Kolejny Pathfinder ?

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Natrakh
Posty: 88
Rejestracja: 25 paź 2018, 10:30
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times

Kolejny Pathfinder ?

Post autor: Natrakh »

Witam, majac 1 pathfindera + mummy mask zastanawiam sie nad kolejna seria :) ktory polecacie jako kolejny ? (oprocz piratow bo ten juz ogralem) Widzialem, ze chyba sa 2 nowe serie po mummy mask, ale nie bardzo wiem czy oplaca sie je miec czy moze kupic ten jeden starszy ktory został mi do ogrania.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
zioombel
Posty: 1148
Rejestracja: 21 wrz 2010, 13:19
Lokalizacja: Wołomin
Has thanked: 200 times
Been thanked: 98 times

Re: Kolejny Pathfinder ?

Post autor: zioombel »

Natrakh pisze: 21 lip 2019, 11:18 Witam, majac 1 pathfindera + mummy mask zastanawiam sie nad kolejna seria :) ktory polecacie jako kolejny ? (oprocz piratow bo ten juz ogralem) Widzialem, ze chyba sa 2 nowe serie po mummy mask, ale nie bardzo wiem czy oplaca sie je miec czy moze kupic ten jeden starszy ktory został mi do ogrania.

Pozdrawiam
Wyszedł nowy ostatnio. Jednak jesli nie grałeś jeszcze w 3 kampanie Wrath . . .
To obecnie jest na wyprzedaży w planszomania za połowę ceny wszystko. Nic tylko brac.
https://www.planszomania.pl/index.php?s ... ton=szukaj
Natrakh
Posty: 88
Rejestracja: 25 paź 2018, 10:30
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times

Re: Kolejny Pathfinder ?

Post autor: Natrakh »

Ooo kurde ;D grzech nie skorzystać, a co do tych nowych to są 2 czy 1 bo ciężko mi się w tym połapać czy ten 2 nowy set to jakaś reedycja ? Czy zupełnie nowy core
Awatar użytkownika
zioombel
Posty: 1148
Rejestracja: 21 wrz 2010, 13:19
Lokalizacja: Wołomin
Has thanked: 200 times
Been thanked: 98 times

Re: Kolejny Pathfinder ?

Post autor: zioombel »

Nowy core, ale dużo się zmienilo. To drugie to jakby osobna kampania. Nie wczytywałem się, ale wydaje mi się, że teraz juz nie będzie takich małych dodatków przygodowych tylko 1 duży z całą kampanią na raz.
Czyli to podstawka (zielona) i dodatek z całą kampanią (takie czerwone)
Natrakh
Posty: 88
Rejestracja: 25 paź 2018, 10:30
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times

Re: Kolejny Pathfinder ?

Post autor: Natrakh »

ok to mniej wiecej wszystko wiem, ale chyba najlepiej kupic ten starszy set skoro jest taka promocja :) a przy okazji jestes w stanie polecic cos w podobie do pathfindera ?
Awatar użytkownika
zioombel
Posty: 1148
Rejestracja: 21 wrz 2010, 13:19
Lokalizacja: Wołomin
Has thanked: 200 times
Been thanked: 98 times

Re: Kolejny Pathfinder ?

Post autor: zioombel »

Szczerze to się nie rozglądałem nawet. Gramy w 4 od kilku lat w Pathfindera. Ciągle bawi to po co zmieniać :-P
Natrakh
Posty: 88
Rejestracja: 25 paź 2018, 10:30
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times

Re: Kolejny Pathfinder ?

Post autor: Natrakh »

niby tak, ale alternatywe zawsze warto miec :)
Tuminure
Posty: 555
Rejestracja: 08 mar 2013, 12:07
Lokalizacja: Milewo
Has thanked: 2 times
Been thanked: 47 times

Re: Kolejny Pathfinder ?

Post autor: Tuminure »

Natrakh pisze: 21 lip 2019, 18:59 ok to mniej wiecej wszystko wiem, ale chyba najlepiej kupic ten starszy set skoro jest taka promocja :) a przy okazji jestes w stanie polecic cos w podobie do pathfindera ?
FFG ma kilka karcianych gier kooperacyjnych, najbardziej warto spróbować Horror w Arkham LCG.
Awatar użytkownika
motti
Posty: 141
Rejestracja: 08 sie 2014, 11:49
Has thanked: 75 times
Been thanked: 13 times

Re: Kolejny Pathfinder ?

Post autor: motti »

Dla kogoś kto nie miał wcześniej styczności z grą, polecilibyście Skull & Shackles czy Wrath of Righteous?
Która lepiej działa a która bardziej klimatyczna?
Czy Wrath... to od początku do końca jakieś piekło i demoniczne hordy - takie mam wrażenie?
ODPOWIEDZ