wojownicy midgardu valhalla

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
TOKULIGOWSKI
Posty: 48
Rejestracja: 20 lis 2014, 15:33
Has thanked: 22 times
Been thanked: 5 times

wojownicy midgardu valhalla

Post autor: TOKULIGOWSKI »

Hej!

Jako szczęśliwy posiadacz wojowników Midgardu planuję rozbudować sobie tę grę o Valhalle - tu moje pytanie - karty z polskiego dodatku różnią się kolorem od kart z podstawki -
czy karty z dodatku w angielskiej wersji (rewersy) różnią się kolorem od rewersów z polskiej podstawki?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc
Marokin21
Posty: 88
Rejestracja: 11 lut 2018, 21:12
Has thanked: 60 times
Been thanked: 3 times

Re: wojownicy midgardu valhalla

Post autor: Marokin21 »

Właśnie kupiłem ten dodatek. Powiem tak, różnicę w jakości od podstawki widać gołym okiem. Szczególnie widać to po dołączonym kaflu militariów. Do gry dołączona była "poprawiona" wersja kafla ale nic on nie poprawia. W rezultacie dostałem 2 ten sam kafel w różnych odcieniach rewersu, żadna wersja nie wygląda jak ta z podstawki.
Dodam, że jakość reszty komponentów wypada jak biedny kuzyn elementów z podstawki. Nowa plansza jest śliska i błyszcząca, kafle postaci są innego rozmiaru niż te z podstawki, karty też wydają się być jakby cieńsze. Nawet pudełko jest innej faktury(to mogę akurat wybaczyć).
Nie wiem kto kontrolował jakość druku czy porównywał z podstawką ale chyba był ślepy.

Jednym słowem rozczarowanie.
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2810
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 833 times
Been thanked: 361 times

Re: wojownicy midgardu valhalla

Post autor: Gromb »

Porownywał i nawet zatwierdził, bo uznał że jest git i nikomu to nie będzie przeszkadzać.
Po tej akcji straciłem szacunek do Czacha Games. Na koniec wycofali się rakiem z obietnic poprawienia kart i pokazali środkowy palec wspierającym.
Oba dodatki mają ten problem.
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
Awatar użytkownika
Largo
Posty: 698
Rejestracja: 27 lip 2017, 09:31
Has thanked: 136 times
Been thanked: 106 times

Re: wojownicy midgardu valhalla

Post autor: Largo »

Dlatego ubolewam nad tym, że takie pseudo wydawnictwo jak czacha ma licencję na wojowników. Już dawno bym ich zakupił wraz z dodatkami, ale przez te cyrki się odechciewa. Jednocześnie uważam platformę zagramw.to za co najmniej nie poważną jeżeli mimo tego wszystkiego co się dzieje nadal współpracuje z nimi, ale to temat na całkiem inną dyskusję. Reasumując widziałem podstawkę i dodatki i podstawkę na własne oczy i nie warto pchać się w polskie wydania. Sam jak będę miał okazję to chyba zakupię wersję ang wszystkiego.
Jeżeli nie chcesz się denerwować to nie kupuj wersji PL
ODPOWIEDZ