Starcraft dodatek ?

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
nikosss
Posty: 70
Rejestracja: 01 kwie 2010, 21:43
Lokalizacja: Poznań

Starcraft dodatek ?

Post autor: nikosss »

Witam

Właśnie oczekuję na mojego Starcrafta, z reguły mam lekki dystans do dodatków, kupuje tylko wtedy, kiedy naprawdę coś wnoszą do gry. Ostatnio zobaczyłem dodatek do Starcrafta, (http://www.rebel.pl/product.php/1,1295/ ... nsion.html) warto go kupić ?
Tibi
Posty: 123
Rejestracja: 23 lis 2009, 19:16
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 1 time

Re: Starcraft dodatek ?

Post autor: Tibi »

jeśli spodoba Ci sie gra, to warto. Wnosi duzo fajnych innowacji, balansuje i dynamizuje rozgrywke, utrudnia player elimination. Nie znajduje wad. Zalety:

-karty leadership zamiast z gory ustalonych celow specjalnych
-jednostki wypelniajace luki z podstawki (splashe u zergow, anty air u terran, medic dajacy mozliwosc sensownej gry piechotą u terran i inne)
-balans i ujednolicenie niektorych jednostek (ujednolicone jednostki kamikaze, zmienione koszty niektorych jednostek, zmienione statystyki)
-karty leadership II i III fazy dające NAPRAWDE fajne bonusy, BARDZO urozmaicajace rozgrywke. Min. bohaterów.
-calkiem fajny zestaw nowych zasad i urozmaicen (tereny tylko dla latających, tylko dla naziemnych, tereny dajace darmowe zlote rozkazy)

ja polecam.
nikosss
Posty: 70
Rejestracja: 01 kwie 2010, 21:43
Lokalizacja: Poznań

Re: Starcraft dodatek ?

Post autor: nikosss »

Nie wiem, czy za tą cenę nie lepiej kupić sobie nowej gry ?
Tibi
Posty: 123
Rejestracja: 23 lis 2009, 19:16
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 1 time

Re: Starcraft dodatek ?

Post autor: Tibi »

jak mowilem- kwestia tego czy podoba Ci sie starcraft. Jesli masz grac w to raz na miesiac to chyba lepiej kupic cos, co lepiej wypelni luke niz dodatek do gry w ktora grasz od swieta.

U mnie starcraft trafia na stol srednio raz na tydzien. Jakos ciezko by mi bylo teraz grac bez dodatku, ktory jak na dodatek do gry, jest naprawde solidny.
Dabi
Posty: 1256
Rejestracja: 24 wrz 2005, 01:08
Lokalizacja: Lublin
Been thanked: 1 time

Re: Starcraft dodatek ?

Post autor: Dabi »

Ja w Starcrafta grałem póki co raptem kilka razy a gra na tyle mi się spodobała pomimo pewnego oporu przed zagraniem.

I dodatek kupiłem od razu jak postanowiłem mieć własny egzemplarz (nawet dodatek szybciej niż podstawkę :D)

Moim zdaniem nie ma sensu sie rozmieniać na drobne tylko jak coś Nas naprawdę bawie to warto. To jeden z lepszych dodatków do gier. Zdecydowanie wnosi dużo. Nie jest musisz mieć bo sam Starcraft chodzi dobrze bez dodatku w takim np. Twilight Imperium dodatek to jest konieczność chociaż sama gra świetna. Ale wnosi naprawdę sporo.

Ja wyznaję zasadę, że lepiej kupić dobrą grę i pograć w nią solidnie z pełnymi opcjami niż skakać z kwiatka na kwiatek.


Ja gram raz na miesiąc niestety i wybrałem dodatek.

Poza tym sam dodatek można trafić za cenę atrakcyjną (sam kupiłem nowy w folii wraz z przesyłką chyba za coś w granicach 120 PLN)
Dabi
Posty: 1256
Rejestracja: 24 wrz 2005, 01:08
Lokalizacja: Lublin
Been thanked: 1 time

Re: Starcraft dodatek ?

Post autor: Dabi »

Ja w Starcrafta grałem póki co raptem kilka razy a gra na tyle mi się spodobała pomimo pewnego oporu przed zagraniem.

I dodatek kupiłem od razu jak postanowiłem mieć własny egzemplarz (nawet dodatek szybciej niż podstawkę :D)

Moim zdaniem nie ma sensu sie rozmieniać na drobne tylko jak coś Nas naprawdę bawie to warto. To jeden z lepszych dodatków do gier. Zdecydowanie wnosi dużo. Nie jest musisz mieć bo sam Starcraft chodzi dobrze bez dodatku w takim np. Twilight Imperium dodatek to jest konieczność chociaż sama gra świetna. Ale wnosi naprawdę sporo.

Ja wyznaję zasadę, że lepiej kupić dobrą grę i pograć w nią solidnie z pełnymi opcjami niż skakać z kwiatka na kwiatek.


Ja gram raz na miesiąc niestety i wybrałem dodatek.

Poza tym sam dodatek można trafić za cenę atrakcyjną (sam kupiłem nowy w folii wraz z przesyłką chyba za coś w granicach 120 PLN)
Awatar użytkownika
Vinter
Posty: 49
Rejestracja: 27 mar 2010, 18:23

Re: Starcraft dodatek ?

Post autor: Vinter »

Jak dla mnie bez dwóch zdań warto.

Dodam, że karty leadership zmieniają podejście do rozgrywki. Dopiero z dodatkiem grasz nie tyle Zergiem, co konkretnie Overmindem albo Queen of Blades, to samo inne rasy/frakcje.

Sama podstawka to tylko DEMO bez dodatku, który wydaje się nie tyle pakietem urozmaicającym (jak w większości planszówek), co pełnią rozgrywki ale tylko dla tych, co sypną więcej kasy :P
ODPOWIEDZ