Planszówkowa naszywka

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5599
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 784 times
Been thanked: 1225 times
Kontakt:

Planszówkowa naszywka

Post autor: mat_eyo »

Ostatnio podarła mi się moja ulubiona, skórzana kurtka. Na miejscu szwów chciałem wszyć jakąś fajną naszywkę. Czy ktoś kojarzy jakiś sklep, w którym można kupić planszówkowe naszywki?
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: Planszówkowa naszywka

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

Kiedyś ktoś zamawiał na necie takie polary wojskowe i do tych polarów można było zamówić właśnie takie naszywki na rzep, one były przyczepiane do ramienia. Te naszywki mogły być z takim wzorem jaki sam im podesłałeś. Ale już nie pamiętam jaki sklep to był, chyba na allegro ale nie jestem pewien.
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
Awatar użytkownika
Sebs
Posty: 179
Rejestracja: 07 wrz 2012, 22:36
Lokalizacja: Mielec
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times

Re: Planszówkowa naszywka

Post autor: Sebs »

Poszukaj firmy ktora wykona naszywki wg twojego wzoru. Kiedys zamawialem 2 naszywki, tylko nie pamietam w jakim sklepie. Onstawiam ze w tym momencie takich firm jest jak mrowkow.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2650 times
Been thanked: 2332 times

Re: Planszówkowa naszywka

Post autor: Curiosity »

Dr. Nikczemniuk pisze:już nie pamiętam jaki sklep to był
Sebs pisze:nie pamietam w jakim sklepie.
Chłopaki, jesteście niesamowicie pomocni :P
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
Sebs
Posty: 179
Rejestracja: 07 wrz 2012, 22:36
Lokalizacja: Mielec
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times

Re: Planszówkowa naszywka

Post autor: Sebs »

To tylko znaczy ze: www.google.pl + naszywki = milion wynikow. Tu nie trzeba pomocy tylko 2 min szukania w internecie.:-) ale fakt, pomoc jak w polskiej sluzbie zdrowia [WHITE SMILING FACE]

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5599
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 784 times
Been thanked: 1225 times
Kontakt:

Re: Planszówkowa naszywka

Post autor: mat_eyo »

To, że mogę zrobić sobie naszywkę sam wiem. Jednak kupno gotowej naszywki to nie tylko zakup produktu, ale i pomysłu ;)
Awatar użytkownika
Pan_K
Posty: 2504
Rejestracja: 24 wrz 2014, 19:16
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 189 times
Been thanked: 168 times

Re: Planszówkowa naszywka

Post autor: Pan_K »

Taka naszywka Cię zainteresuje?
Jak byś chciał widziałem ją też na stronie wydawcy gry :)
„Rzekł głupi w swoim sercu: nie ma Boga.”

Ryba bez roweru, to tylko ryba...
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5599
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 784 times
Been thanked: 1225 times
Kontakt:

Re: Planszówkowa naszywka

Post autor: mat_eyo »

Pan_K pisze:Taka naszywka Cię zainteresuje?
Jak byś chciał widziałem ją też na stronie wydawcy gry :)
O tym wiem, od tego się wziął mój pomysł ;) W LE jeszcze nie grałem, więc wstrzymam się z tym zakupem.
toblakai
Posty: 1270
Rejestracja: 19 mar 2014, 13:57
Has thanked: 222 times
Been thanked: 227 times

Re: Planszówkowa naszywka

Post autor: toblakai »

Portal ma w swojej ofercie naszywki z Neuroshimy.
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: Planszówkowa naszywka

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

Curiosity pisze:
Dr. Nikczemniuk pisze:już nie pamiętam jaki sklep to był
Sebs pisze:nie pamietam w jakim sklepie.
Chłopaki, jesteście niesamowicie pomocni :P
Pomogłem tak jak umiałem. Razi cię to? Socjopata? Lubisz gnębić innych? Nie rozumiem takich ludzi, nie wniesie nic do tematu a ma wielką radochę że komuś dowali.
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2650 times
Been thanked: 2332 times

Re: Planszówkowa naszywka

Post autor: Curiosity »

Dr. Nikczemniuk pisze:Pomogłem tak jak umiałem. Razi cię to? Socjopata? Lubisz gnębić innych? Nie rozumiem takich ludzi, nie wniesie nic do tematu a ma wielką radochę że komuś dowali.
Kolego (że tak pozwolę sobie zażartować). Pomogłeś jak umiałeś, czyli nie pomogłeś w ogóle. Co przyszło z Twojej pomocy? Wielkie nic.
Proponuję nie dopisywać się w tematach, w których ma się równie "dużo" do powiedzenia.
Żeby nie było offtopu:
Na aliexpress bym poszukał. Można tam znaleźć np. naszywkę z Battlestar Galactica.
https://pl.aliexpress.com/item/Hot-Sell ... 92052.html
Nie są to niestety rzeczy tanie, ale czasem można natknąć się na jakieś okazje.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: Planszówkowa naszywka

