Ganz schon Clever- aplikacja- problem.

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
Awatar użytkownika
josiu
Posty: 290
Rejestracja: 06 sty 2012, 22:34
Been thanked: 2 times

Ganz schon Clever- aplikacja- problem.

Post autor: josiu »

Przepraszam,ze piszę to tutaj, ale dotrze to może do większej liczby osób. Otóż mam problem z aplikacją GSC. Jakiś tydzień temu mnie wylogowało. Po wpisaniu maila aplikacja prosi o wpisanie kodu, który wysłany został właśnie na maila. Problem w tym, że żadnego maila nie dostaje. Mam konto w onecie i zauważyłem, że maile z aplikacji nie dochodzą na "onetowskie konta" właśnie. Na konta gmail nie ma problemu (dziś zakładałem konta w grze żonie i było tak samo, na nowo założone konto z onetu żaden mail z gry nie przyszedł, a gdy połączyłem z kontem gmail, mail był po chwili). Chodzi mi o to, że mógłbym założyc sobie nowe konto, ale wszystkie moje rekordy i statystyki przepadną...
Dodam jeszcze w z początkiem stycznia zmieniałem telefon i wtedy po zalogowaniu wszystko śmigało, mam nawet jeszcze na koncie onet maila z kodem z aplikacji z 7 stycznia, jednak tak jak pisze wyżej, od tygodnia żadne maile z aplikacji nie dochodzą, wiec nie mogę się zalgować.
"Różowa" wersja aplikacji działa bez zarzutu i tam jestem zalogowany "normalnie". Dodam też, że odpaliłem stary telefon i tam aplikacja normalnie jest połączona z kontem jak zwykle, mam wszystkie statystyki i rekordy...Miał ktoś podobny problem?
Awatar użytkownika
josiu
Posty: 290
Rejestracja: 06 sty 2012, 22:34
Been thanked: 2 times

Re: Ganz schon Clever- aplikacja- problem.

Post autor: josiu »

Dobra temat do zamknięcia...To forum działa chyba cudotwórczo :wink: . Chwilę po na napisaniu tego posta, spróbowałem się zalogować, wszystko poszło jak z płatka, mail na konto w onecie dotarł jakby nigdy nic...Tyle, że rano wyczyściłem dane pamięci z aplikacji...Może to pomogło.
ODPOWIEDZ