duże kości k20

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
Pisarka
Posty: 509
Rejestracja: 24 kwie 2018, 08:49
Has thanked: 12 times
Been thanked: 31 times

duże kości k20

Post autor: Pisarka »

Hejka, może ktoś natknął się na sklep w Polsce oferujący duże kostki k20 - najlepiej tak w rozmiarze piłki tenisowej?

Pozdrawiam.
„Władca Pierścieni” jest zasadniczo dziełem religijnym i katolickim; początkowo niezamierzenie, lecz w poprawkach świadomie.” — J.R.R. Tolkien
Awatar użytkownika
garg
Posty: 4475
Rejestracja: 16 wrz 2009, 15:26
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1425 times
Been thanked: 1100 times

Re: duże kości k20

Post autor: garg »

Czy chcesz ich używać do naparzania się z innymi graczami? :mrgreen:

A na temat - myślę, że fajnie byłoby zapytać Q-Workshop i Chessex. W końcu jeśli nie oni takie robią, to kto?
Mam / Sprzedam/wymienię
(Może nie wystawiłem, ale też chętnie wymienię)

Najstarszy offtop świata: Ceterum censeo Carthaginem esse delendam ;-)
Awatar użytkownika
donmakaron
Posty: 3523
Rejestracja: 16 kwie 2009, 09:33
Has thanked: 198 times
Been thanked: 646 times

Re: duże kości k20

Post autor: donmakaron »

Największe jakie spotkałem, ale nadal kostki, a nie pluszowe czy gumowe kostki-zabawki, zwały się JUMBO. Są jeszcze dostępne na planszomanii. Robią wrażenie, ale są ledwo dwa razy większe niż standardowe (30 mm), do piłki od tenisa im jeszcze brakuje.

Na marginesie dodam, że kupiliśmy K8 Jumbo nie do naparzania się z innymi graczami, a do strzelania bombą atomową w Battlestar: Galactica. Ostrzał z dział i statków przeprowadzany jest normalną kostką, jak trzeba użyć broni nuklearnej, admirał wyciąga jumbo ;)
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9433
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 506 times
Been thanked: 1444 times
Kontakt:

Re: duże kości k20

Post autor: MichalStajszczak »

Jest algorytm, pozwalający "wydrukować' na drukarce 3d.
ODPOWIEDZ