(Warszawa) Regularne spotkanie testowe - Monsoon Group

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
bestartis
Posty: 5
Rejestracja: 02 cze 2019, 12:33

Re: (Warszawa) Regularne spotkanie testowe - Monsoon Group

Post autor: bestartis »

Jeszcze żyje, nie umarłem. Zapowiadałem moje pierwsze przybycie z prototypem gry osadzonej w zniszczonym kosmosie, ale nie wiedziałem dokładnie kiedy uda mi się przybyć bo wiadomo... praca, praca i praca. Teraz już wiem i moje przybycie ustalam na 26 lub 27 czerwca. (dwie daty dlatego, ze nie wiem czy działacie w środy czy w czwartki). Gra jest dla od dwóch do czterech graczy, ale do tej pory najbardziej sprawdziłem wersje dla czterech graczy :D . Zbieram więc chętną ekipę, do popsucia moich marzeń o własnej, działającej grze :D . Bartoszeg02 już zapowiedział swój udział.
Jeszcze opiszę pokrótce o co w grze chodzi i post będzie gotowy. Są to zmagania armii (każdy gracz dysponuje inną) w losowo generującym się kosmosie. Walka toczy się nie bez powodu. Układ słoneczny jest tak wyeksploatowany z zasobów naturalnych, że armie zmuszone są rozpocząć wojnę właśnie o zasoby pozwalające im funkcjonować. Wygra gracz który wykaże się nie tylko zmysłem taktycznym, ale też rozsądnie dysponować będzie zasobami i rozkazami przydzielanymi dla każdej tury. Ostateczne zwycięstwo przypada temu, kto zdobędzie zestaw kluczy do ostatniego dziewiczego miejsca w kosmosie bogatego w zasoby i zapewni tym samym dostani byt swojej rasie.
Więc zapraszam, jak już przybędę. A na razie siadam przy wentylatorze i nie ruszam się od niego na krok.
Awatar użytkownika
Jan Madejski
Posty: 736
Rejestracja: 15 wrz 2011, 13:08
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 14 times
Been thanked: 61 times

Re: (Warszawa) Regularne spotkanie testowe - Monsoon Group

Post autor: Jan Madejski »

Spotykamy się w środy, więc zapraszam 26.
Awatar użytkownika
Bartoszeg02
Posty: 563
Rejestracja: 25 mar 2009, 21:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 172 times
Been thanked: 43 times

Re: (Warszawa) Regularne spotkanie testowe - Monsoon Group

Post autor: Bartoszeg02 »

bestartis pisze: 14 cze 2019, 16:18 Jeszcze żyje, nie umarłem. Zapowiadałem moje pierwsze przybycie z prototypem gry osadzonej w zniszczonym kosmosie, ale nie wiedziałem dokładnie kiedy uda mi się przybyć bo wiadomo... praca, praca i praca. Teraz już wiem i moje przybycie ustalam na 26 lub 27 czerwca. (dwie daty dlatego, ze nie wiem czy działacie w środy czy w czwartki). Gra jest dla od dwóch do czterech graczy, ale do tej pory najbardziej sprawdziłem wersje dla czterech graczy :D . Zbieram więc chętną ekipę, do popsucia moich marzeń o własnej, działającej grze :D . Bartoszeg02 już zapowiedział swój udział.
Bestartisie 3 czerwca powiedziałem że chętnie bym przetestował ale aktualnie przebywam na L4 i nie mam możliwości ruszenia się z domu :/ ... jeżeli kuracja przebiegnie pomyślnie to mogę się pojawić na testach za tydzień - wtedy z przyjemnością zapoznam się z Twoim projektem :)
Artur PRISM
Posty: 3
Rejestracja: 03 lip 2019, 14:39
Has thanked: 1 time

Re: (Warszawa) Regularne spotkanie testowe - Monsoon Group

Post autor: Artur PRISM »

Cześć!
Nazywam się Artur Lutyński i jestem twórcą gry planszowej PRISM.
https://www.facebook.com/PRISMBOARDGAME/
Mam kilka pytań do zacnej grupy MONSOON o której wieść gminna niesie, że jest to jedna z najlepszych grup testerskich w kraju!
Zatem pytanie:
Czy można do Was wysłać prototyp gry w celu solidnego przetestowania go? Dodam, że mieszkam w Poznaniu i raczej osobiście mogę mieć problem z dotarciem na spotkanie.
Czy MONSOON spotyka się latem?
Awatar użytkownika
Golob
Posty: 65
Rejestracja: 07 sty 2015, 17:01

