Warhammer Quest: Blackstone Fortress

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
Awatar użytkownika
stary gracz
Posty: 358
Rejestracja: 21 sie 2016, 17:20
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 34 times
Been thanked: 69 times

Warhammer Quest: Blackstone Fortress

Post autor: stary gracz »

1. Aby pociągnąć kartę stronghold należy zapłacić czterema wskazówkami. Tworzymy nową talię exploration wg instrukcji opisanej dla danego stronghold. "Przechodzę" te karty oraz misję danego stronghold. Nie mam kart wskazówek. Co robić? Czy ciągnę kolejną kartę stronghold czy przygotowuje ekspedycję w jakiś inny sposób?

2. Jak wykonuje się akcję search za pomocą punktów inspiracji? Mogę przeszukiwać również pola bez żetonu discovery? Czy wydaję również kość aktywacji?
Awatar użytkownika
tencogoniema
Posty: 216
Rejestracja: 09 lis 2004, 13:00
Lokalizacja: Himalaje
Has thanked: 36 times
Been thanked: 14 times

Re: Warhammer Quest: Blackstone Fortress (Jervis Johnson)

Post autor: tencogoniema »

Pytanie bo nie mogę w instrukcjach znaleźć.
Mam przedmiot jak go używam to jest napisane exhaust to jest jasne ale kiedy mogę go użyć ponownie? Dopiero w następnej walce czy następnej rundzie?
Drugie to pierwszy Stronghold takie rozczarowanie trochę bo nie było trudno, ten chaos lord zaatakował raz i odszedł do chaosowego nieba/piekla, chaosmarines nawet nie drgnęli jak już było martwi, najwięcej krwi zepsuli psykerzy. Też u was tak to łatwo poszło? Bo zastanawialiśmy się czy coś źle nie gramy.
ODPOWIEDZ