Zombicide: Black Plague - pytania o zasady

Masz pytanie o zasady jakiejś gry - zamiast pisać na forum ogólnym, napisz osobnego posta na tym podforum. Uwaga! W tytule wątku podaj nazwę gry (i krótko czego dotyczy pytanie)!
Awatar użytkownika
Nidhogg
Posty: 1290
Rejestracja: 13 cze 2013, 20:36
Lokalizacja: Romb Kujawski
Has thanked: 84 times
Been thanked: 49 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: Nidhogg »

Matiel pisze: 15 sie 2018, 23:54 6. Karty dociągane dla strefy namnażania Nekromanta, wchodzą w życie tak samo jak w innych strefach. Także w strefie Nekro może się wydarzyć podwójne namnażanie, Nekro może przy pechowym ułożeniu kart dostać dodatkową aktywację (albo parę pod rząd i spieprzyć z gry po jednej turze :-P).
Jak pojawi Ci się nekromata to wstawiasz tam znacznik że jest tam strefa namnażania. Następnie ciągniesz dla niej kartę i rozpatrujesz jej efekt (nie ważne jaki jest) i lecisz dalej (ciągniesz kolejną kartę dla budynku lub przechodzisz do kolejnej strefy). Ta strefa nekromaty jest traktowana jak każda inna strefa.
7% rabatu - 3Trolle
10% rabatu - Planszostrefa
Zbiórki gdzie jestem organizatorem: tu
Awatar użytkownika
Yavi
Posty: 3186
Rejestracja: 08 lut 2013, 11:34
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 24 times
Been thanked: 40 times
Kontakt:

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: Yavi »

Nidhogg pisze: 16 sie 2018, 11:22
Matiel pisze: 15 sie 2018, 23:54 6. Karty dociągane dla strefy namnażania Nekromanta, wchodzą w życie tak samo jak w innych strefach. Także w strefie Nekro może się wydarzyć podwójne namnażanie, Nekro może przy pechowym ułożeniu kart dostać dodatkową aktywację (albo parę pod rząd i spieprzyć z gry po jednej turze :-P).
... i lecisz dalej (ciągniesz kolejną kartę dla budynku lub przechodzisz do kolejnej strefy). Ta strefa nekromaty jest traktowana jak każda inna strefa.
Nie do końca. Jeśli pociągniesz podwójne namnażanie dla nekromanty, to wykonujesz je w jego właśnie dołożonej strefie, nie w następnej. Polecam FAQ mojego autorstwa (odpowiedzi z instrukcji/potwierdzone przez CMON): http://www.planszowkiwedwoje.pl/2018/05 ... nia-o.html ;)
MrAtrion
Posty: 647
Rejestracja: 01 lip 2017, 13:38
Has thanked: 86 times
Been thanked: 42 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: MrAtrion »

Yavi pisze: 16 sie 2018, 12:45
Nidhogg pisze: 16 sie 2018, 11:22
Matiel pisze: 15 sie 2018, 23:54 6. Karty dociągane dla strefy namnażania Nekromanta, wchodzą w życie tak samo jak w innych strefach. Także w strefie Nekro może się wydarzyć podwójne namnażanie, Nekro może przy pechowym ułożeniu kart dostać dodatkową aktywację (albo parę pod rząd i spieprzyć z gry po jednej turze :-P).
... i lecisz dalej (ciągniesz kolejną kartę dla budynku lub przechodzisz do kolejnej strefy). Ta strefa nekromaty jest traktowana jak każda inna strefa.
Nie do końca. Jeśli pociągniesz podwójne namnażanie dla nekromanty, to wykonujesz je w jego właśnie dołożonej strefie, nie w następnej. Polecam FAQ mojego autorstwa (odpowiedzi z instrukcji/potwierdzone przez CMON): http://www.planszowkiwedwoje.pl/2018/05 ... nia-o.html ;)
A jeśli jest to aktywacja albo kolejna karta nekromanty?
Awatar użytkownika
Yavi
Posty: 3186
Rejestracja: 08 lut 2013, 11:34
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 24 times
Been thanked: 40 times
Kontakt:

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: Yavi »

MrAtrion pisze: 17 sie 2018, 20:21
Yavi pisze: 16 sie 2018, 12:45
Nidhogg pisze: 16 sie 2018, 11:22
... i lecisz dalej (ciągniesz kolejną kartę dla budynku lub przechodzisz do kolejnej strefy). Ta strefa nekromaty jest traktowana jak każda inna strefa.
Nie do końca. Jeśli pociągniesz podwójne namnażanie dla nekromanty, to wykonujesz je w jego właśnie dołożonej strefie, nie w następnej. Polecam FAQ mojego autorstwa (odpowiedzi z instrukcji/potwierdzone przez CMON): http://www.planszowkiwedwoje.pl/2018/05 ... nia-o.html ;)
A jeśli jest to aktywacja albo kolejna karta nekromanty?
Jeśli aktywacja, to normalnie aktywujesz wskazane zombiaki. Jeśli kolejny nekromanta, to dokładasz jego strefę i rozpatrujesz go normalnie, tak jak poprzedniego :).
Seki niżej ma rację!
Ostatnio zmieniony 18 sie 2018, 00:32 przez Yavi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3346
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1106 times
Been thanked: 1268 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: seki »

Yavi pisze: 17 sie 2018, 21:54
MrAtrion pisze: 17 sie 2018, 20:21
Yavi pisze: 16 sie 2018, 12:45
Nie do końca. Jeśli pociągniesz podwójne namnażanie dla nekromanty, to wykonujesz je w jego właśnie dołożonej strefie, nie w następnej. Polecam FAQ mojego autorstwa (odpowiedzi z instrukcji/potwierdzone przez CMON): http://www.planszowkiwedwoje.pl/2018/05 ... nia-o.html ;)
A jeśli jest to aktywacja albo kolejna karta nekromanty?
Jeśli aktywacja, to normalnie aktywujesz wskazane zombiaki. Jeśli kolejny nekromanta, to dokładasz jego strefę i rozpatrujesz go normalnie, tak jak poprzedniego :).
Posiadając wersję sklepową bez dodatków karta nekromanty nie wpuszcza do gry drugiego nekromanty tylko daje obecnemu dodatkową akcję.
MrAtrion
Posty: 647
Rejestracja: 01 lip 2017, 13:38
Has thanked: 86 times
Been thanked: 42 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: MrAtrion »

Yavi pisze: 17 sie 2018, 21:54
MrAtrion pisze: 17 sie 2018, 20:21
Yavi pisze: 16 sie 2018, 12:45
Nie do końca. Jeśli pociągniesz podwójne namnażanie dla nekromanty, to wykonujesz je w jego właśnie dołożonej strefie, nie w następnej. Polecam FAQ mojego autorstwa (odpowiedzi z instrukcji/potwierdzone przez CMON): http://www.planszowkiwedwoje.pl/2018/05 ... nia-o.html ;)
A jeśli jest to aktywacja albo kolejna karta nekromanty?
Jeśli aktywacja, to normalnie aktywujesz wskazane zombiaki. Jeśli kolejny nekromanta, to dokładasz jego strefę i rozpatrujesz go normalnie, tak jak poprzedniego :).
Ale czy ciągnę kolejną kartę dla "obstawy" nekromanty, czy zostaje sam po rozpatrzeniu tamtych kart?
Awatar użytkownika
Yavi
Posty: 3186
Rejestracja: 08 lut 2013, 11:34
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 24 times
Been thanked: 40 times
Kontakt:

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: Yavi »

Namieszałem, bo jakiś czas już nie graliśmy. Jest tak, jak pisze wyżej seki - kolejna karta nekromanty powoduje jego aktywację.
Tomson
Posty: 172
Rejestracja: 04 maja 2014, 18:19
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: Tomson »