Re: (Warszawa) Regularne spotkanie testowe - Monsoon Group

Post autor: Golob »

Artur PRISM pisze: 03 lip 2019, 14:45 Cześć!
Nazywam się Artur Lutyński i jestem twórcą gry planszowej PRISM.
https://www.facebook.com/PRISMBOARDGAME/
Mam kilka pytań do zacnej grupy MONSOON o której wieść gminna niesie, że jest to jedna z najlepszych grup testerskich w kraju!
Zatem pytanie:
Czy można do Was wysłać prototyp gry w celu solidnego przetestowania go? Dodam, że mieszkam w Poznaniu i raczej osobiście mogę mieć problem z dotarciem na spotkanie.
Czy MONSOON spotyka się latem?
Bardzo dobry :)

Spotykamy się cały rok, tydzień w tydzień. Jest nam szalenie miło, że wieść gminna tak niesie!
Jak do tej pory testowaliśmy gry z autorem/osobą pilnującą gry - wtedy jest komu przekazywać opinie. Oczywiście możemy spróbować zagrać partię lub dwie bez nikogo, ale nasze doświadczenie sugeruje, że bardzo trudno wtedy oddać całokształt testów. Czemu to tak ważne? Dlatego, że najczęściej zajmujemy się testowaniem mechanizmów i konstrukcji gry, a rzadziej (raczej jako przedłużenie procesu) ostatecznym balansem. Jeżeli twoja gra jest na etapie, w którym uważasz, że jeszcze wiele można zmienić - śmiało podejmiemy się wyzwania!
Artur PRISM
Posty: 3
Rejestracja: 03 lip 2019, 14:39
Has thanked: 1 time

Re: (Warszawa) Regularne spotkanie testowe - Monsoon Group

Post autor: Artur PRISM »

Wielkie dzięki za odpowiedź.
Postaram się w związku z tym dotrzeć osobiście lub pojawi się ktoś zaufany z mojej strony.
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: (Warszawa) Regularne spotkanie testowe - Monsoon Group

Post autor: skanna »

Ktoś zaufany to brzmi dumnie :) Ale skoro i tak mam być w środę na politechnice, bo już się umówiłam, to mogę przy okazji być kimś zaufanym :), żeby Artur z Poznania nie jeździł. Zatem do zobaczenia.
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
smil
Posty: 6
Rejestracja: 07 sie 2019, 20:45

Re: (Warszawa) Regularne spotkanie testowe - Monsoon Group

Post autor: smil »

Witam

Pracuję nad strategiczną grą planszową, której w pełni grywalna cyfrowa wersja znajduje się pod adresem: http://www.civgen.com W grę można grać w trybie lokalnym „pass and play” lub online w Internecie. Jest to strategiczna gra w stylu cywilizacji z systemem walki podobnym do gry Neuroshima Hex. Chciałbym zaprezentować grę i jej zasady zacnemu gronu Monsoon, jednak nie posiadam jeszcze fizycznej „papierowej” wersji gry. W grę gram na tablecie (z dużym ekranem 12.9 ;) co się całkiem dobrze sprawdza. Zanim stworzę prototyp fizyczny chciałbym jeszcze potestować grę. Łatwiej wprowadzić zmiany do wersji cyfrowej niż do fizycznego prototypu.
Czy bylibyście zainteresowani partyjką na tablecie ?

Zachęcam do zerknięcia na grę, jest instrukcja, opis kart i heksów, filmik jak grać itp. Linki:
http://www.civgen.com – oficjalna strona gry, wersja online gry
https://boardgamegeek.com/boardgame/284 ... nerals-war - strona BGG gry
https://www.facebook.com/generalsatwar - profil FB gry

Pozdrawiam
Sławek
Dabro
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2019, 12:03

Re: (Warszawa) Regularne spotkanie testowe - Monsoon Group

Post autor: Dabro »

Halo, Halo Gracze!
mamy nową edukacyjną grę planszową na rynku - GATES. Szukam 25 graczy, których zaprosimy na wydarzenie i poprosimy o opinię. Kto ma 2h wolnego czasu 5 września, żeby przy poczęstunku poznać super ludzi w gamingowej atmosferze w centrum Warszawy (miejsce do ustalenia)? :)

Gra jest edukacyjna - ekonomia społeczna ale jest w niej dużo fanu! Gra typu Action Point Allowance

Celem gry jest zdobywanie punktów szczęścia. Gracz, który będzie miał ich najwięcej po ostatniej, piątej turze, wygrywa.

