(Warszawa) 6 kwietnia - Zgrany Wawer Trudne Gry XIII

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
KubaP
Posty: 5828
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 137 times
Been thanked: 403 times

(Warszawa) 6 kwietnia - Zgrany Wawer Trudne Gry XIII

Post autor: KubaP »

Obrazek

Masz trudne gry i nie możesz znaleźć współgraczy? A może współgraczy masz, ale nie ma gdzie się zaszyć na 12 godzin obtłukiwania się w supertrudne tytuły? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Wreszcie się uda!

Zgrany Wawer - Trudne Gry to specjalna edycja naszych spotkań, podczas której nie przewidujemy grania rodzinnego czy z dziećmi - to wydarzenie dla prawdziwych twardzielek i twardzieli. Zaproś swoich znajomych i przyjdźcie w sobotę 6 kwietnia pograć w gry, na które rzadko macie czas i okazję!

My dostarczymy Wam, stoły, krzesła, światło, kawę i herbatę. Wy przynosicie gry i ciastka, a w środku dnia możecie sobie spokojnie zamówić obiad z jednej z okolicznych knajp.

To już XIII edycja Trudnych Gier! Podczas ośmiu poprzednich spotykaliśmy się w gronie od 40 do 120 osób i graliśmy w przeróżne trudne tytuły - od Teotihuacan i Republic of Rome, przez Nippon, Lords of Hellas, Nemezis, Nusfjord, Zimną Wojnę, Cavernę, Chaos w Starym Świecie, Terraformację Marsa i Dominant Species, aż po prawidzwe molochy jak Twilight Imperium!

Przyjdź, zaproś znajomych o równie wysublimowany guście i grajmy razem do upadłego :)

Oto link do Excela, w którym zbieramy zapisy na poszczególne gry: KLIK!

A to wydarzenie na Facebooku: KLIK!
Awatar użytkownika
moocker
Posty: 174
Rejestracja: 07 lut 2019, 02:23
Lokalizacja: mała wiocha pod Warszawą
Has thanked: 23 times
Been thanked: 21 times

Re: (Warszawa) 6 kwietnia - Zgrany Wawer Trudne Gry XIII

Post autor: moocker »

Kurcze, chętnie bym się wybrał przetestować Cerebrię, ale nigdy nie byłem w tej okolicy - jak zazwyczaj wygląda sytuacja z parkingiem? W miarę łatwo, czy trzeba się naszukać?
Awatar użytkownika
lotheg
Posty: 795
Rejestracja: 11 paź 2017, 10:25
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 271 times
Been thanked: 276 times

Re: (Warszawa) 6 kwietnia - Zgrany Wawer Trudne Gry XIII

Post autor: lotheg »

Na terenie ośrodka jest trochę miejsc (około 15?), ale ostatnio przed 10:00 już nie było gdzie zaparkować :) Nie ma jednak czego się obawiać, w okolicy jest sporo miejsc parkingowych przy ulicach.
Kanban to najlepszy Vital, a Trajan jest lepszy od Zamków.
Wishlista
Awatar użytkownika
AnimusAleonis
Posty: 1775
Rejestracja: 17 paź 2018, 17:03
Been thanked: 251 times

Re: (Warszawa) 6 kwietnia - Zgrany Wawer Trudne Gry XIII

Post autor: AnimusAleonis »

KubaP pisze: 08 mar 2019, 22:18 ...
Zgrany Wawer - Trudne Gry to specjalna edycja naszych spotkań, podczas której nie przewidujemy grania rodzinnego czy z dziećmi - to wydarzenie dla prawdziwych twardzielek i twardzieli. Zaproś swoich znajomych i przyjdźcie w sobotę 6 kwietnia pograć w gry, na które rzadko macie czas i okazję!
...
Super inicjatywa! Już od dawna chciałem dołączyć ale praca/obowiązki :evil:

Ale ten weekend pasuje idealnie, więc pierwszy raz od przeprowadzki do Polski/Warszawy będę miał możliwości uczestniczyć w graniu/evencie w Polsce, na jedną grę już się zapisałem, tak więc mam nadzieję was wszystkich zobaczyć z nadchodzącą sobotę! :D - obiecuję że mój mówiony Polski jest lepszy od pisanego :lol:

Mam kilka pytanek co do samego eventu:
  1. Rozumiem że otwarcie o 9, i takie pytanie organizacyjne: czy być o tej 9? Czy można spokojnie później i celować na jakąś późniejszą partię?
  2. I czy w czasie czekania na nową partię grier 'ciężkich' grane są jakieś fillery itp? Bo chętnie wezmę coś z sobą tak do zabicia czasu :)
Expat który przeprowadził się do Polski rok temu, uczy się polskiego od trochę ponad roku - z góry przepraszam za jakiekolwiek gafy ortograficzne i gramatyczne i proszę o wyrozumiałość :D
Awatar użytkownika
Dominik Pietrzak
Posty: 189
Rejestracja: 26 sty 2016, 17:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: (Warszawa) 6 kwietnia - Zgrany Wawer Trudne Gry XIII

Post autor: Dominik Pietrzak »

moocker pisze: 08 mar 2019, 23:02 Kurcze, chętnie bym się wybrał przetestować Cerebrię, ale nigdy nie byłem w tej okolicy - jak zazwyczaj wygląda sytuacja z parkingiem? W miarę łatwo, czy trzeba się naszukać?
Wpadaj koniecznie - Cerebria warta zachodu! :)
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: (Warszawa) 6 kwietnia - Zgrany Wawer Trudne Gry XIII

Post autor: jakmis83 »

moocker pisze: 08 mar 2019, 23:02 Kurcze, chętnie bym się wybrał przetestować Cerebrię, ale nigdy nie byłem w tej okolicy - jak zazwyczaj wygląda sytuacja z parkingiem? W miarę łatwo, czy trzeba się naszukać?
Zawsze możemy pojechać jednym autem.
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
Awatar użytkownika
moocker
Posty: 174
Rejestracja: 07 lut 2019, 02:23
Lokalizacja: mała wiocha pod Warszawą
Has thanked: 23 times
Been thanked: 21 times

Re: (Warszawa) 6 kwietnia - Zgrany Wawer Trudne Gry XIII

Post autor: moocker »

jakmis83 pisze: 19 mar 2019, 08:33 Zawsze możemy pojechać jednym autem.
Można. Zawsze to 1 zajęte miejsce parkingowe mniej :)
Co prawda mam nie do końca po drodze (bo ruszać będę z Wołomina) ale jakoś możemy się zgrać.
ODPOWIEDZ