Posiadłość szaleństwa - dodatki

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1511
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 83 times
Been thanked: 173 times

Posiadłość szaleństwa - dodatki

Post autor: Goldberg »

Ok, podstawka jest, co które dodatki kupić na początek?
Gdzie są fajne scenariusze?
Czy lepiej wziąć na początek Ulice Arkham i dokupić jakieś DLC (angielski nie jest przeszkodą żadna) czy może Za Progiem + Świątynie Świtu (tak wiem że dopiero 12 ma być dostępna)
Jak widać dysponuje tutaj budżetem około 200+zł
Docelowo chce mieć oczywiście wszystkie dodatki :)
Tak wiem że w podstawce są scenariusze po 3/4 godzin, ale zapowiada się 9 dni wolnego w święta, a ja jestem Cthulhu fanatykiem więc dnie dla rodzinę noce dla Cthulhu ;)
A no I jeszcze pytanko, warto inwestować w zakazana alchemię? Naprawdę widocznie zmienia istniejące scenariusze? (Wpływa tylko na scenariusze z podstawki prawda?)
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
Awatar użytkownika
hipcio_stg
Posty: 1803
Rejestracja: 07 gru 2016, 16:30
Has thanked: 77 times
Been thanked: 334 times

Re: Posiadłość szaleństwa - dodatki

Post autor: hipcio_stg »

Jest wątek dotyczący posiadłości szaleństwa. Zgłaszam post do usunięcia.
Awatar użytkownika
BartP
Administrator
Posty: 4719
Rejestracja: 09 lis 2010, 12:34
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 383 times
Been thanked: 885 times

Re: Posiadłość szaleństwa - dodatki

Post autor: BartP »

To jest dział Co kupić?, więc nie widzę problemu.
Gatherey
Posty: 896
Rejestracja: 20 mar 2017, 09:52
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 16 times
Been thanked: 47 times

Re: Posiadłość szaleństwa - dodatki

Post autor: Gatherey »

Ja po podstawce kupiłem 2 niedostępne dodatki - Supressed Memories i Recurring Nightmares. Dodają łącznie 16 nowych badaczy, jakieś 30 kafelków (które mogą się pojawić w którychś scenariuszach z tego, co czytałem), dużo nowych potworów + dodatkowo 2 scenariusze. Problemem jest dostępność, a raczej jej brak, bo za każdy płaciłem koło 220zł i sprowadzałem z zagranicy (jeden z Ebaya, drugi z francuskiego sklepu).
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1511
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 83 times
Been thanked: 173 times

Re: Posiadłość szaleństwa - dodatki

Post autor: Goldberg »

Get --- zakazanej alhemii jest na metry na allegro za 90/100zl ale patrząc po menadżerze w aplikacji alhemia dodaje tylko kafelki, potwory i badaczy. Przygody dodaje ta druga.
Kupię na pewno ale może później....
Ehhh chyba jednak postawie na 2 mniejsze dodatki najpierw...
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
Awatar użytkownika
awawa
Posty: 1101
Rejestracja: 02 paź 2014, 10:28
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 43 times
Been thanked: 38 times

Re: Posiadłość szaleństwa - dodatki

Post autor: awawa »

Prościej i taniej wychodzi kupić u nas używkę 1ed PL za ~170zł jak się gdzieś pojawi (np: oferta na FB).
Granie na Bemowie
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1511
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 83 times
Been thanked: 173 times

Re: Posiadłość szaleństwa - dodatki

Post autor: Goldberg »

A nie jest tak że 1 ed dodaje tylko w uj badaczy, potworów i kafelków, ale tylko jeden scenariusz? (Nie chce mi się w tym momencie zaglądać w managera aplikacji)
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
ODPOWIEDZ