Everdell - koszulki

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
WieszKto
Posty: 177
Rejestracja: 15 maja 2018, 14:21
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 59 times
Been thanked: 17 times

Everdell - koszulki

Post autor: WieszKto »

Czy koszulkujecie te karty mimo że koszulki są za długie? Warto?
Awatar użytkownika
addekk
Posty: 642
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:54
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 44 times
Been thanked: 103 times

Re: Everdell (James A. Wilson)

Post autor: addekk »

Koszulki Sloyca premium wystają tyle o ile ponad kartę jedyne co to małe koszulki to dramat xd wystają z centymetr albo lepiej xd
Weźże chodźże grać BGG
litk
Posty: 847
Rejestracja: 30 lip 2018, 14:14
Has thanked: 177 times
Been thanked: 125 times

Re: Everdell (James A. Wilson)

Post autor: litk »

Ktos probowal koszulek rebela classic card game (63.5 x 88 mm)? Ja mam Ultra-Pro 64x89 i sa za ciasne.
Awatar użytkownika
RasTafari
Posty: 1410
Rejestracja: 20 kwie 2010, 17:26
Lokalizacja: Breslau
Has thanked: 71 times
Been thanked: 69 times

Re: Everdell (James A. Wilson)

Post autor: RasTafari »

[quote="addekk]Czy ja dobrze rozumiem że dodatek krostawiec dodaje 3 nowe karty do gry 6 nowych pionków i super ekskluzywna kość xd ? Nie daje nawet możliwość grać w 5? A pozostałe dwa dodatki to w sumie 25 kart nie przeczytałem o nich dokładnie i się okazały niezłym skokiem na kasę. 90zl za 28 kart 6 nowych pionków i ekstra kostke xd[/quote]

nie chcesz -> nie kupuj -> nie marudź :wink:
Fiacik pisze:
addekk pisze:Koszulki Sloyca premium wystają tyle o ile ponad kartę jedyne co to małe koszulki to dramat xd wystają z centymetr albo lepiej xd
Hint: 27 razy ciach nożykiem do tapet i jest w sam raz. Działa!
Sloyca premium 100 pack 63,5mm x 88mm (te "zielone"), wszystko idealnie pasuje, nic nie trzeba ciąć :mrgreen:
Przyszedł Rasta i zepsuł grę.
Awatar użytkownika
Fiacik
Posty: 435
Rejestracja: 24 wrz 2013, 09:59
Has thanked: 66 times
Been thanked: 63 times

Re: Everdell (James A. Wilson)

Post autor: Fiacik »

RasTafari pisze: 14 sty 2020, 09:17
Sloyca premium 100 pack 63,5mm x 88mm (te "zielone"), wszystko idealnie pasuje, nic nie trzeba ciąć :mrgreen:
Pisałem of 27 x 44x68 min euro.
Awatar użytkownika
addekk
Posty: 642
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:54
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 44 times
Been thanked: 103 times

Re: Everdell (James A. Wilson)

Post autor: addekk »

RasTafari pisze: 14 sty 2020, 09:17
addekk pisze:Czy ja dobrze rozumiem że dodatek krostawiec dodaje 3 nowe karty do gry 6 nowych pionków i super ekskluzywna kość xd ? Nie daje nawet możliwość grać w 5? A pozostałe dwa dodatki to w sumie 25 kart nie przeczytałem o nich dokładnie i się okazały niezłym skokiem na kasę. 90zl za 28 kart 6 nowych pionków i ekstra kostke xd
nie chcesz -> nie kupuj -> nie marudź :wink:
Fiacik pisze:
addekk pisze:Koszulki Sloyca premium wystają tyle o ile ponad kartę jedyne co to małe koszulki to dramat xd wystają z centymetr albo lepiej xd
Hint: 27 razy ciach nożykiem do tapet i jest w sam raz. Działa!
Sloyca premium 100 pack 63,5mm x 88mm (te "zielone"), wszystko idealnie pasuje, nic nie trzeba ciąć :mrgreen:
Owszem sloyca premium pasują idealnie,
A wracając do dodatku marudzę bo kupiłem nie czytając zawartości i liczyłem na więcej w dodatku za 30zl. Jakbym wiedział to bym nie kupił mea culpa czy jak to się pisze. No ale sama gra jest na tyle dobra że jakoś serduszko o dodatki nie boli.
Weźże chodźże grać BGG
ODPOWIEDZ