Każdy z graczy jest właścicielem pewnej restauracji. W trakcie gry stara się rozwijać swój biznes, zatrudniać pracowników, dbać o dobre imię i warunki w pracy oraz zdobywać pieniądze oraz składniki na dania, które będzie mógł podać swoim klientom. Punkty szczęścia gracz zdobywa za przynoszenie realnych zmian dla lokalnej społeczności, dlatego też warunkiem koniecznym do zwycięstwa jest umiejętne balansowanie pomiędzy zyskiem pieniężnym a punktami szczęścia. Punkty szczęścia można zdobyć np. zatrudniając niepełnosprawnego pracownika, czy migranta.
więcej informacji i rejestracja https://evenea.pl/event/gatesgame/
Przyjdziecie? :)
Awatar użytkownika
Mustafa
Posty: 537
Rejestracja: 31 gru 2007, 12:21
Lokalizacja: Szkocja

Re: (Warszawa) Regularne spotkanie testowe - Monsoon Group

Post autor: Mustafa »

Witam,

Wiem, że późno się odzywam. Ale będę w tą środę 18.09.2019 w Monsoonie. Postaram się być około 1700/1730.
Więc jeżeli chcecie żebym wam coś popsuł to przynieście gry. Jeżeli macie instrukcje to albo wyślijcie mi je do sprawdzenia lub możecie przekazać w wersji papierowej (Po sprawdzeniu wyśle uwagi zeskanowane na podany mail)
Chętnie też się po prostu spotkam.
Dla tych co nie mogą przyjść a by chcieli to od razu informuje ze będę następnym razem w grudniu.

Do zobaczenia.
Monsoon Group Rulez

A.J.Mustafa
Izaak
Posty: 48
Rejestracja: 20 maja 2016, 23:00
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times

Re: (Warszawa) Regularne spotkanie testowe - Monsoon Group

Post autor: Izaak »

to co widziałem że było grane to: kafelki miejskie, drogi wiejskie, nożyce kosmiczne i walki rycerskie

A z innej beczki, gra djent: https://www.youtube.com/watch?v=tW7u6dpfnfA (nie grana lecz omawiana)
http://musicgames.wikidot.com -- improwizacje muzyczne w formie gier
Raleen
Posty: 848
Rejestracja: 29 cze 2004, 14:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 5 times
Been thanked: 55 times
Kontakt:

Re: (Warszawa) Regularne spotkanie testowe - Monsoon Group

Post autor: Raleen »

Mam ważne wiadomości. Otóż na Wydziale nastał nowy Dziekan, po tym jak poprzedni złożył rezygnację na początku tego roku akademickiego. Jestem właśnie po rozmowie z nim.

Dobre wieści są takie, że generalnie działamy jak do tej pory i w stosunku do dotychczasowego stanu dostaliśmy nową salę - 520.

Złe wieści są natomiast takie, że muszę bardzo radykalnie skrócić listę kluczników. Maksymalnie 10 osób, a tak naprawdę jeszcze mniej.


Musimy się skontaktować i najlepiej zobaczyć, w najbliższą środę.
Awatar użytkownika
najata
Posty: 308
Rejestracja: 21 sie 2012, 11:36
Lokalizacja: Warszawa (Jelonki)
Has thanked: 99 times
Been thanked: 16 times

Re: (Warszawa) Regularne spotkanie testowe - Monsoon Group

Post autor: najata »

Raleen pisze: 07 lis 2019, 15:11
Złe wieści są natomiast takie, że muszę bardzo radykalnie skrócić listę kluczników. Maksymalnie 10 osób, a tak naprawdę jeszcze mniej.


Musimy się skontaktować i najlepiej zobaczyć, w najbliższą środę.
Dzięki za informacje! Max. 10 osób rozumiem, że Agresor i my łącznie?
Będziemy w środę, ostatnio pojawiamy się koło 18.00.
Eternal Newbie :D
Mój stan posiadania na BGG
Raleen
Posty: 848
Rejestracja: 29 cze 2004, 14:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 5 times
Been thanked: 55 times
Kontakt:

Re: (Warszawa) Regularne spotkanie testowe - Monsoon Group

Post autor: Raleen »

Dokładnie, to jest łącznie niestety.

