LOTR LCG co dalej?

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Keysper
Posty: 36
Rejestracja: 04 wrz 2018, 12:41
Has thanked: 2 times

LOTR LCG co dalej?

Post autor: Keysper »

Mam pytanie do wyjadaczy którzy ograli sporo cykli i dodatków. Posiadam Khazad dum + cykl dwarowdelf, droga mrocznieje, zdrada sarumana I mrok nad Osgiliath. Docelowo chce się zaopatrzyc w Polskie wersje dopóki są dostępne. Głównie chce posiadać całą sagę. Zastanawiam się jednak czy są jakieś cykle w które warto zainwestować poki są dostępne? Może poza saga najlepiej A opatrzyć się we wszystkie większe dodatki jak szara przystań czy spadkobiercy Numenoru?
Jest oferta teraz z cykeml Angmaru, oraz scenariusze takie jak mgła na kurchanach, stary las, morderstwo pod rozbrykanym kucykiem czy obrona miasta na jeziorze. Zastanawiam się głównie nad scenariuszami bo dwa z nich są z sagi. Ale zdaje się że nie ma tam żadnych kart gracza a na nich mi zależy.
Moje pytanie w co najlepiej inwestowac? Nie zależy mi na jak najtrudniejszym poziomie. Po prostu nowy scenariusz i przede wszystkim ciekawe karty gracza. Nie sposób kupić wszystkiego co dostępne ale może poza dużymi dodatkami sagi które będę chciał zdobyć jest jakiś cykl lub duży dodatek/scenariusz must have. Może któryś z wymienionych?
Awatar użytkownika
helloween85
Posty: 162
Rejestracja: 14 maja 2018, 14:39
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 83 times
Been thanked: 48 times

Re: LOTR LCG co dalej?

Post autor: helloween85 »

Chyba nie da się w prosty sposób odpowiedzieć na Twoje pytanie. Prawie w każdym małym i dużym dodatku są jakieś fajne karty gracza które warto mieć. Ja bardzo lubię grać zieloną sferą z entami, a te karty są porozkładane w małych dodatkach z Angmaru i Twórców Pierścienia. Z drugiej strony mój syn jakby nie składał swojej talii to zawsze musi mieć czerwonego Beregonda i jakieś karty do niego, czyli Spadkobiercy Numenoru. Jak nie chcesz wszystkiego kupować to chyba najlepiej by było jakbyś wszedł na jakąś stronkę gdzie masz spis wszystkich kart (np. http://hallofbeorn.com), poprzeglądał sobie i sam zdecydował co Ci najbardziej pasuje.
ODPOWIEDZ