PSP1. - Projektuj swoją planszówkę!

Masz pomysł na grę planszową? Chciałbyś go kiedyś zrealizować? Chcesz się nim podzielić albo pomóc w realizacji jakiegoś pomysłu? Do dzieła!
Awatar użytkownika
Bri
Posty: 437
Rejestracja: 18 sie 2009, 14:40

PSP1. - Projektuj swoją planszówkę!

Post autor: Bri »

Amatorze, Profesjonalisto!

Jeśli kiedykolwiek zrobiłeś jakąś grę do szuflady, jest czas by się nią podzielić ze światem.
Wyciągnij ją, sprawdź czy jest kompletna i spisz wszystko co do gry jest potrzebne w Wordzie, excelu czy w notatniku, pdfy, jpegi, bitmapy również mogą być. Popraw i uzupełnij jeśli uważasz że to konieczne - ważne by całość informacji o niej była we formie elektronicznej.

Ok. Pewnie chcesz wiedzieć po co. Na razie nie mogę powiedzieć, to TOP SECRET!
Awatar użytkownika
Bri
Posty: 437
Rejestracja: 18 sie 2009, 14:40

Re: PSP1. - Projektuj swoją planszówkę!

Post autor: Bri »

No i jak idzie wam, autorzy, wyciąganie swoich projektów i prototypów z szuflad? Bardzo były zakurzone? Ciekawy jestem jakie wasze "perełki" są, bo moje okazały się lekko mówiąc "nieszlachetnymi" kamieniami :D

Tu w CnP dopinamy guziki naszego TOP SECRETA. Jutro ciąg dalszy.
Awatar użytkownika
Bri
Posty: 437
Rejestracja: 18 sie 2009, 14:40

Re: PSP1. - Projektuj swoją planszówkę!

Post autor: Bri »

Na pewno zaczynacie się domyślać o co mi biega z tym całym PSP. Ale ja jeszcze otwarcie nic nie mogę powiedzieć.
Spisujcie te swoje gry, fotografujcie jak wyglądają w akcji i drukujcie komponenty wirtualnymi drukarkami do pedeefów, na pewno się przydadzą.
Awatar użytkownika
Bri
Posty: 437
Rejestracja: 18 sie 2009, 14:40

Re: PSP1. - Projektuj swoją planszówkę!

Post autor: Bri »

Awatar użytkownika
chmie-l
Posty: 30
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:44

Re: PSP1. - Projektuj swoją planszówkę!

Post autor: chmie-l »

A mógłbyś Bri zdradzić nam kiedy +/- konkurs zostanie oficjalnie rozpoczęty i ile będzie trwać? :D
Awatar użytkownika
Bri
Posty: 437
Rejestracja: 18 sie 2009, 14:40

Re: PSP1. - Projektuj swoją planszówkę!

Post autor: Bri »

Liczyłem na start w tym tygodniu, ale spokojnie koresponduję ze sponsorami, powiem że na 99% start nastąpi w maju. Zapowiadam go teraz by dać troszkę więcej czasu, pierwszy impuls do działania.
Czas na przysyłanie pomiędzy miesiącem a półtora, czas na ocenianie do miesiąca. Z tym że przekazywalibyśmy materiały jurorom na bieżąco z ich przysyłaniem.
Matio.K
Posty: 1582
Rejestracja: 04 cze 2007, 10:59
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: PSP1. - Projektuj swoją planszówkę!

Post autor: Matio.K »

Chętnie wezmę udział :)
www.facebook.com/newsyograchplanszowych: newsy planszowe, choć nie tylko!
Awatar użytkownika
Bri
Posty: 437
Rejestracja: 18 sie 2009, 14:40

Re: PSP1. - Projektuj swoją planszówkę!

Post autor: Bri »

W związku z moim urlopem oraz brakiem wystarczającego kontaktu zwrotnego ze strony potencjalnych sponsorów upominków/nagród ("na pewno coś zorganizujemy", "udzielimy wsparcia" itd... żadnych konkretów), konkurs wciąż wisi. Po dwudziestym czerwca będę jeszcze działał z tym temacie.
Rozpoczynanie go teraz w stylu "Wysyłacie swoje gry i projekty, a może za dwa miesiące znajdą się dla was jakieś gadżety i pudła" to raczej byłaby porażka. To nie konwent którego atrakcje podaje się stopniowo od zapowiedzi do otwarcia.
Zainteresowanych bardzo przepraszam.
ODPOWIEDZ