2 osoby wytypujcie, które są najczęściej i najwcześniej przychodzą. To jest max, a jak by się dało jedną jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
najata
Posty: 308
Rejestracja: 21 sie 2012, 11:36
Lokalizacja: Warszawa (Jelonki)
Has thanked: 99 times
Been thanked: 16 times

Re: (Warszawa) Regularne spotkanie testowe - Monsoon Group

Post autor: najata »

Raleen pisze: 07 lis 2019, 16:34 2 osoby wytypujcie, które są najczęściej i najwcześniej przychodzą. To jest max, a jak by się dało jedną jeszcze lepiej.
Jednej nie da rady, bo musimy mieć backup na wypadek choroby/wyjazdu pierwszego klucznika.
Pogadamy w środę :)
Eternal Newbie :D
Mój stan posiadania na BGG
Raleen
Posty: 848
Rejestracja: 29 cze 2004, 14:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 5 times
Been thanked: 55 times
Kontakt:

Re: (Warszawa) Regularne spotkanie testowe - Monsoon Group

Post autor: Raleen »

Też mi się tak wydaje, z jedną osobą to był raczej woluntarystyczny postulat.

Do zobaczenia w środę i zastanówcie się nad dwoma osobami do tego czasu.
Marban
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2019, 21:59

Re: (Warszawa) Regularne spotkanie testowe - Monsoon Group

Post autor: Marban »

Witajcie :)

Piszę do Was bo wiele słyszałem o tej grupie testerskiej. Chciałbym zaprezentować Wam swój projekt i uzyskać informację zwrotną. W krótkim streszczeniu. Moja gra planszowa to takie GTA osadzone w świecie Dragon Balla. Ze znanych mi planszówek najbardziej przypomina Runebound czyli taka przygoda z fabułą w tle, z nutką kooperacji i rywalizacji, duży nacisk na klimat. Należy jednak podkreślić, że pomimo pewnych podobieństw, gra jest zupełnie inna i wydaje mi się, że zawiera trochę innowacji (w sumie to ciężko to akurat stwierdzić bo mamy pewnie z milion planszówek na świecie). W zależności od tego, jaki scenariusz obierzemy gra się 2-4h, ale wiadomo, że gra nie musi zostać rozegrana do końca. Graficznie prezentuje się dobrze, była też testowana już kilka razy przeze mnie i moich znajomych, zbierała tylko bardzo dobre noty (no ale...znajomi :) ). Z chęcią zaprezentowałbym Wam ten projekt jutro. Docelowo działa najlepiej pod dwie osoby i najchętniej tyle osób widział bym przy stole (ja mogę asystować, tłumaczyć zasady i zbierać feedback). Idealnie gdyby jedna osoba znała świat Dragon Balla, a druga nie - wtedy feedback byłby dla mnie na pewno dużo konkretniejszy, aczkolwiek nie musi tak być. Każdy feedback jest pomocny. Generalnie, gruby, ambitny projekt i póki co nikt mi go pożądnie nie pocisnął. Być może Wy dojrzycie coś, co mogłoby działać lepiej...

Pozdrawiam i mam nadzieję, że zgłoszą się jacyś ochotnicy :)

Cześć!
Raleen
Posty: 848
Rejestracja: 29 cze 2004, 14:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 5 times
Been thanked: 55 times
Kontakt:

Re: (Warszawa) Regularne spotkanie testowe - Monsoon Group

Post autor: Raleen »

Trwające od kilku tygodni ustalenia z władzami Wydziału dotyczące działalności klubu w tym roku akademickim i dalszej przyszłości nie zostały jeszcze formalnie zakończone, ale dobiegają końca. Generalnie działamy dalej, jak dotychczas. Najistotniejszą zmianą jest zmniejszenie liczby uprawnionych do pobierania kluczy do sal (kluczników) do 10, co w takiej formie zostało już zaakceptowane. W związku z tym, że toczyły się różne dyskusje na ten temat, chciałbym zaznaczyć, że początkowo proponowano mi, żeby to było 6 osób. Gdy nowe ustalenia wejdą w życie, co nastąpi zapewne w ciągu najbliższego tygodnia, dam znać. Osoby, które są klucznikami, poinformowałem o tym i będą dbać zwłaszcza o to, by o newralgicznych porach (główne spotkanie w piątek i spotkania grupy testowej Moonson w środę) klub działał bez zakłóceń. Z nowości, tak jak już swego czasu informowałem, będziemy mieli na stałe salę 520, z czego w piątek już od godz. 15. Poza tym minimalnie (o godzinę) zmieni się też w piątek dostępność sal 516 i 534.

W tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować Michałowi Hermanowi za przekazanie klubowi 3 gier planszowych. Gry te przekazałem Wydziałowi na potrzeby studentów, czego od nas w tym roku oczekiwano. Ja od siebie dołożyłem 2, więc w sumie przekazaliśmy 5 gier. Wyrażane są też wobec klubu inne oczekiwania. Nie będę się o nich w tym miejscu rozwodził. Jeśli ktoś będzie chciał pomóc w działalności klubu, zapraszam do kontaktu przez prywatne wiadomości albo mailowo.
Raleen
Posty: 848
Rejestracja: 29 cze 2004, 14:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 5 times
Been thanked: 55 times
Kontakt:

Re: (Warszawa) Regularne spotkanie testowe - Monsoon Group

Post autor: Raleen »

Informuję, że otrzymałem potwierdzenie, iż działalność Klubu „Agresor” została zatwierdzona przez Dziekana Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej na rok akademicki 2019/2020.

Rozkład zajęć

ŚRODA (grupa testowa gier „Monsoon”):
Sala K17 – godz. 16.00-22.00

PIĄTEK:
Sale: 520, 548 – godz. 15.00-23.00*
Sale: K17, 431, 516, 519, 639 – godz. 16.00-23.00*
Sala 534 – godz. 17.00-23.00*
* – w piątek do pobierania kluczy do godz. 23.00 uprawnione są wyłącznie następujące osoby: Sylwester Borkowski, Marcin Dąbała, Ryszard Kita. Pozostali uprawnieni są do pobierania kluczy do godz. 22.00.

SOBOTA i NIEDZIELA:
Sale: K17, 516, 519, 520, 548 – godz. 9.00-22.00

Osoby uprawnione do pobierania kluczy:
1. Sylwester B. "berem" (planszówki wojenne)
2. Marcin D. "Kostyr" (eurogry)
3. Maciej D. "xardas12r" (gry bitewne)
4. Sebastian K. "Assaultmarine" (grupa „Star Wars: Przeznaczenie”)
5. Ryszard K. "Raleen" (planszówki wojenne & koordynacja całości)
6. Piotr M. "pioma11" (eurogry)
7. Kornel M. "korne" (eurogry)
8. Agata P.-K. "najata" (grupa testowa gier „Monsoon”)
9. Krzysztof W. (grupa testowa gier „Monsoon”)
10. Adam W. "Dopler" (RPG)

Co do osób uprawnionych do pobierania kluczy, jestem zwolennikiem podawania jak najmniejszej ilości danych w internecie, ale wobec ograniczenia liczby kluczników obecnie tego nie unikniemy. Z czasem, gdy wszyscy będą lepiej orientować się kto jest uprawniony do pobierania kluczy, mogę imiona i nazwiska zastąpić nickami forumowymi.
Raleen
Posty: 848
Rejestracja: 29 cze 2004, 14:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 5 times
Been thanked: 55 times
Kontakt:

Re: (Warszawa) Regularne spotkanie testowe - Monsoon Group

Post autor: Raleen »

Wszystkim, zwłaszcza tym, którzy nie śledzą całego działu klubowo-konwentowego, chciałem dać znać, że w najbliższy weekend organizujemy w klubie konwent "II Memoriał Tomasza Bulzackiego", ku pamięci naszego ś.p. kolegi, założyciela i pierwszego prezesa klubu. Więcej o imprezie:

viewtopic.php?f=4&t=63906

Impreza jest całkowicie otwarta i bezpłatna.

