(Warszawa: Bemowo, Jelonki)

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
RE1616
Posty: 5
Rejestracja: 10 lip 2019, 10:16

(Warszawa: Bemowo, Jelonki)

Post autor: RE1616 »

Szukam chętnych do pogrania w eurosuchary :) i nie tylko. W planszówkach od 1,5 roku. 30+
Awatar użytkownika
lukwych
Posty: 524
Rejestracja: 23 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

Re: (Warszawa: Bemowo, Jelonki)

Post autor: lukwych »

Generalnie zajrzyj tu. Praktycznie codziennie ktoś jest i gra. Moja grupka zagląda co drugi/trzeci piątek (w najbliższy w planach MageKnight - jak znasz i nie straszne Ci gry po 4h to Cię dokoptujemy jak będzie wolne miejsce) i raczej też eurosuchary. Jak chcesz w inne dni to pisz na PW - ja jestem z bemowa i zazwyczaj (nie w wakacje :)) mam wolne jedno/dwa popołudnia w tygodniu.
Zawsze chętnie zagram w te gry: Chaos, Clash of Cultures, Cywilizacja: TTA, Lewis & Clark, Mage Knight, Pokolenia, Race! Formula 90, Rosyjskie Koleje!
RE1616
Posty: 5
Rejestracja: 10 lip 2019, 10:16

Re: (Warszawa: Bemowo, Jelonki)

Post autor: RE1616 »

lukwych pisze: 10 lip 2019, 11:03 Generalnie zajrzyj tu. Praktycznie codziennie ktoś jest i gra. Moja grupka zagląda co drugi/trzeci piątek (w najbliższy w planach MageKnight - jak znasz i nie straszne Ci gry po 4h to Cię dokoptujemy jak będzie wolne miejsce) i raczej też eurosuchary. Jak chcesz w inne dni to pisz na PW - ja jestem z bemowa i zazwyczaj (nie w wakacje :)) mam wolne jedno/dwa popołudnia w tygodniu.
Dzięki za zaproszenie :D .Wszystko na wschód za wiaduktem na Górczewskiej to już nie Bemowo :) .Byłem przejazdem w Kawadzieścia na rowerku dwa razy w czerwcu ale chyba za wcześnie było bo nikt nie grał. Wszedłem/wyszedłem. :roll:
Od której zaczynacie zazwyczaj grać ? Może dam radę w któryś piątek dołączyć. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
lukwych
Posty: 524
Rejestracja: 23 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

Re: (Warszawa: Bemowo, Jelonki)

Post autor: lukwych »

Zazwyczaj jesteśmy od 18.00
Zawsze chętnie zagram w te gry: Chaos, Clash of Cultures, Cywilizacja: TTA, Lewis & Clark, Mage Knight, Pokolenia, Race! Formula 90, Rosyjskie Koleje!
Awatar użytkownika
najata
Posty: 308
Rejestracja: 21 sie 2012, 11:36
Lokalizacja: Warszawa (Jelonki)
Has thanked: 99 times
Been thanked: 16 times

Re: (Warszawa: Bemowo, Jelonki)

Post autor: najata »

W Dwóch Jelonkach jakoś w miarę regularnie odbywały się "sąsiedzkie planszówki" (nie jestem na bieżąco i nie wiem, czy inicjatywa nadal jest podtrzymywana), ale fakt, że zwykle łatwiej było o ojca z kilkuletnią córką z Carcassonne ze wszystkimi dodatkami i homerulesami, niż chętnych na eurosuchara :)
Eternal Newbie :D
Mój stan posiadania na BGG
RE1616
Posty: 5
Rejestracja: 10 lip 2019, 10:16

Re: (Warszawa: Bemowo, Jelonki)

Post autor: RE1616 »

najata pisze: 10 lip 2019, 15:42 W Dwóch Jelonkach jakoś w miarę regularnie odbywały się "sąsiedzkie planszówki" (nie jestem na bieżąco i nie wiem, czy inicjatywa nadal jest podtrzymywana), ale fakt, że zwykle łatwiej było o ojca z kilkuletnią córką z Carcassonne ze wszystkimi dodatkami i homerulesami, niż chętnych na eurosuchara :)
To pewnie tylko podczas roku szkolnego działa...ale mam bardzo blisko 8) Dosyć gry z dzieciakami (ciągle mnie ogrywają :mrgreen: ) !!!
Awatar użytkownika
DziejopisWawel
Posty: 150
Rejestracja: 13 wrz 2016, 19:05
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 132 times
Been thanked: 4 times

Re: (Warszawa: Bemowo, Jelonki)

Post autor: DziejopisWawel »

RE1616 pisze: 10 lip 2019, 10:35 Szukam chętnych do pogrania w eurosuchary :) i nie tylko. W planszówkach od 1,5 roku. 30+
Czy te 30+ to ograniczenie wiekowe dla wspógraczy?
"Daj nam, Boże, sto lat wojny."
RE1616
Posty: 5
Rejestracja: 10 lip 2019, 10:16

Re: (Warszawa: Bemowo, Jelonki)

Post autor: RE1616 »

Nie ma ograniczeń. Znaczy to tylko że ja jestem stary :lol:
Awatar użytkownika
lukwych
Posty: 524
Rejestracja: 23 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

Re: (Warszawa: Bemowo, Jelonki)

Post autor: lukwych »

A tam stary - zwyczajnie bogaty w życiowe doświadczenia. Jutro jestem w Kawa20 od 17.30 (spartakus i potem MK).
Zawsze chętnie zagram w te gry: Chaos, Clash of Cultures, Cywilizacja: TTA, Lewis & Clark, Mage Knight, Pokolenia, Race! Formula 90, Rosyjskie Koleje!
RE1616
Posty: 5
Rejestracja: 10 lip 2019, 10:16

Re: (Warszawa: Bemowo, Jelonki)

Post autor: RE1616 »

Było grane!
ObrazekPozdrawiam :)
ODPOWIEDZ