Hostage Negotiator CW - you'll never see it coming

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
Awatar użytkownika
Pisarka
Posty: 509
Rejestracja: 24 kwie 2018, 08:49
Has thanked: 12 times
Been thanked: 31 times

Hostage Negotiator CW - you'll never see it coming

Post autor: Pisarka »

Dzień dobry wszystkim.

Mam wątpliwości co do karty "you'll never see it coming", która dodaje 1 "pitoval event" na wierzch talii terroru. Akurat wygrałam ostatnią kartą konwersacji (mój najlepsz wynik - 7 żywych :D ), ale zastanawiam się, czy ten "pitoval" dodawany z nagła franc faktycznie jest już tą ostatnią rundą? W instrukcji opisują "pitoval" jako ostatnią kartę terror decku, więc... nie wiem, przypuszczam, że gra kończy się szybciej i zabrane zostają nam wszystkie pozostały rundy... chyba że ten dodany "pitoval" byłby tylko niespodziewaną (cięższą) wersją terror card...

Wątpliwości pogłębia fakt, że po wygranej sprawdziłam ten "pitoval" i głosił "for the rest of the game, no more hostages may be saved by reducing the Threat Level Below S".

EDIT: znalazłam odpowiedź "No, this is an exception as the Pivotal Event added is on the top of the deck. Only the last Pivotal event card -the final card in the deck- signals the final turn."
„Władca Pierścieni” jest zasadniczo dziełem religijnym i katolickim; początkowo niezamierzenie, lecz w poprawkach świadomie.” — J.R.R. Tolkien
ODPOWIEDZ