Vikings Gone Wild

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
sindelar
Posty: 10
Rejestracja: 11 paź 2018, 15:35
Has thanked: 3 times

Re: Vikings Gone Wild

Post autor: sindelar »

Leinadus pisze: 11 paź 2018, 21:08
sindelar pisze: 11 paź 2018, 15:38 Czesc. Mam pytanie, czy jeśli jest tura przeciwnika który mnie atakuje i ja się bronie to mogę używać kart innych niż obrona, chodzi mi o takie co dają możliwość dobrania kart np zwój lub inne których jest dość sporo. Trochę głupio jak jest moja tura i już nikt mnie nie zaatakuje a dobieram np karty obrony (W grze 2os szczególnie)
Tylko karty obrony. Poza tym odrzucasz karty na zakończenie tury, więc jak zostają na ręce, to możesz je wykorzystać do obrony, a odrzucasz je jak już wszystko będzie skończone.
No tak ale jak przeciwnik jest graczem rozpoczynającym to mam wszystkie karty na ręce
Awatar użytkownika
Leinadus
Posty: 958
Rejestracja: 01 wrz 2018, 19:57
Has thanked: 5 times
Been thanked: 83 times

Re: Vikings Gone Wild

Post autor: Leinadus »

No tak. Jak nie masz wtedy kart obrony, to pech. Dlatego warto rozbudowywać się w kierunku zachowywania kart na ręce.
sindelar
Posty: 10
Rejestracja: 11 paź 2018, 15:35
Has thanked: 3 times

Re: Vikings Gone Wild

Post autor: sindelar »

Leinadus pisze: 11 paź 2018, 22:34 No tak. Jak nie masz wtedy kart obrony, to pech. Dlatego warto rozbudowywać się w kierunku zachowywania kart na ręce.
Racja. Dzięki za rozwianie wątpliwości.
ODPOWIEDZ