Chcę się upewnić:
1. Mając w rękach dwie różne bronie (np. sztylet w lewej i krótki miecz w prawej) wykonując akcję ataku wybieram sobie, z której broni chcę skorzystać tak? Poświęcając drugą akcję na kolejny atak mogę skorzystać z innej broni aniżeli podczas pierwszego ataku?
2. Mając w lewej ręce sztylet, w prawej krótki miecz zyskuję 1 dodatkową kość do ataku za pomocą tego sztyletu czy za pomocą miecza? A może w obu przypadkach?
3. Podwójne namnażanie - przykład: Dla strefy nr 1 dociągam kartę podwójnego namnażania. Nie wykładam tu zombie tylko dociągam dwie karty w strefie nr 2. Pierwsza dociągnięta karta w strefie nr 2 to kolejne podwójne namnażanie. I teraz pytanie: czy od razu kończę działania w tej strefie i dociągam dwie karty w strefie nr 3 czy jednak powinienem dociągnąć także drugą kartę (np. 1 łowca) i dopiero wtedy wykonuję podwójne namnażanie w strefie nr 3?

4. Zaklęcie Odparcie - Kompletnie nie rozumiem jak wyznacza się te strefy. Opis jest straszne zagmatwany.
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3346
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1106 times
Been thanked: 1268 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: seki »

1 i 2. Zawsze wybierasz jedną broń chyba, że jest to dokładnie ta sama broń ze znakiem broni podwójnej to możesz obu użyć jednocześnie. Np w przypadku obu krótkich mieczy wydając jedną akcję rzucisz dwoma a nie jedną kością i każda 4+ to będzie sukces o sile 1. Do sztyletu dodajesz jedną kostkę za każdą trzymaną broń do walki wręcz.
3. Moim zdaniem w takiej strefie zadziała jedna z dwóch kart a dopiero potem podwójne namnazanie przejdzie do kolejnej strefie. Wydaję mi się, że tak jakby te dwie karty dociągasz jednocześnie i ich kolejność nie ma znaczenia. Ja tak gram ale nie pamiętam wykładni na ten temat.
4. Nie pamiętam opisu tej umiejki. Nie pomogę.
Ostatnio zmieniony 19 sie 2018, 00:49 przez seki, łącznie zmieniany 3 razy.
MrAtrion
Posty: 647
Rejestracja: 01 lip 2017, 13:38
Has thanked: 86 times
Been thanked: 42 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: MrAtrion »

Tomson pisze: 18 sie 2018, 19:04 Chcę się upewnić:
1. Mając w rękach dwie różne bronie (np. sztylet w lewej i krótki miecz w prawej) wykonując akcję ataku wybieram sobie, z której broni chcę skorzystać tak? Poświęcając drugą akcję na kolejny atak mogę skorzystać z innej broni aniżeli podczas pierwszego ataku?
2. Mając w lewej ręce sztylet, w prawej krótki miecz zyskuję 1 dodatkową kość do ataku za pomocą tego sztyletu czy za pomocą miecza? A może w obu przypadkach?
3. Podwójne namnażanie - przykład: Dla strefy nr 1 dociągam kartę podwójnego namnażania. Nie wykładam tu zombie tylko dociągam dwie karty w strefie nr 2. Pierwsza dociągnięta karta w strefie nr 2 to kolejne podwójne namnażanie. I teraz pytanie: czy od razu kończę działania w tej strefie i dociągam dwie karty w strefie nr 3 czy jednak powinienem dociągnąć także drugą kartę (np. 1 łowca) i dopiero wtedy wykonuję podwójne namnażanie w strefie nr 3?

