Star Wars Destiny. Jakie paczki?

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Szpanerski
Posty: 320
Rejestracja: 12 sty 2017, 23:46
Been thanked: 2 times

Star Wars Destiny. Jakie paczki?

Post autor: Szpanerski »

Star Wars Destiny: kupiłem dwa podstawowe zestawy z 1 serii - Rey oraz Kylo - są teraz w dobrych cenach - do grania w domu idealnie.

Chciałbym dokupić ze 2-3 boostery - wiem że raczej ciężko będzie coś trafić Ale dla frajdy (fajnie otwierać paczki), chciałbym wybrać te które dadzą mi szansę trafić najciekawsze karty? Coś grywalnego - żeby upgrade`owac talie?

1. Które boostery wybrać jeśli juz i dlaczego? Co korzystnego w nich można trafic?

2. Jakbym chciał kupić na rynku wtórnym sobie karty na sztuki - nie mówię tu o robieniu tali turniejowych ale np. Żeby mieć możliwość pograć Vaderem lub Kenobi z takim domowym decku (podkreślę że nie musi być naszpikowany legendarnymi/turnijowymi kartami) ale żeby był grywalny, to jaki będzie koszt takiej postaci + karty do niej pasuajce?

3. Do domowego grania jaką jest najlepsze droga zbudowania sobie puli kart żeby mieć kilka grywalnych postaci/tali z karami w miarę pasujacymi? Boostery raczej są szukaniem na ślepo. Co i gdzie tanio kupić na poczatek?

Dzięki za kogoś kto poprowadzi :-P
Bohr
Posty: 160
Rejestracja: 16 maja 2009, 00:52
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 30 times
Been thanked: 42 times

Re: Star Wars Destiny. Jakie paczki?

Post autor: Bohr »

Przyłączam się do prośby...tak samo kupiłem ten nowszy starterek (z lepszym balansem) dla dwóch Kylo oraz Reno :)
Wosho
Posty: 1439
Rejestracja: 01 gru 2011, 13:15
Has thanked: 177 times
Been thanked: 141 times

Re: Star Wars Destiny. Jakie paczki?

Post autor: Wosho »

Mam mnostwo kart z pierwszych dwoch i troche trzeciego dodatku nie chcielibyscie kupic za symboliczne np 200 zl?
Szpanerski
Posty: 320
Rejestracja: 12 sty 2017, 23:46
Been thanked: 2 times

Re: Star Wars Destiny. Jakie paczki?

Post autor: Szpanerski »

Wosho pisze: 15 mar 2019, 13:11 Mam mnostwo kart z pierwszych dwoch i troche trzeciego dodatku nie chcielibyscie kupic za symboliczne np 200 zl?
Raczej ja sztuki mogr nabyć kilka kart?
ODPOWIEDZ