Gra coop dla 3/4 osob

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
rylik
Posty: 31
Rejestracja: 03 kwie 2019, 17:38

Gra coop dla 3/4 osob

Post autor: rylik »

Witam :)
W swojej kolejkcji mam juz takie gry jak talisman czy robinson crusoe, w oba tytuly regularnie grywam i szukam czegos na podobienstwo robinsona czyli gramy razem przeciwko grze. Szukam gry dal 3/4 osob, przedzial czasowy najlepiej jak najdluzej :D a cena nie gra roli.
Awatar użytkownika
Kilson
Posty: 765
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:15
Lokalizacja: Warszawa / Marki
Has thanked: 35 times
Been thanked: 72 times

Re: Gra coop dla 3/4 osob

Post autor: Kilson »

Mało doprecyzowane wymagania podałeś ;)
W sumie możesz sobie wejść w kategorię co-op na BGG i oglądać po kolei co tam jest, bo na 3-4 osoby to prawie każdy co-op fajnie działa.
Ja osobiście lubię wszelkiego rodzaju "dungeon crawlery", a na 4 osoby mojej grupie bardzo przypasował planszowy XCOM, który ma aplikację generującą zagrożenia i pilnującą czasu na decyzje. Masz tam 4 role do obsadzenia i każdy odpowiada za swój zakres, a limit czasu na decyzje wymusza samodzielną grę bez narzucania czegokolwiek przez gracza alpha ;)
Ostatnio zmieniony 17 cze 2019, 14:24 przez Kilson, łącznie zmieniany 1 raz.
Darkstorm
Posty: 847
Rejestracja: 04 gru 2018, 09:48
Lokalizacja: Wielkie Cesarstwo Północy Gdańsk
Has thanked: 129 times
Been thanked: 201 times

Re: Gra coop dla 3/4 osob

Post autor: Darkstorm »

Sprawdź Eldritch Horror. Gra wetrze Was w podłogę :wink: Przy czym lepiej grać w to w 4 osoby niż 3.
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1511
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 83 times
Been thanked: 173 times

Re: Gra coop dla 3/4 osob

Post autor: Goldberg »

Posiadłość Szalenstwa 2ed, ew posiadłość Szalenstwa 2ed że wszystkimi dodatkami do 2 Ed a już najlepiej to Posiadłość Szalenstwa 2ed ze wszystkimi dodatkami do 2ed i podstawka i dodatkami z 1ed xD
Zabawa na dluuuuuugie godziny (scenariusze nawet na 6/9 godz zabawy ;)
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
ODPOWIEDZ