Serdecznie zapraszam!
Awatar użytkownika
WAK
Posty: 33
Rejestracja: 29 paź 2017, 11:27
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

Środowy niespodziewany brak frekwencji

Post autor: WAK »

Czołem Wszystkim,

co się wczoraj stało z Monsoon Group? Była środa i Stara Kotłownia była zamknięta (o 19.45)... A przyszły dwie osoby: Alina - drugi raz na Monsoonie - i moja skromna osoba. Co więc nam pozostało? W dwie osoby można przecież już grać. Reprezentowałem zatem trzon testerów tak godnie, jak się dało i zagraliśmy dwoosobowo - w "poczekalni" ;-), czyli w holu z ławkami - w ciekawą grę Aliny. Miała być kooperacyjna, ale w trakcie rozgrywki ewoluowała w stronę mocnej rywalizacji - z rzezią niewiniątek włącznie. Dosłowną. Ciekawa mechanika - dwie części planszy (pustynia rozdzielona Morzem Czerwonym - tak, tak, klimat biblijny) z dwoma różniącymi się zestawami reguł - armia egipska jako przeszkoda i następnie oazy jako "bądźcie płodni i mnóżcie się..." [a 500+ Was nie ominie]. Gra lekka, fajnie się grało, ale już pierwsze zmiany są w planach.

Zawsze uśmiechałem się, gdy na forum pojawiały się pytania o to, czy w tę środę jest spotkanie. Bo zawszy przecież były. Ale nie tym razem... Mnie w przyszłym tygodniu nie ma (czyli zabieram kości na ferie, choć ta najbardziej ograna ich cześć zostaje w Warszawie i czeka na 26 lutego ;-)), ale Alina planuje odwiedzić Monsoona. Może jej się uda dotrzeć do etapu drugiego, czyli Starej Kotłowni... ;-) ;-) ;-)
Awatar użytkownika
najata
Posty: 308
Rejestracja: 21 sie 2012, 11:36
Lokalizacja: Warszawa (Jelonki)
Has thanked: 99 times
Been thanked: 16 times

Re: (Warszawa) Regularne spotkanie testowe - Monsoon Group

Post autor: najata »

Oboje klucznicy (w tym ja) wyjechali na ferie, więc spotkanie miało być przy portierni. A ponieważ ze względu na ferie frekwencja zapowiadała się słaba a większość zwykle przychodzi na ok. 18, to podejrzewam, że do tej 19.45 po prostu nikt nie doczekał :)
Za tydzień już klucznicy będą.
Eternal Newbie :D
Mój stan posiadania na BGG
Awatar użytkownika
WAK
Posty: 33
Rejestracja: 29 paź 2017, 11:27
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

Re: (Warszawa) Regularne spotkanie testowe - Monsoon Group

Post autor: WAK »

Czyli szanse Aliny na etap drugi wzrosły do niemal pewnych ;-) Spox, było fajnie. Kiedyś Karol rozgrywał tam swoją grę karcianą (na którą ja niecierpliwie czekam... ;-)). I podejrzewam, że co jakiś czas, w oczekiwaniu na Kluczników, tak się tam dzieje. Jedną z zalet tej lokalizacji jest niewątpliwie to, że nie trzeba zsuwać ławek... Miłych ferii feriującym.
Raleen
Posty: 848
Rejestracja: 29 cze 2004, 14:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 5 times
Been thanked: 55 times
Kontakt:

Re: (Warszawa) Regularne spotkanie testowe - Monsoon Group

Post autor: Raleen »

W związku z tym, że Politechnika Warszawska od najbliższego weekendu (13-15 marca) jest zamknięta z powodu epidemii koronawirusa, klub również nie będzie działał.

Poczynając od 13 marca (piątek), włącznie z tym dniem, wszystkie spotkania klubu są odwołane.

Zgodnie z decyzją rządu, przewidującą m.in. odwołanie zajęć na uczelniach wyższych, potrwa to co najmniej 2 tygodnie, natomiast do kiedy dokładnie - nie wiadomo.

Poinformuję Was gdy klub powróci, ewentualnie gdyby pojawiły się jakieś inne istotne dla nas wiadomości.
Awatar użytkownika
najata
Posty: 308
Rejestracja: 21 sie 2012, 11:36
Lokalizacja: Warszawa (Jelonki)
Has thanked: 99 times
Been thanked: 16 times

Re: (Warszawa) Regularne spotkanie testowe - Monsoon Group

Post autor: najata »

W związku z powyższym oraz małą frekwencją dzisiaj, spotkanie już dziś też się nie odbędzie.
Eternal Newbie :D
Mój stan posiadania na BGG
ODPOWIEDZ