Poszukuje żeglarze z catanu (edycja drewniana)

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
jarosik
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2012, 00:22

Poszukuje żeglarze z catanu (edycja drewniana)

Post autor: jarosik »

Witam, poszukuje pilnie żeglarzy z catanu (edycje drewniana) wie ktos gdzie mozna ja dostac ? Szukałem wszędzie na internecie i pisza że juz jest tyllko edycja plasitkowa, prosze o pomoc.
Awatar użytkownika
Pierzasty
Posty: 2719
Rejestracja: 25 wrz 2011, 11:58
Lokalizacja: Otwock
Has thanked: 3 times
Been thanked: 20 times

Re: Poszukuje żeglarze z catanu (edycja drewniana)

Post autor: Pierzasty »

Jeśli koniecznie chcesz nowej, to chyba tylko w mało znanych sklepach, które słabo (lub w ogóle nie) reklamują się w sieci. Ewentualnie odkupić od kolekcjonera, ale ci znają wartość i zapłacisz spokojnie dwukrotną cenę, a może i więcej.
Awatar użytkownika
Bea
Posty: 4478
Rejestracja: 28 lis 2012, 10:51
Lokalizacja: Skawina k/Krakowa
Been thanked: 6 times

Re: Poszukuje żeglarze z catanu (edycja drewniana)

Post autor: Bea »

jarosik pisze:Witam, poszukuje pilnie żeglarzy z catanu (edycje drewniana) wie ktos gdzie mozna ja dostac ? Szukałem wszędzie na internecie i pisza że juz jest tyllko edycja plasitkowa, prosze o pomoc.
Może zadzwoń do któregoś ze sklepu i zapytaj czy nie sprowadza na zamówienie. Np Dragonus tak zrobił dla mnie z inną grą której też nie miał na stanie.
Swoją drogą zła jestem na to, że wprowadzili tą plastikową wersję. Też mam drewnianą podstawę i też pewno niedługo będę szukać starych dodatków :evil: Zastanawiam sobie czy od razu nie dać sobie spokoju z tym i nie kupić nowej edycji.
Awatar użytkownika
SebasTTan
Posty: 151
Rejestracja: 17 paź 2009, 10:19
Lokalizacja: Oleśnica
Has thanked: 2 times

Re: Poszukuje żeglarze z catanu (edycja drewniana)

Post autor: SebasTTan »

Możesz mieć problem z nową, tylko jeśli gdzieś poszła ze zwrotów przy wymianie asortymentu.
Jeśli wierzyć to jakiś czas temu kupując w sklepie planszoweczka powiedziano mi że kupuję
ostatnią dostępną wersję drewnianą.
Moje kolekcjonerskie imperium.
---
Pozdrawiam
SebasTTan
ODPOWIEDZ