Runebound - pytania i wątpliwości

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
zzay
Posty: 15
Rejestracja: 09 paź 2014, 14:26
Has thanked: 1 time

Re: Runebound: Nierozerwalne więzi

Post autor: zzay »

[Rój szarańczy] Pytanie - czy grasant/banda leczy się na full po tym jak nie została zlikwidowana a jedynie "obita", czy zostaje z zadanymi obrażeniami ?
Awatar użytkownika
Olgierdd
Posty: 1836
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:25
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 80 times
Been thanked: 92 times

Re: Runebound: Nierozerwalne więzi

Post autor: Olgierdd »

Obrażenia zostają usunięte.
ziel0ny
Posty: 7
Rejestracja: 03 gru 2019, 21:54
Has thanked: 1 time

runebound

Post autor: ziel0ny »

Mam pewne pytania co do kwestii słowa dobra, bo nie mam pojęcia o co w tym chodzi na niektórych kartach. rozumiem że na tej pierwszej po udanym teście siły dobieram sobie jakąkolwiek kartę z tych dostępnych na miejskich rynkach?
Obrazek

Ale co do tego drugiego to nawet nie mam pojęcia o co może chodzić, jakie dobra mogę wymienić za 1 monete więcej?

Obrazek
Awatar użytkownika
aaxxee
Posty: 231
Rejestracja: 08 wrz 2014, 17:14
Lokalizacja: Ciechocinek
Has thanked: 9 times
Been thanked: 18 times
Kontakt:

Re: runebound

Post autor: aaxxee »

Dobra to specjalne karty w tali ekwipunku. Jest to wyjaśnione w instrukcji. Karty ekwipunku mają opis na dole (broń, pancerz, dobro...) Dobra można wymieniać za monety w lokacjach na mapie.
GreeN
Posty: 9
Rejestracja: 03 lut 2015, 21:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Runebound - walka

Post autor: GreeN »

Siema

Wycinek z instrukcji 2ed

Zwycięzcaca może zabrać pokonanemu jeden Przedmiot, Sprzymierzeńca, całe zloto lub jedna kartę Przygody. Jezeli zwycięzca zabierze karte Sprzymierzeńca, Sprzymierzeniec zachowuje spoczywajace na jego karcie zetony Ran i Zmeczenia.

Czyli w końcu co może zabrać?

Zestaw jeden przedmiot, sprzymierzeńca, złoto lub jedną kartę przygody?
tomekmani3k
Posty: 600
Rejestracja: 29 lip 2015, 19:26
Has thanked: 59 times
Been thanked: 144 times

Re: Runebound - walka

Post autor: tomekmani3k »

GreeN pisze: 19 gru 2021, 23:19 Siema

Wycinek z instrukcji 2ed

Zwycięzcaca może zabrać pokonanemu jeden Przedmiot, Sprzymierzeńca, całe zloto lub jedna kartę Przygody. Jezeli zwycięzca zabierze karte Sprzymierzeńca, Sprzymierzeniec zachowuje spoczywajace na jego karcie zetony Ran i Zmeczenia.

Czyli w końcu co może zabrać?

Zestaw jeden przedmiot, sprzymierzeńca, złoto lub jedną kartę przygody?
Zamiast przecinków daj "lub". Czyli 1 przedmiot lub 1 sprzymierzeńca lub całe złoto lub jedną kartę przygody.
ODPOWIEDZ