4. Zaklęcie Odparcie - Kompletnie nie rozumiem jak wyznacza się te strefy. Opis jest straszne zagmatwany.
1 i 2 - tylko sztylet dostaje dodatkową kość. W instrukcji jest nawet napisane, że używając dwóch sztyletów dostajesz 2 kości dodatkowe (po jednej na sztyletowy bonus).
3. Obie karty dociągasz i odkrywasz jednocześnie.
4. Tak jak każde zaklęcie - wybierasz strefę, którą widzi ta postać (i która ma zombie), a następnie sąsiadującą strefę, która nie jest zablokowana ścianą, drzwiami itp. Może to być też strefa postaci rzucającej. Przesuwasz wszystkie zombiaki na tamtą strefę.
Rafss
Posty: 13
Rejestracja: 21 sie 2017, 11:18
Has thanked: 1 time

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: Rafss »

Nie wiem czy jest możliwa taka sytuacja ale: co w sytuacji gdy zombie nie widzi przeciwników oraz na planszy nie ma żadnych znaczników hałasu, co w takiej sytuacji robi zombie? nic?
Awatar użytkownika
Yavi
Posty: 3186
Rejestracja: 08 lut 2013, 11:34
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 24 times
Been thanked: 40 times
Kontakt:

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: Yavi »

Rafss pisze: 30 sie 2018, 21:13 Nie wiem czy jest możliwa taka sytuacja ale: co w sytuacji gdy zombie nie widzi przeciwników oraz na planszy nie ma żadnych znaczników hałasu, co w takiej sytuacji robi zombie? nic?
Nie może dojść do takiej sytuacji, bo każdy bohater to też jeden znacznik hałasu ;).
Tomson
Posty: 172
Rejestracja: 04 maja 2014, 18:19
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: Tomson »

1. Mam już na planszy strefę nekromanty. Czy jeżeli w fazie zombie podczas etapu namnażania dla strefy nekromanty dociągnę podwójne namnażanie to przechodzę do kolejnej strefy i tam ciągnę dwie karty czy jednak muszę to zrobić dla strefy nekromanty?
2. Czy jeżeli mam pełen plecak i dociągam kartę np. jabłka to mogę od razu jej użyć i dostać 1pkt. doświadczenia czy muszę najpierw umieścić ją w plecaku (wcześniej coś z niego wyrzucając)?
3. Czy jeżeli zombie znajdujące się w jednej strefie (np. 4 szwendacze) widzą 2 grupy ocalałych o identycznym hałasie, ale w różnej odległości od nich (np. 3 i 4 strefy) to idą do tej bliższej grupy czy dzielą się po równo i idą w obie strony?
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3346
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1106 times
Been thanked: 1268 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: seki »

Tomson pisze: 01 wrz 2018, 01:27 1. Mam już na planszy strefę nekromanty. Czy jeżeli w fazie zombie podczas etapu namnażania dla strefy nekromanty dociągnę podwójne namnażanie to przechodzę do kolejnej strefy i tam ciągnę dwie karty czy jednak muszę to zrobić dla strefy nekromanty?
2. Czy jeżeli mam pełen plecak i dociągam kartę np. jabłka to mogę od razu jej użyć i dostać 1pkt. doświadczenia czy muszę najpierw umieścić ją w plecaku (wcześniej coś z niego wyrzucając)?
3. Czy jeżeli zombie znajdujące się w jednej strefie (np. 4 szwendacze) widzą 2 grupy ocalałych o identycznym hałasie, ale w różnej odległości od nich (np. 3 i 4 strefy) to idą do tej bliższej grupy czy dzielą się po równo i idą w obie strony?
1. Przychodzisz do kolejnej
2. Możesz od razu odrzucić
3. Dzielą się na równe grupy i idą w obu kierunkach. Zombie nie biorą pod uwagę odległości w tym przypadku, tylko hałas.
Awatar użytkownika
Yavi
Posty: 3186
Rejestracja: 08 lut 2013, 11:34
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 24 times
Been thanked: 40 times
Kontakt:

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: Yavi »

