Blokus... co to za wersja?

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
UncleLion
Posty: 512
Rejestracja: 19 lut 2010, 13:37
Has thanked: 7 times
Been thanked: 7 times
Kontakt:

Blokus... co to za wersja?

Post autor: UncleLion »

witam
czy ktoś miał do czynienia z tą wersją blokusa?
http://allegro.pl/item1122598313_gra_st ... lecam.html
Cena dużo niższa niż tego firmy Matell ale zastanawiam się jak z jakością wykonania?
Awatar użytkownika
Targowo.Istore
Posty: 176
Rejestracja: 19 mar 2010, 08:43

Re: Blokus... co to za wersja?

Post autor: Targowo.Istore »

Możliwe że gra pochodzi z wyprzedaży lub nie posiada praw autorskich. Najlepiej będzie jeżeli zapytasz o to bezpośrednio sprzedającego. Ze zdjęcia trudno jest ocenić jakość jej wykonania.
Awatar użytkownika
srokaplotkara
Posty: 223
Rejestracja: 01 paź 2009, 13:25
Lokalizacja: Mazury

Re: Blokus... co to za wersja?

Post autor: srokaplotkara »

UncleLion pisze:witam
czy ktoś miał do czynienia z tą wersją blokusa?
http://allegro.pl/item1122598313_gra_st ... lecam.html
Cena dużo niższa niż tego firmy Matell ale zastanawiam się jak z jakością wykonania?
Mam taką, kupiłam kilka miesięcy temu, od właśnie tego Sprzedającego (wówczas była troszkę tańsza :) )
naprawdę polecam. Wykonanie jest naprawdę dobre. Wszystkie klocki ładnie się wpasowują w planszę. Nic nie lata.
A cena super. Brać w ciemno :D
Awatar użytkownika
Targowo.Istore
Posty: 176
Rejestracja: 19 mar 2010, 08:43

Re: Blokus... co to za wersja?

Post autor: Targowo.Istore »

Czyli mamy jedną pozytywną opinię,zastanawia mnie tylko to że jak kupowałaś parę miesięcy temu,to gra była jeszcze tańsza... ciekawe od czego sprzedający uzależnia cenę.
Liarus
Posty: 396
Rejestracja: 09 maja 2009, 19:49
Lokalizacja: Pszczyna
Has thanked: 10 times
Been thanked: 14 times

Re: Blokus... co to za wersja?

Post autor: Liarus »

O popytu??
Ja tez mam tą wersję, od blokusa różnią ją grubośc planszy, która jest znacznie cieńsza, to samo zm klockami. Dodatkowo klocki nie mają tak czystego koloru jak w oryginalnym blokusie (gorszy gatunek platiku). Jednym słwoem brac i sie nie zastanawiać jak ktoś lubi grę tegon pokroju.
Awatar użytkownika
srokaplotkara
Posty: 223
Rejestracja: 01 paź 2009, 13:25
Lokalizacja: Mazury

Re: Blokus... co to za wersja?

Post autor: srokaplotkara »

Targowo.Istore pisze:Czyli mamy jedną pozytywną opinię,zastanawia mnie tylko to że jak kupowałaś parę miesięcy temu,to gra była jeszcze tańsza... ciekawe od czego sprzedający uzależnia cenę.
Na pewno cena zależy od popytu.
Tak samo jak z wiatrakami (do ochłody w upalne dni). Przed tymi upałami pewien rodzaj wiatraków u pewnego sprzedawcy kosztował 29,90. Sprzedawał ogromne ilości. W czasie upałów cena tego samego wiatraka skoczyła u niego do 89,90! I nadal sprzedawał dużo.
Jak widać, gdy popyt rośnie to i cena rośnie :) Na szczęście w przypadku tego Blokusa to cena wzrosła o kilka zł. Różnica do przełknięcia :wink:
ODPOWIEDZ