Aeon's End

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Maku
Posty: 14
Rejestracja: 01 sty 2019, 12:05

Aeon's End

Post autor: Maku »

Przymierzam się do zakupu. Pytanie do graczy/posiadaczy . Często Aeon's End ląduje na waszym stolę ,czy sporadycznie tłuczecie Nemesis (albo one was)?
Awatar użytkownika
vikingowa
Posty: 575
Rejestracja: 18 maja 2015, 21:42
Has thanked: 455 times
Been thanked: 307 times

Re: Aeon's End

Post autor: vikingowa »

Zależy ile masz gier i w co akurat masz ochotę pograć. U mnie AE ląduje najczęsciej kiedy mam wolną godzinkę bo jest dość szybka tylko setup może zająć ok 10min. Ja jak najbardziej zachęcam do zakupu bo gra jest świetna i raczej się nie zawiedziesz.
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3349
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1997 times

Re: Aeon's End

Post autor: Ardel12 »

Gier mam dość sporo, więc powrót do danego tytułu zawsze trochę mi zajmuje. Jednak po rozegraniu pierwszej partii w ciągu 2 tygodni odpaliłem resztę nemesis. Cena/grywalność moim zdaniem spora. Dodatki jak w kazdej karciance tylko to zwiekszają.

Cena jest bardzo dobra, więc jak dla mnie brać w ciemno :)
Damon22
Posty: 205
Rejestracja: 13 gru 2018, 20:09
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 94 times
Been thanked: 42 times

Re: Aeon's End

Post autor: Damon22 »

Od dwóch tygodni gram tylko w to. Podstawka plus 2 dodatki.
Megaregrywalność!
Awatar użytkownika
Scamander
Posty: 500
Rejestracja: 05 gru 2018, 14:20
Has thanked: 156 times
Been thanked: 146 times

Re: Aeon's End

Post autor: Scamander »

Ta gra u mnie jest hitem już od kilku miesięcy i nie widać żeby schodziła ze stołu w najbliższym czasie (to też dzięki dodatkom które się niedawno pojawiły, mocno zwiększają regrywalność).
Maku
Posty: 14
Rejestracja: 01 sty 2019, 12:05

Re: Aeon's End

Post autor: Maku »

Dzięki. Gra zamówiona.
Melafir
Posty: 48
Rejestracja: 04 maja 2013, 16:20
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Aeon's End

Post autor: Melafir »

Zdecydowanie warto. Gram od paru miesięcy z żoną, średnio 2X w tygodniu. Jeszcze daleka droga przed Nami zanim pokonamy grę w trudniejszym wariancie.

Podaj może swoje obawy albo oczekiwania to będzie łatwiej się odnieść niż tylko wychwalac.
Awatar użytkownika
jnowaczy
Posty: 503
Rejestracja: 15 wrz 2005, 20:43
Has thanked: 27 times
Been thanked: 126 times

Re: Aeon's End

Post autor: jnowaczy »

Ja się podłącze do pytania ale ja się zastanawiam między zwykłym a legacy. Czy legacy w jakikolwiek sposób jest regrywalny tak jak zwykła wersja
Every single fucking day I get closer to the grave
I am terrified, I fell asleep at the wheel again
Crashed my car just to feel again
Freshus
Posty: 294
Rejestracja: 15 sty 2019, 13:00
Has thanked: 50 times
Been thanked: 109 times

Re: Aeon's End

Post autor: Freshus »

Tak. Po zakończeniu kampanii legacy zostaje Ci możliwość stworzenia do 4 magów, którymi można grać oraz większość nemesis, z którymi można powalczyć na zwykłych zasadach tak jak w aeon end. Tak naprawdę odpadają tylko niektóre karty i cała "oś fabularna", a resztę można używać do ponownych rozgrywek.
Darkstorm
Posty: 847
Rejestracja: 04 gru 2018, 09:48
Lokalizacja: Wielkie Cesarstwo Północy Gdańsk
Has thanked: 129 times
Been thanked: 200 times

Re: Aeon's End

Post autor: Darkstorm »

U nas również gra ląduje gdy mamy wolne 1-1,5 godziny. Gra należy u mnie do gatunku lekkich ale bardzo przyjemnych ( za wyjątkiem momentów gdy Nemesis atakuje 4 razy z rzędu :wink: :wink: :wink: )
ODPOWIEDZ