1. Wyglądałoby to inaczej, gdybyś właśnie dokładał strefę nekromanty - wówczas podwójne namnażanie rozpatrywałbyś w niej. Jeśli już leży z poprzednich rund - traktujesz ją jak zwykłą strefę.
longmen76
Posty: 652
Rejestracja: 28 lut 2017, 08:15
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 53 times
Been thanked: 81 times
Kontakt:

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: longmen76 »

Dodatek Wulfsburg - Wieże obronne. Jest zapis: Ocalały może strzelić ze Strefy wieży ponad Strefą budynku. Strefa budynku, do której Ocalały strzela, liczy się normalnie według Zasiegu broni lub czaru, jednak nie rozpatruje się przy tym pola widzenia.
Moje pytanie brzmi o sens podkreślonego zdania - nie rozumiem po co jest ten zapis i co on ma oznaczać w przypasku Akcji Ataku opisanej powyżej.
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3346
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1106 times
Been thanked: 1268 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: seki »

longmen76 pisze: 10 wrz 2018, 18:47 Dodatek Wulfsburg - Wieże obronne. Jest zapis: Ocalały może strzelić ze Strefy wieży ponad Strefą budynku. Strefa budynku, do której Ocalały strzela, liczy się normalnie według Zasiegu broni lub czaru, jednak nie rozpatruje się przy tym pola widzenia.
Moje pytanie brzmi o sens podkreślonego zdania - nie rozumiem po co jest ten zapis i co on ma oznaczać w przypasku Akcji Ataku opisanej powyżej.
Może chodzi o pole widzenia zombie. W sensie, że Ty masz ich w zasięgu strzału ale oni Cię nie widzą więc kierują się wyłącznie wg hałasu? Nie mam dodatku, nie grałem. Ciekaw jestem czy dobrze zinterpretowałem.
longmen76
Posty: 652
Rejestracja: 28 lut 2017, 08:15
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 53 times
Been thanked: 81 times
Kontakt:

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: longmen76 »

seki pisze: 10 wrz 2018, 20:59
longmen76 pisze: 10 wrz 2018, 18:47 Dodatek Wulfsburg - Wieże obronne. Jest zapis: Ocalały może strzelić ze Strefy wieży ponad Strefą budynku. Strefa budynku, do której Ocalały strzela, liczy się normalnie według Zasiegu broni lub czaru, jednak nie rozpatruje się przy tym pola widzenia.
Moje pytanie brzmi o sens podkreślonego zdania - nie rozumiem po co jest ten zapis i co on ma oznaczać w przypasku Akcji Ataku opisanej powyżej.
Może chodzi o pole widzenia zombie. W sensie, że Ty masz ich w zasięgu strzału ale oni Cię nie widzą więc kierują się wyłącznie wg hałasu? Nie mam dodatku, nie grałem. Ciekaw jestem czy dobrze zinterpretowałem.
tutaj jest instrukcja - jak chcesz popatrzeć na przykłady i cały tekst https://portalgames.blob.core.windows.n ... rukcja.pdf
MrAtrion
Posty: 647
Rejestracja: 01 lip 2017, 13:38
Has thanked: 86 times
Been thanked: 42 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: MrAtrion »

longmen76 pisze: 10 wrz 2018, 18:47 Dodatek Wulfsburg - Wieże obronne. Jest zapis: Ocalały może strzelić ze Strefy wieży ponad Strefą budynku. Strefa budynku, do której Ocalały strzela, liczy się normalnie według Zasiegu broni lub czaru, jednak nie rozpatruje się przy tym pola widzenia.
Moje pytanie brzmi o sens podkreślonego zdania - nie rozumiem po co jest ten zapis i co on ma oznaczać w przypasku Akcji Ataku opisanej powyżej.
Coś chyba niedokładnie przetłumaczyli. Wg mnie wieże działają tak:
Widzisz z nich ulicę ponad budynkami, zasięg broni jednak uwzględnia ten obszar podczas sprawdzania zasięgu broni. Widzisz też wnętrze budynku jeśli drzwi są otwarte, ale tylko pierwszą strefę. Jeśli nie stoisz przy ścianie wieży, to widzisz tylko do muru wieży, nie poza nim.
longmen76
Posty: 652
Rejestracja: 28 lut 2017, 08:15
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 53 times
Been thanked: 81 times
Kontakt:

