.

Jeśli zapraszasz do domu, też jestem chętny. Nie mam sam zbyt wielu gier, bardziej takie imprezowe, ale strategiczne, euro, rpg jak najbardziej. Ja sam posiadam z ciekawszych tytułów Descent(RPG), tylko jest to dungeon crawler z całą kampanią, trochę bardziej wymagający tytuł na kilka długich spotkań a nie mam też za bardzo z kim w to pograć.
Sprzedam: Warhammer Inwazja, Gateway Driver.
borq
Posty: 8
Rejestracja: 06 cze 2014, 06:36

Re: (Siedlce) Poszukuję graczy

Post autor: borq »

Proponuję zacząć od czegoś lżejszego niż kampania Descent, ale przyszłościowo jak się zgramy to jestem chętny :)
Ja kilka gier mam, więc to nie powinien być problem.
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5597
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 779 times
Been thanked: 1217 times
Kontakt:

Re: (Siedlce) Poszukuję graczy

Post autor: mat_eyo »

Ja z Descenta odpadam. Daleko mi do ameritrashowca, a jeśli już miałbym grać kampanię w jakieś nieeuro, to zdecydowanie wolę Imperium Atakuje. Jednak ja też bym zaczął od czegoś innego, zwłaszcza że ciągle mam jakieś nowości do ogrania :)
Sawczan
Posty: 45
Rejestracja: 13 lut 2019, 11:52

Re: (Siedlce) Poszukuję graczy

Post autor: Sawczan »

Panowie, to chyba nie pozostaje nam nic innego jak wymienić się kontaktem i umówić na jakieś granie, ja uwielbiam euro gry jak coś, bitewniaki i inne, cokolwiek oby dobrze śmigało, najbardziej lubię takie z dużą ilością negatywnej interakcji. Najlepsze gry jakie grałem to Szogun i Imperializm.
Sprzedam: Warhammer Inwazja, Gateway Driver.
borq
Posty: 8
Rejestracja: 06 cze 2014, 06:36

Re: (Siedlce) Poszukuję graczy

Post autor: borq »

Sawczan wysłałem Ci prywatną wiadomość. Odpowiedz i daj znać kiedy jesteś dostępny.
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5597
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 779 times
Been thanked: 1217 times
Kontakt:

Re: (Siedlce) Poszukuję graczy

Post autor: mat_eyo »

Panowie, czy któryś z Was posiada i chciałby mi pokazać Rising Sun?
borq
Posty: 8
Rejestracja: 06 cze 2014, 06:36

Re: (Siedlce) Poszukuję graczy

Post autor: borq »

Ja niestety nie posiadam.

Przy okazji planujemy jakieś granie w łikend najbliższy? Masz czas i ochotę i jakiś tytuł do ogrania? :)
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5597
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 779 times
Been thanked: 1217 times
Kontakt:

Re: (Siedlce) Poszukuję graczy

Post autor: mat_eyo »

borq pisze: 25 lut 2019, 13:55 Ja niestety nie posiadam.

Przy okazji planujemy jakieś granie w łikend najbliższy? Masz czas i ochotę i jakiś tytuł do ogrania? :)
Najbliższy odpada, w następny można coś pomyśleć. Aktualnie do ogrywania nic konkretnego nie mam.
Sawczan
Posty: 45
Rejestracja: 13 lut 2019, 11:52

Re: (Siedlce) Poszukuję graczy

Post autor: Sawczan »

U mnie z kolei przyszły prawdopodobnie wypadnie. Ja też nie mam Rising Suna, ale będę przymierzał się w kwietniu prawdopodobnie do kupienia jakiegoś większego tytułu coś w stylu Cyklady/Kemet/Kawerna/Rising Sun/Lords of Hellas. Chociaż wiem, że te dwa ostatnie, to inna liga, cenowo również, ale po Szogunie chcę więcej! A po Blood Rage (już niedługo mam nadzieję) to już całkiem ostro się podjaram :D
Sprzedam: Warhammer Inwazja, Gateway Driver.
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5597
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 779 times
Been thanked: 1217 times
Kontakt:

Re: (Siedlce) Poszukuję graczy

Post autor: mat_eyo »

Sawczan pisze: 27 lut 2019, 23:53 Ja też nie mam Rising Suna, ale będę przymierzał się w kwietniu prawdopodobnie do kupienia jakiegoś większego tytułu coś w stylu Cyklady/Kemet/Kawerna/Rising Sun/Lords of Hellas.
O Rising Sun pytałem w kontekście mojej obecności w kapitule Gry Roku, jedyna gra z zakwalifikowanych, w którą jeszcze nie grałem. Z wymienionych mam i mogę pokazać Lords of Hellas, z niewymienionych mam całą masę ciężkich tytułów, link do kolekcji w podpisie ;)
Sawczan
Posty: 45
Rejestracja: 13 lut 2019, 11:52

Re: (Siedlce) Poszukuję graczy

Post autor: Sawczan »

A jest opcja u Ciebie gry w tygodniu, czy tylko weekendy Ci pasują?
Sprzedam: Warhammer Inwazja, Gateway Driver.
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5597
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 779 times
Been thanked: 1217 times
Kontakt:

Re: (Siedlce) Poszukuję graczy

Post autor: mat_eyo »

Mogę w tygodniu podjechać czasem, ale głównie wtorek i czwartek wtedy wchodzą w grę.
ODPOWIEDZ