Szukam

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
jnowaczy
Posty: 503
Rejestracja: 15 wrz 2005, 20:43
Has thanked: 27 times
Been thanked: 126 times

Szukam

Post autor: jnowaczy »

Chciałbym się o coś zapytać szanownych forumowiczów, może to nie jest w 100% związane z grami planszowymi ale czytając jaką niektórzy tutaj dysponują wiedzą to jestem przekonany, że znajdę odpowiedz na moje pytanie, do rzeczy. Szukam takiej części do traktora, zapomniałem nazwę, która jest tuż pod kierownicą....dobra żart. Jak byłem młodym nastoletnim chłopcem, kolega pożyczył mi taki komiks i książkę w której na początku wybierało się ekwipunek, postać itd a póżniej przechodziło sie do podanej strony i ona znowu odsyłała do strony następnej po dokonaniu wybory w którą stronę chcemy iść albo co chcemy zrobić. Zapomniałem kompletnie jak te książki sie nazywały i chciałbym zapytać czy są one jeszcze dostępne i jaką mają nazwę tak bym sobie jakieś wyszukać
Every single fucking day I get closer to the grave
I am terrified, I fell asleep at the wheel again
Crashed my car just to feel again
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2820
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 841 times
Been thanked: 363 times

Re: Szukam

Post autor: Gromb »

To tzw. Gry paragrafowe
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
c08mk
Posty: 2463
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 286 times

Re: Szukam

Post autor: c08mk »

Link do forum gier paragrafowych.
W wersji polskiej można znaleźć 10 tomów Samotny Wilk. Więcej nie wyszło w PL i pewnie nie będzie.
Wojownik Autostrady tylko w używce i trudno dostęny (drogi). Jest tez wersja online. [Edycja: strona online niestety już nie działa]
Reszta paragrafówek w które grałem nie jest aż tak rozbudowana żeby robić postać i zarządzać ekwipunkiem.
W wersji angielskiej oczywiście jest więcej tytułów, również tych rozbudowanych.
Ostatnio zmieniony 09 lis 2018, 08:41 przez c08mk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jnowaczy
Posty: 503
Rejestracja: 15 wrz 2005, 20:43
Has thanked: 27 times
Been thanked: 126 times

Re: Szukam

Post autor: jnowaczy »

Dziękuje bardzo, wiedziałem, że się dowiem. Już uderzam na by coś wybrać
Every single fucking day I get closer to the grave
I am terrified, I fell asleep at the wheel again
Crashed my car just to feel again
c08mk
Posty: 2463
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 286 times

Re: Szukam

Post autor: c08mk »

Właśnie próbowałem wejść na stronę Wojownika online i niestety strona nie działa. Zostają tylko wersje książkowe.
ODPOWIEDZ