Viticulture - co brać żeby się nie powtórzyło

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
ariser
Posty: 1137
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 63 times
Been thanked: 49 times

Viticulture - co brać żeby się nie powtórzyło

Post autor: ariser »

Nabrałem chęci na wypróbowanie (w końcu!) Viticulture. Zaskoczyła mnie trochę mnogość wersji/edycji. Stwierdziłem, że odpuszczam szukanie z drugiej ręki jakichś starych edycji, żeby już nie mieszać.
W sklepach znalazłem kilka opcji, m. in.:
- Viticulture EE,
- Tuscany EE,
- Viticulture Essential Upgrade Pack,
- Moor Visotors Expansion,
- Visit drom the Rhine Valley,
- Tuscany Special Worker Promo,
- monetki.

I tak w sunie byłem zdecydowany na Viticulture EE (rozumiem - podstawka) i Tuscany EE (rozumiem, duży dodatek, podobno praktycznie niezbędny).
Ale trochę zamieszał mi opis Upgrade Packa:
"Viticulture Essential Upgrade Pack zawiera wszystkie potrzebne elementy, aby poprawić drugą edycję Viticulture do wersji Essential. Posiadacze dodatku Tuscany już mają ten dodatek i nie muszą go kupować."

Czyli, że jak wezmę podstawkę EE to mam tam jakieś elementy Tuscany? Pomóżcie weterani winnego rzemiosła - co kupić, żeby to miało ręce i nogi?
"W grze doszło do momentu niedociągnięcia, który jest spowodowany wielkością gry i jej nieidealnością."
vegathedog, 2019
Kupię / Sprzedam
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 416 times
Kontakt:

Re: Viticulture - co brać żeby się nie powtórzyło

Post autor: kwiatosz »

EE to essential edition, wiec jak kupisz podstawke EE I dodatek EE, to masz co trzeba. Epgrade pack jest do wersji nie EE, zeby dodac do nich to EE wlasnie.
W podstawce EE dali troche rzeczy, ktore byly w dodatku niebedacym EE.
A z osobistych preferencji to klasycznie odradzam granie od razu z dodatkiem, ale to juz jak kolega uwaza ;)
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
ODPOWIEDZ