Colt Express - zasady, wątpliwości

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
lucek1980
Posty: 39
Rejestracja: 30 paź 2016, 21:35
Has thanked: 2 times

Re: Colt Express

Post autor: lucek1980 »

Odnośnie Ghosta, podczas grania we 2 osoby na BGA zawsze pierwsza karta jest zakryta dla przeciwnika.
Wydaje mi się, że mając Doca jest też zawsze 7 kart.
Golfang
Posty: 1981
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:47
Lokalizacja: Będzin
Has thanked: 228 times
Been thanked: 311 times

Re: Colt Express

Post autor: Golfang »

lucek1980 pisze: 29 kwie 2019, 23:31 Odnośnie Ghosta, podczas grania we 2 osoby na BGA zawsze pierwsza karta jest zakryta dla przeciwnika.
Wydaje mi się, że mając Doca jest też zawsze 7 kart.
Dzięki za odpowiedz
Czy to znaczy że mając jakiekolwiek inne postacie też dzielimy ich umiejętności?
Np grając parą TUCO i CHEYENNE - to zarówno Tuco może podnosić worki po uderzeniu przeciwnika jak i Cheyenne może strzelać góra/dół?
Czy to dzielenie umiejętności dotyczy tylko Ghosta i Doca?

No i jeszcze jedna rzecz - czy grając w drużynie, gdy rzucam kartę DOCA - ma się ona odnosić tylko Doca? czy drugiej postaci też może?
----------------
10% flamberg.com.pl
lucek1980
Posty: 39
Rejestracja: 30 paź 2016, 21:35
Has thanked: 2 times

Re: Colt Express

Post autor: lucek1980 »

Wg gier na BGA tylko moc Doca i Ghosta działa ogólnie na drużynę. Moc pozostałych jest indywidualna.
Grając w drużynie i rzucając kartę jakiejś postaci odnosi się ona tylko i wyłącznie do tej postaci.
Awatar użytkownika
Bartoszeg02
Posty: 564
Rejestracja: 25 mar 2009, 21:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 172 times
Been thanked: 43 times

Re: Colt Express

Post autor: Bartoszeg02 »

Cześć, mam pytanko odnośnie Django w wariancie automy:
na poczatku gry kazdy gracz otrzymuje 2 żetony wyrzucenia. Czy jeżeli nie zostanę ani razu wyrzucony z pociągu to czy otrzymam dodatkowe 1000$ czy może są one tylko przyznawane Django?
Awatar użytkownika
Nidhogg
Posty: 1291
Rejestracja: 13 cze 2013, 20:36
Lokalizacja: Romb Kujawski
Has thanked: 84 times
Been thanked: 49 times

Re: Colt Express

Post autor: Nidhogg »

Odkurzyłem łopatę by wykopać temat :)

Czy grając z dodatkiem pancerny pociąg gdzie gramy drużynowo to czy jeśli uderzenie i strzał miałby trafić naszego kolegi z drużyny to muszę to zrobić czy uznaje się że nie mam jak wykonać akcji?
7% rabatu - 3Trolle
10% rabatu - Planszostrefa
Zbiórki gdzie jestem organizatorem: tu
ODPOWIEDZ