AoS: mapy warte uwagi

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
Arhtu
Posty: 518
Rejestracja: 06 paź 2004, 18:07
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

AoS: mapy warte uwagi

Post autor: Arhtu »

Ciekawe. Do kupienia lub wydrukowania. Liczba graczy: 3+. Pomożecie? :)
-
Awatar użytkownika
bazik
Posty: 2407
Rejestracja: 16 mar 2006, 22:03
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: AoS: mapy warte uwagi

Post autor: bazik »

mam mase ocenionych na bgg, nie bardzo chce mi sie przeklejac :-p wszystko od steam brothers jest bardzo bardzo solidne i regrywalne. bezier raczej jest 'ciekawy' ale nie az tak regrywalny (choc slonce czy londyn sa bardzo dobre). soul train od bezier jest bardzo nowatorski, ale raczej na jedna-dwie rozgrywki. mapy winsome zwykle daja jakies takie wrazenie niedosytu jakby troche na odwal sie byly zaprojektowane (bo ze wydrukowane to oczywiste). mapy albana viard-a dosc solidne, ale majac wybor bralbym te od steam brothers

zdecydowanie najbardziej lubie koree, potem mars. jesli clearclaw wyda kiedys walie to tez bardzo polecam, jak wyjdzie bedzie u mnie rywalizowac z korea o numer 1. niemcy sa dobre bo dobrze sie skaluja, nie sa skomplikowane jakos mocno, i jakos tak wychodzi ze u mnie sie okazaly najlepiej regrywalne.

na 2 osoby tylko st lucia.

darmowych za bardzo nie gralem, irlandia ma ogolnie opinie skrajnie dobre, ohio bardzo bardzo mi sie podobalo (ale to na 5+ raczej), szkocja taka do bolu zwyczajna, japonia dobry wybor jesli sie nie chce kupowac, a chce sie miec inna mape nie przesadnie rozna od podstawki
ODPOWIEDZ