Pudełko na karty

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Attan
Posty: 98
Rejestracja: 09 gru 2018, 12:22
Been thanked: 5 times

Pudełko na karty

Post autor: Attan »

Pytanie czy ktoś ma coś podobnego i czy takie pudełko zmieści karty w foliach?
Obrazek
Awatar użytkownika
donmakaron
Posty: 3523
Rejestracja: 16 kwie 2009, 09:33
Has thanked: 198 times
Been thanked: 646 times

Re: Pudełko na karty

Post autor: donmakaron »

W ultra-pro pro-fit się mieszczą, w ultra-pro kolorowych są na styk, w kosztulkach FFG się już nie mieszczą na prosto.

edit: Chociaż chyba miałem trzysetkę, nie stopięćdziesiątkę, więc 100% pewności mieć nie można.
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3346
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1106 times
Been thanked: 1268 times

Re: Pudełko na karty

Post autor: seki »

Ja używam coś podobnego ale z nie przeźroczystego tworzywa. Ultra pro deck box 100+. Karty bez problemu wchodzą również w grubych rebelach i jest jeszcze nieco luzu od góry. Także wydaję mi się, że FFG i Arcane Tinmen też powinny się zmieścić mimo, że są dłuższe.
Awatar użytkownika
motti
Posty: 141
Rejestracja: 08 sie 2014, 11:49
Has thanked: 75 times
Been thanked: 13 times

Re: Pudełko na karty

Post autor: motti »

Tak jak pisał donmakaron, ultra pro tak, natomiast FFG nie mieszczą się przy zastosowaniu zgodnie z przeznaczeniem. Natomiast mieszczą się w tej większej części stanowiącej wieko czy też pokrywkę i tak akurat mi dziwnie wyszło, że trzymam w szufladzie w jednej części pudełka karty w mniejszych koszulkach ultra pro, w drugiej w koszulkach FFG, ale też nigdzie kart nie transportuję.
ODPOWIEDZ