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

Curiosity pisze:
Dr. Nikczemniuk pisze:Pomogłem tak jak umiałem. Razi cię to? Socjopata? Lubisz gnębić innych? Nie rozumiem takich ludzi, nie wniesie nic do tematu a ma wielką radochę że komuś dowali.
Kolego (że tak pozwolę sobie zażartować). Pomogłeś jak umiałeś, czyli nie pomogłeś w ogóle. Co przyszło z Twojej pomocy? Wielkie nic.
Proponuję nie dopisywać się w tematach, w których ma się równie "dużo" do powiedzenia.
Żeby nie było offtopu:
Na aliexpress bym poszukał. Można tam znaleźć np. naszywkę z Battlestar Galactica.
https://pl.aliexpress.com/item/Hot-Sell ... 92052.html
Nie są to niestety rzeczy tanie, ale czasem można natknąć się na jakieś okazje.
Nie miałem dużo do powiedzenia, ale ty poza obrażaniem innych nie miałeś NIC do dodania i jeszcze masz czelność pouczać innych?
I jeszcze będziesz mówił innym co mają pisać a co nie? Kto dał ci do tego prawo? To forum należy do ciebie?
Dopiero po moim poście się zrehabilitowałeś i coś wreszcie dałeś od siebie, ale to i tak z twojej strony kpina.
Nie życzę sobie żebyś na tym forum pojeżdżał sobie po mnie a ni po kim kolwiek innym!!! Jasne?
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2650 times
Been thanked: 2332 times

Re: Planszówkowa naszywka

Post autor: Curiosity »

Dr. Nikczemniuk pisze:Nie miałem dużo do powiedzenia, ale ty poza obrażaniem innych nie miałeś NIC do dodania i jeszcze masz czelność pouczać innych?
I jeszcze będziesz mówił innym co mają pisać a co nie? Kto dał ci do tego prawo? To forum należy do ciebie?
Dopiero po moim poście się zrehabilitowałeś i coś wreszcie dałeś od siebie, ale to i tak z twojej strony kpina.
Nie życzę sobie żebyś na tym forum pojeżdżał sobie po mnie a ni po kim kolwiek innym!!! Jasne?
Dziś wprawdzie dopiero 2 listopada, ale niewątpliwie już wygrałeś w kategorii "komentarz miesiąca" :mrgreen:
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5599
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 784 times
Been thanked: 1225 times
Kontakt:

Re: Planszówkowa naszywka

Post autor: mat_eyo »

Co tu się dzieje, na 5 minut wątku nie można zostawić ;)

Niestety poszukiwania fajnej naszywki związanej z planszówkami zakończyły się fiaskiem. Dlatego na kurtkę trafi naszywka związana z drugim moim hobby, czyli czarna eLka w kółeczku. Mam nadzieję, że jak pojadę w tej kurtce na dajmy na to Pyrkon, to w twarz nie dostanę, a ludzie od stolika ze mną nie będą wstawać ;) co, Curiosity?
Awatar użytkownika
DarkSide
Posty: 3035
Rejestracja: 07 sty 2013, 15:12
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 573 times
Been thanked: 239 times

Re: Planszówkowa naszywka

Post autor: DarkSide »

Curiosity pisze:
Dr. Nikczemniuk pisze:Nie miałem dużo do powiedzenia, ale ty poza obrażaniem innych nie miałeś NIC do dodania i jeszcze masz czelność pouczać innych?
I jeszcze będziesz mówił innym co mają pisać a co nie? Kto dał ci do tego prawo? To forum należy do ciebie?
Dopiero po moim poście się zrehabilitowałeś i coś wreszcie dałeś od siebie, ale to i tak z twojej strony kpina.
Nie życzę sobie żebyś na tym forum pojeżdżał sobie po mnie a ni po kim kolwiek innym!!! Jasne?
Dziś wprawdzie dopiero 2 listopada, ale niewątpliwie już wygrałeś w kategorii "komentarz miesiąca" :mrgreen:
No nie wiem, nie wiem...
Kiedyś ktoś już podobnie skomentował podobny post w podobnym temacie właśnie na tym forum i można było to przeczytać. Tamten komentarz mógł być równie pomocny i nadający się do tej kategorii właśnie. Ale już nie pamiętam jaki temat to był, chyba tu na forum ale nie jestem pewien. :wink:

