Gra na spływ kajakowy

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
konev
Posty: 2094
Rejestracja: 22 gru 2006, 12:39
Lokalizacja: Tewkesbury (UK)

Re: Gra na spływ kajakowy

Post autor: konev »

garg pisze:
MisterC pisze:
Targowo.Istore pisze:Szczerze mówiąc nigdy nie grałem w Futbol Ligretto,ale z opisu wynika że jest to typowo imprezowa gra,dla większej ilości osób. Napisz jak już będziesz miał gierkę jak Twoje wrażenia.
No to może jednak lepiej polecać coś, w co się już grało. Pomijając dwutygodniowe leżakowanie tego wątku.
Czy ja jestem inny, że mnie trafia na widok tych comiesięcznych nalotów bez treści?
Jest nas dwóch innych :lol:

Dla mnie jedynym wytłumaczeniem tego zjawiska jest chęć nabicia sobie statystyk postów. Po co - cholera wie :?: Może chodzi o przedłużenie sobie wirtualnego interesu :mrgreen:
Dopisuje się jako trzeci. Ewidentny spam co miesiąc.
Warszawskie spotkania projektantów i testerów gier planszowych
Monsoon Group :: Aktualne Spotkania :: Facebook
Awatar użytkownika
Krwawisz
Posty: 1496
Rejestracja: 29 kwie 2010, 22:40
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 22 times

Re: Gra na spływ kajakowy

Post autor: Krwawisz »

Ja proponuje wyobrazić sobie sytuację, gdzie każdy sklep internetowy dopisywałby się co miesiąc w kilkudziesięciu wątkach, rzucając "złotymi" radami na lewo i prawo... przerażające :)

A serio, myślę, że coś można by/należałoby z tym zrobić...Czym innym są posty mające jakiś jasno sprecyzowany cel i sens, czym innym natomiast dopisywanie dla dopisywania, byle tylko nazwa sklepu( w tym wypadku tożsama z nickiem) wystąpiła w jak największej liczbie wątków...
Awatar użytkownika
FormatC
Posty: 405
Rejestracja: 27 wrz 2007, 15:39
Lokalizacja: Lodz

Re: Gra na spływ kajakowy

Post autor: FormatC »

Ale jednego nie mozna Targowo Istore odmowic - zawsze pisze zgodnie z tematem... ;) Na forum, na ktorym udziela sie moj maz tez jest sklep, ale zdaje sie nie zadawac sobie nawet trudu, zeby przeczytac chocby pierwszy post w watku. I np. jesli ktos pisze, ze poszukuje STARYCH figurek, UZYWANYCH, ze STAREJ edycji, to sklep na to: "mamy na stanie X figurek z najnowszej edycji, nowiutkie, w wypraskach, zapraszamy". :mrgreen:

Generalnie jednak albo Targowo Istore powinno zaprzestac comiesiecznego spamowania, albo zaczac udzielac sie regularnie, odpowiadac na to, co ludzie do nich pisza itp. Wchodzac raz na miesiac i hurtowo odpowiadajac na wszystkie "w miare" aktywne watki w dziale "Co kupic?", mam wrazenie, ze bardziej sobie szkodzi niz sie promuje...
Mongea
Posty: 361
Rejestracja: 14 kwie 2010, 15:49
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gra na spływ kajakowy

Post autor: Mongea »

w Sabotażyste na kajaku nie pogracie :), nie wiem czy plywacie na 2-jkach, czy kolo siebie, ale niektore tytuly moga sprawdzic sie juz podczas (plywania), a nie dopiero po... chociazby czarne historie (polecam)...
wracajac do Sabotazysty: potrzebny plaski teren (stol) itp. a o to z doswiadczenia wiem ze trudno na takim wyjezdzie, no i jak dla mnie (gra slabo chodzi gdy jest jeden sabotazysta - tylko tak do tej pory w to gralam i za kazdym razem przepadal z kretesem - za szybko byl wykryty i kazdy mu dowalal uszkodzenia)...
Awatar użytkownika
Odżi
Posty: 57
Rejestracja: 24 lip 2010, 12:50
Lokalizacja: Poznań

Re: Gra na spływ kajakowy

Post autor: Odżi »

Ja proponuję CYTADELE, z dodatkiem.
Wyżej już ta grę proponowano. Że max 8 osób.
W kajaku nie pograsz, ale na lądzie jak już zadokujecie to czemu nie.
I tu uwaga, z dodatkiem jest tam w sumie 18 postaci, 8 z podstawki i 10 z dodatku, i ostatnio po małej modyfikacji zasad, grałem w 15 osób :!: Główna modyfikacja to to, że grają wszystkie postaci, odrzuca się dwie tak że nikt nie widzi i potem w czasie gry najpierw leci 1 potem 1 z gwiazdka, 2, 2*, 3, 3* itd.
Jakoś gra szła, tyle że się długo czekało na swoją kolej, i tyle że zabrakło dropsów, ale to można zastąpić czymkolwiek, dołożyć cukierki, groszówki whatever.
Ostatni sekret - chyba najważniejszy żeby nie paść z nudów czekając na swoją kolej - było do tego trochę "wody rozmownej", to się grało superrr 8)
ODPOWIEDZ