Zamki Burgundii gra kościana - pytania i wątpliwości

Masz pytanie o zasady jakiejś gry - zamiast pisać na forum ogólnym, napisz osobnego posta na tym podforum. Uwaga! W tytule wątku podaj nazwę gry (i krótko czego dotyczy pytanie)!
Awatar użytkownika
p_olo86
Posty: 412
Rejestracja: 04 sty 2017, 11:31
Has thanked: 9 times
Been thanked: 29 times

Zamki Burgundii gra kościana - pytania i wątpliwości

Post autor: p_olo86 »

Cześć
Czy jest gdzieś dostępna polska instrukcja do kościanej wersji Zamków Burgundii?
Awatar użytkownika
Pisarka
Posty: 508
Rejestracja: 24 kwie 2018, 08:49
Has thanked: 12 times
Been thanked: 31 times

Re: Zamki Burgundii gra kościana

Post autor: Pisarka »

Nie natknęłam się na taką, a jestem fanką gry, więc trochę szperałam.

Czegoś konkretnie nie rozumiesz?
„Władca Pierścieni” jest zasadniczo dziełem religijnym i katolickim; początkowo niezamierzenie, lecz w poprawkach świadomie.” — J.R.R. Tolkien
Awatar użytkownika
p_olo86
Posty: 412
Rejestracja: 04 sty 2017, 11:31
Has thanked: 9 times
Been thanked: 29 times

Re: Zamki Burgundii gra kościana

Post autor: p_olo86 »

Pisarka pisze: 21 cze 2018, 19:18 Nie natknęłam się na taką, a jestem fanką gry, więc trochę szperałam.

Czegoś konkretnie nie rozumiesz?
Dopiero przymierzam się do zakupu i chciałem się zorientować czy jest gdzieś dostępna polska instrukcja. Ale dzięki za chęć pomocy.
Awatar użytkownika
Pisarka
Posty: 508
Rejestracja: 24 kwie 2018, 08:49
Has thanked: 12 times
Been thanked: 31 times

Re: Zamki Burgundii gra kościana

Post autor: Pisarka »

p_olo86 pisze: 21 cze 2018, 19:25
Pisarka pisze: 21 cze 2018, 19:18 Nie natknęłam się na taką, a jestem fanką gry, więc trochę szperałam.

Czegoś konkretnie nie rozumiesz?
Dopiero przymierzam się do zakupu i chciałem się zorientować czy jest gdzieś dostępna polska instrukcja. Ale dzięki za chęć pomocy.
Zanim kupiłam, nauczyłam się z tego filmiku https://www.youtube.com/watch?v=TBKY1_AIaQI :wink:
„Władca Pierścieni” jest zasadniczo dziełem religijnym i katolickim; początkowo niezamierzenie, lecz w poprawkach świadomie.” — J.R.R. Tolkien
ODPOWIEDZ