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: longmen76 »

Sprawdziłem w wersji angielskiej (mogłem to zrobić od razu).
A Survivor can shoot from a tower Zone, over a building Zone. The building Zone that is shot through counts towards the weapon or spell’s Range, but there is no Line of Sight to it.
Teraz rozumiem o co chodzi. Strzelamy ponad budynkiem, do którego wnętrza nie mamy pola widzenia, ale jego Strefę bierze się pod uwagę przy liczeniu zasięgu broni, którą używamy.
Wygląda na koślawe tłumaczenie przez kogoś, kto nie zagrał w grę... ehhh
lemon129
Posty: 8
Rejestracja: 18 sty 2018, 20:36
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: lemon129 »

W misjach 5 czy np 6 jako cel należy osiągnąć Strefę Wyjścia pelnym składem.

Jak to rozumiecie? Jeśli jeden z bohaterow zginie w trakcie misji ale pozostala 5 zrealizuje ten cel to wygrywamy czy przegrywamy?

Wg mnie jest to przegrana ale wolę sie upewnić.
thestaszek
Posty: 29
Rejestracja: 14 paź 2018, 13:39
Has thanked: 2 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: thestaszek »

Pytania:

1.Czy żeby aktywować kartę "Uzdrowienie" trzeba wydać akcję?
2.sytuacja gdy na sasiedniej strefie ocalałego jest szwendacz i następuje faza zombi to szwendacz wchodzi w strefę ocalałego i jego tura się kończy czy wchodzi i natychmiastowo zadaje ranę jesli znajdzie sie w jednej strefie z graczem?
3. Czy można jedną postacią przeszukać wielokrotnie jedną strefe budynku?
MrAtrion
Posty: 647
Rejestracja: 01 lip 2017, 13:38
Has thanked: 86 times
Been thanked: 42 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: MrAtrion »

1. Tak
2. Jedna aktywacja to ruch o 1 pole lub atak
3. Możesz przeszukać jedną strefę budynku raz na swoją turę, ale wiele razy w ciągu gry. Można też wieloma postaciami przeszukiwać jedną strefę budynku.
olsszak
Posty: 1818
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 19 times
Been thanked: 36 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: olsszak »

lemon129 pisze: 24 wrz 2018, 10:29 W misjach 5 czy np 6 jako cel należy osiągnąć Strefę Wyjścia pelnym składem.

Jak to rozumiecie? Jeśli jeden z bohaterow zginie w trakcie misji ale pozostala 5 zrealizuje ten cel to wygrywamy czy przegrywamy?

Wg mnie jest to przegrana ale wolę sie upewnić.
Pełny skład to skłąd równy liczbie startowej ocalałych. Ktoś ginie to de facto przegrywacie.
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
olsszak
Posty: 1818
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 19 times
Been thanked: 36 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: olsszak »

longmen76 pisze: 11 wrz 2018, 07:28 Sprawdziłem w wersji angielskiej (mogłem to zrobić od razu).
A Survivor can shoot from a tower Zone, over a building Zone. The building Zone that is shot through counts towards the weapon or spell’s Range, but there is no Line of Sight to it.
Teraz rozumiem o co chodzi. Strzelamy ponad budynkiem, do którego wnętrza nie mamy pola widzenia, ale jego Strefę bierze się pod uwagę przy liczeniu zasięgu broni, którą używamy.
Wygląda na koślawe tłumaczenie przez kogoś, kto nie zagrał w grę... ehhh
Witaj w świecie Portal Games. Żenada dalej trzyma poziom.
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
ODPOWIEDZ