Tanie must-have

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
asd123
Posty: 67
Rejestracja: 18 gru 2016, 11:58
Has thanked: 5 times

Re: Tanie must-have

Post autor: asd123 »

Zerknij do Biedronki, np. aktualnie Siedem za niecałe 14 zł. Może nie must-have, ale ja lubię :)
Rahu
Posty: 313
Rejestracja: 20 wrz 2014, 17:39
Has thanked: 289 times
Been thanked: 27 times

Re: Tanie must-have

Post autor: Rahu »

trance-atlantic pisze: 23 paź 2018, 22:30 Hack Trick w promocyjnej cenie nawet nie ma się co zastanawiać. :) Nawet jeśli nie preferujesz gier stricte na dwie osoby, to moim zdaniem warto ją mieć.

Red7 na dwie osoby też fajnie chodzi, jest zresztą w instrukcji kilka wariantów i jeśli zrezygnujesz z tego najbardziej podstawowego (w którym nie dobiera się kart), to gra powinna się spodobać. Jeśli preferujesz rozgrywki na 3 lub 4 osoby, to i w takim gronie zabawa jest przednia.

Oba tytuły mają syndrom jeszcze jednej partii (i jeszcze jednej, i jeszcze jednej...).

W zamian za nudny, moim zdaniem, Jaipur poleciłbym jeszcze do niedawna Johari. Szkoda, że ta gra była tak mało popularna, bo teraz została praktycznie wyprzedana i chyba nieprędko, o ile w ogóle, wróci na sklepowe półki. Ja ją dorwałem w cenie promocyjnej; w kwocie proponowanej na Allegro zdecydowanie odradzam. Może ktoś kiedyś zechce sprzedać używkę (nie, na mnie nie licz :) ). Fajny mechanizm zbierania zestawów, który jednak punkty przyniesie nam tylko wtedy, gdy w odpowiednich zestawach zdołamy te uzbierane karty sprzedać. Umiejętność blefowania, zaplanowania swoich ruchów, pilnowania kolejności, by wyprzedzić przeciwnika o jeden mały krok... Myślę, że warto przynajmniej zapamiętać tę nazwę.
Do Hack Trick'a mnie przekonałeś, tylko powiedz jeszcze ile powinien kosztować, aby to była promocyjna cena. Bo z tego co widziałem na allegro to po ~40zł (z wliczoną przesyłką) da radę zakupić, a jestem ciekaw czy jeszcze taniej można :P

Nad Red7 się jeszcze zastanowię, a o Johari pierwsze słyszę, ale jak będzie możliwość przetestowania/kupienia to być może się skuszę :)

asd123 pisze: 26 paź 2018, 12:08 Zerknij do Biedronki, np. aktualnie Siedem za niecałe 14 zł. Może nie must-have, ale ja lubię :)
Właśnie dzięki Tobie przejrzałem ofertę biedronki i chyba faktycznie Siedem byłby najlepszym wyborem, także jak gra będzie jeszcze dostępna to na pewno zakupię :)
Awatar użytkownika
bobule
Posty: 1008
Rejestracja: 21 wrz 2017, 22:09
Has thanked: 45 times
Been thanked: 207 times

Re: Tanie must-have

Post autor: bobule »

asd123 pisze: 26 paź 2018, 12:08 Zerknij do Biedronki, np. aktualnie Siedem za niecałe 14 zł. Może nie must-have, ale ja lubię :)
Jak dla mnie gra mocno średnia, szczególnie, że pozostali gracze muszą się zapoznać, z tym co robią dane karty (co wymaga z 2 rozgrywek). Osobiście wolę Kameleona, bo jest banalny w tłumaczeniu, choć faktycznie, te 14zł może kusić ;)
Awatar użytkownika
trance-atlantic
Posty: 686
Rejestracja: 02 sty 2012, 11:41
Lokalizacja: Wlkp
Has thanked: 47 times
Been thanked: 225 times
Kontakt:

Re: Tanie must-have

Post autor: trance-atlantic »

Rahu - tutaj możesz porównać ceny :)

http://i-szop.pl/szukaj2/1/hack+trick

Poniżej 40 zł spokojnie zejdziesz, chociaż możesz też spokojnie dorzucić sobie grę do koszyka przy jakimś innym zamówieniu, wtedy koszt wysyłki rozkłada się na kilka pozycji.
Around The Board - videoinstrukcje i przykładowe rozgrywki :)

Planszostrefa - 10%, Planszomania - 10%, 3trolle - 7%.|
Rahu
Posty: 313
Rejestracja: 20 wrz 2014, 17:39
Has thanked: 289 times
Been thanked: 27 times

Re: Tanie must-have

Post autor: Rahu »

trance-atlantic pisze: 26 paź 2018, 16:35 Rahu - tutaj możesz porównać ceny :)

http://i-szop.pl/szukaj2/1/hack+trick

Poniżej 40 zł spokojnie zejdziesz, chociaż możesz też spokojnie dorzucić sobie grę do koszyka przy jakimś innym zamówieniu, wtedy koszt wysyłki rozkłada się na kilka pozycji.
O kurczę, nigdy nie korzystałem z tej stronki, spoko sprawa, dzięki :D
ODPOWIEDZ