Jak kupić "Azul - Stained Glass if Sintra"?

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
alucard
Posty: 4
Rejestracja: 13 mar 2017, 20:42

Jak kupić "Azul - Stained Glass if Sintra"?

Post autor: alucard »

Wiem, że tytuł działu to "co kupić?", ale moje pytanie jest: "jak kupić?" :)
Chciałbym kupić nowego Azula. Jako, że gra jest niezależna językowo, mogłaby to być wersja zagraniczna.
I tu pytanie: opłaca się, czy lepiej poczekać na polskie wydanie?
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2810
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 833 times
Been thanked: 361 times

Re: Jak kupić "Azul - Stained Glass if Sintra"?

Post autor: Gromb »

Jeżeli grałeś w podstawowego Azula i czujesz niedosyt, kup angielskie wydanie.
Jeżeli podoba Ci się Azul wciąż w niego grasz, to wstrzymaj się do czasu, aż wypali się w tobie przyjemność z gry.
Nam zwykły Azul wystarcza, ale za rok może będziemy chcieli dokupić tą wariację. Póki co, nie mamy takiej potrzeby. Podobno gra traci lekkość pierwowzoru, a to nie jest za fajne.
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
Awatar użytkownika
Lothrain
Posty: 3410
Rejestracja: 18 sty 2011, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 142 times
Been thanked: 300 times

Re: Jak kupić "Azul - Stained Glass if Sintra"?

Post autor: Lothrain »

Gromb pisze: 16 sty 2019, 15:23 Podobno gra traci lekkość pierwowzoru, a to nie jest za fajne.
Ech, podobno... Nowy Azul zjada starego na śniadanie, jest wreszcie pełnym tytułem o znacznie większej głębi kombinowania i z mniejszą powtarzalnością rozgrywek. Jest wciąż lekkim tytułem, ale dającym znacznie więcej frajdy z samej rozgrywki. Moim skromnym zdaniem oczywiście.
alucard
Posty: 4
Rejestracja: 13 mar 2017, 20:42

Re: Jak kupić "Azul - Stained Glass if Sintra"?

Post autor: alucard »

Ja nie zastanawiam się nad tym, czy kupić Azula, tylko czy zrobić to teraz i kupić wersję zagraniczną czy poczekać na polską edycję. Co bardziej się opłaci z czysto finansowej strony? Jak myślicie,ile będzie kosztował Azul w dniu polskiej premiery?
4pr
Posty: 37
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:42
Has thanked: 1 time

Re: Jak kupić "Azul - Stained Glass if Sintra"?

Post autor: 4pr »

W Niemczech jest teraz za 33 ojro. Azul zwykły nie miał wg mojej pamięci szczególnie dużych promocji ?

https://www.brettspiel-angebote.de/spie ... ntra/2768/
Awatar użytkownika
herem
Posty: 25
Rejestracja: 17 kwie 2018, 12:04
Lokalizacja: Legionowo
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Jak kupić "Azul - Stained Glass if Sintra"?

Post autor: herem »

Nowy Azul jest spoko, grałem na Zjavie. Lacerta pisze że polska wersja będzie w Marcu. Patrzyłem też w necie i kilka sklepów ma angielskie lub niemieckie wydanie za około 150 ziko. Mnie się osobiście aż tak nie spieszy. Poczekam do Marca.
Grałem też w podstawową wersję i mnie nie porwała. Od jakiegoś czasu interesowałem się tą grą i cieszę się że jej nie kupiłem. Nowego zaś kupię na pewno.
ODPOWIEDZ