-------------------------------------------------------------
Wracając do tematu to całkiem niedawno (2 miesiące temu) szukałem czegoś takiego na prezent i w największych (oraz tych średnich) sklepach internetowych z planszówkami niczego w ten deseń nie znalazłem. :( Jeśli chodzi o tematykę planszówkową naszywek, to kwestia jest chyba na tyle niszowa, że ostatnio widziałem cuś takiego na konwencie (Pyrkon), więc może na konwentach, gdzie planszówki mają swój znaczny wkład najłatwiej je dostaniesz.
Chyba, że ktoś wpadł/wpadnie na pomysł dokładania tego jako ekstragadżetu do planszówki :D
W idealnym świecie planszówkowym wszystkie eurasy ociekają klimatem, a wszystkie ameri mają przejrzyste zasady i nie potrzebują FAQ

Sprzedam gry
Moje zniżki Planszostrefa -10%, ALEplanszówki -3%
Awatar użytkownika
Maxxx76
Posty: 4007
Rejestracja: 22 lip 2013, 00:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: Planszówkowa naszywka

Post autor: Maxxx76 »

Swoją drogą to może być niezły pomysł na biznes :-) Naszywki, koszulki, bluzy, spodnie. Tylko jak się sprawa ma z prawami autorskimi?
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2650 times
Been thanked: 2332 times

Re: Planszówkowa naszywka

Post autor: Curiosity »

mat_eyo pisze:czarna eLka w kółeczku. Mam nadzieję, że jak pojadę w tej kurtce na dajmy na to Pyrkon, to w twarz nie dostanę, a ludzie od stolika ze mną nie będą wstawać ;) co, Curiosity?
Uwierz mi, to jest bardzo, bardzo zły pomysł, żeby z czymś takim chodzić po Poznaniu. I nie piszę tego we własnym imieniu. Widziałem kiedyś z okna tramwaju, jak został potraktowany chłopaczek w koszulce Wisły Kraków (szedł sobie ulicą, nie wadził nikomu, a dostał lanie). To oczywiście zależy na kogo trafisz, bo to nie jest tak, że każdy poznaniak będzie na Ciebie patrzył spod byka ;) Ja to nawet i piwa się mogę z Tobą napić :) Niemniej ryzyko jest chyba spore.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5599
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 784 times
Been thanked: 1225 times
Kontakt:

Re: Planszówkowa naszywka

Post autor: mat_eyo »

Maxxx76 pisze:Swoją drogą to może być niezły pomysł na biznes :-) Naszywki, koszulki, bluzy, spodnie. Tylko jak się sprawa ma z prawami autorskimi?
Myślę, że jeśli jakieś gadżety planszówkowe to bardziej takie z własnym pomysłem. Coś jak teraz koszulki na wspieram.to Kuriera Planszowego, tylko z jakimś faktycznie zabawnym nadrukiem :D


Curiosity pisze:
mat_eyo pisze:czarna eLka w kółeczku. Mam nadzieję, że jak pojadę w tej kurtce na dajmy na to Pyrkon, to w twarz nie dostanę, a ludzie od stolika ze mną nie będą wstawać ;) co, Curiosity?
Uwierz mi, to jest bardzo, bardzo zły pomysł, żeby z czymś takim chodzić po Poznaniu. I nie piszę tego we własnym imieniu. Widziałem kiedyś z okna tramwaju, jak został potraktowany chłopaczek w koszulce Wisły Kraków (szedł sobie ulicą, nie wadził nikomu, a dostał lanie). To oczywiście zależy na kogo trafisz, bo to nie jest tak, że każdy poznaniak będzie na Ciebie patrzył spod byka ;) Ja to nawet i piwa się mogę z Tobą napić :) Niemniej ryzyko jest chyba spore.
Tak, wiem. Widzę co się czasem dzieje u nas. Raz mało sam nie dostałem po twarzy, kiedy stanąłem w obronie jakiegoś dzieciaka w koszulce Polonii.
Ratuje mnie jedynie postura, ale wiadomo - i Herkules kupa gdy Sebiksów kupa :( muszę się w takim razie jeszcze zastanowić.
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5599
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 784 times
Been thanked: 1225 times
Kontakt:

Re: Planszówkowa naszywka

Post autor: mat_eyo »

Ok, dla wszystkich zainteresowanych perypetiami mojej kurtki. Pomysł planszówkowej naszywki umarł, bo nie mogę żadnej znaleźć. Pomysł naszywki z herbem Legii upadł, bo nie ma co kusić losu na wyjazdach ;)

Jednak od czego jest trzecie hobby? Już niedługo na moim ramieniu znajdzie się takie cuś:
Spoiler:
Awatar użytkownika
DarkSide
Posty: 3035
Rejestracja: 07 sty 2013, 15:12
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 573 times
Been thanked: 239 times

