World of Warcraft: The Board Game

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
Fegat
Posty: 837
Rejestracja: 23 lut 2015, 08:22
Lokalizacja: Zabrze
Been thanked: 1 time

World of Warcraft: The Board Game

Post autor: Fegat »

Witajcie, ta gra nie ma swojego wątku w pytaniach i wątpliwościach, stąd zakładam nowy.

Mam trzy pytania, pierwsze dotyczy dodatku Burning Crusade. Nie wiecie może gdzie można znaleźć PDF'a z polską instrukcją?
Drugie dotyczy tłumaczenia kart dodatku, istnieje takowe? (hobbystyczne, bo oryginalnego nie było)
Trzecie pytanie dotyczy umiejętności stałych, koszt przyzwania aur Paladyna, lub Demonów Locka jest jednorazowy, czy trzeba te umiejętności "przyzywać" co nową turę, płacąc ich koszt od nowa?
www.przystole.org <<=== Ameri, ameri i więcej ameri! :D
me-to
Posty: 82
Rejestracja: 11 kwie 2012, 00:24
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Re: World of Warcraft: The Board Game

Post autor: me-to »

1. http://www.boardgamegeek.com/files/thing/29307
2. Z tego co wiem nie ma tłumaczenia, ale karty są tak proste że z podstawowym angielskim dasz radę (ewentualnie słownik i przetłumaczenie sobie słów kluczowych). Jest tłumaczenie kart z podstawki więc może Ci to pomóc przy ogarnięciu dodatku. Jeśli go nie znajdziesz - pisz na priv - powinienem mieć gdzieś na dysku
3. Nie chcę namieszać bo dawno nie grałem, ale coś było na ten temat w instrukcji do podstawki.
ODPOWIEDZ