Re: Planszówkowa naszywka

Post autor: DarkSide »

mat_eyo pisze: Jednak od czego jest trzecie hobby? Już niedługo na moim ramieniu znajdzie się takie cuś:
Spoiler:
Jesteś świńskim blondynem, masz konia o imieniu Płotka i za niewielką opłatą można wynająć Twój srebrny miecz? :mrgreen:
W idealnym świecie planszówkowym wszystkie eurasy ociekają klimatem, a wszystkie ameri mają przejrzyste zasady i nie potrzebują FAQ

Sprzedam gry
Moje zniżki Planszostrefa -10%, ALEplanszówki -3%
Awatar użytkownika
bukimi
Posty: 925
Rejestracja: 08 mar 2013, 10:02
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Planszówkowa naszywka

Post autor: bukimi »

Maxxx76 pisze:Swoją drogą to może być niezły pomysł na biznes :-) Naszywki, koszulki, bluzy, spodnie. Tylko jak się sprawa ma z prawami autorskimi?
Zależy co byś chciał dać na naszywki. Sporo symboli jest mocno związanych z naszym hobby, a jednocześnie na tyle uniwersalnych, by nie mieć zastrzeżeń co do praw autorskich: kształt meepla, kostki do gry, stosy kart, drewienka, hexy i takie tam. Za to przy szczegółach (konkretne elementy z gier) to zawsze można się uśmiechnąć do wydawcy: przecież każda forma promocji gry jest cenna, więc spodziewałbym się chęci do współpracy w temacie.
Moja kolekcja na BGG (stan posiadania, na sprzedaż, oceny i komentarze): >KLIK<
Polecam transakcje z: Karioka, Voronwe, Deninis, Razul, Chaaber, cyberowca, tiamat997, syfon, joanna_kozlowska6, ArniK, GaGacek
Moje gry solo na Excela (w kodzie VBA): >KLIK<
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5599
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 784 times
Been thanked: 1225 times
Kontakt:

Re: Planszówkowa naszywka

Post autor: mat_eyo »

DarkSide pisze:
mat_eyo pisze: Jednak od czego jest trzecie hobby? Już niedługo na moim ramieniu znajdzie się takie cuś:
Spoiler:
Jesteś świńskim blondynem, masz konia o imieniu Płotka i za niewielką opłatą można wynająć Twój srebrny miecz? :mrgreen:
Srebrny jest na potwory, a każda potwora znajdzie swego amatora :D

Nie, nie, nie. Nie wynajmuję. W żadnym wypadku. A "niewielką opłatą" to jestem szczerze dotknięty :P
leśny człowiek
Posty: 91
Rejestracja: 05 gru 2014, 09:02
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Planszówkowa naszywka

Post autor: leśny człowiek »

Gdybyś miał po drodze, zajrzyj do Decathlonu, na pewno robią nadruki na koszulki na zamówienie, może mają sprzęt do wykonania czegoś podobnego na naszywce.
Awatar użytkownika
Paskudnik
Posty: 1431
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:49
Lokalizacja: Ergsun-Tuek
Has thanked: 11 times
Been thanked: 3 times

Re: Planszówkowa naszywka

Post autor: Paskudnik »

Przyzwoitej jakości i trwałą naszywkę można dosyć łatwo zrobić samemu - mogę wytłumaczyć jak, ale pod warunkiem, że podejmujesz się jej wykonania albo zlecasz to mi (na upartego mógłbym za darmo albo za koszt farby wykonać). Opcja trzecia to że wytłumaczę na spotkaniu planszówkowym jak się takie rzeczy czyni ;)

Znajdź jakiś sensowny motyw (tylko nie kostki qrde!!!) - sugeruję czarno-biały i wyraźny, najlepsze moim zdaniem są takie pomysły i możemy pogadać ;)
Nie gram w gry, których nie lubię a lubię tylko te gry, w które już grałem :P
Awatar użytkownika
LordDisneyland
Posty: 438
Rejestracja: 20 cze 2010, 01:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Planszówkowa naszywka

Post autor: LordDisneyland »

Po przeczytaniu wszystkiego proponuję taką naszywkę-

Obrazek

Jakieś naszywki zawsze można znaleźć, a tu jakieś dramaty się robią.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A poza tym- nie możesz, mat eyo, jak normalny człowiek naszyć sobie coś z Lovecrafta?! 8)
https://www.google.pl/search?q=cthulhu+ ... CAIQsAQIHQ
....pozdrawiam wszystkich serdecznie i miłego wieczoru życzę. Legia gra z Realem i nie wygląda to najgorzej.
ODPOWIEDZ