Wykonam ilustracje

Masz pomysł na grę planszową? Chciałbyś go kiedyś zrealizować? Chcesz się nim podzielić albo pomóc w realizacji jakiegoś pomysłu? Do dzieła!
IlustratorGier
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2018, 19:00

Wykonam ilustracje

Post autor: IlustratorGier »

Jak w temacie. Zapraszam do oceny mojego portfolio na http://ilustrator.art/
Awatar użytkownika
Pisarka
Posty: 508
Rejestracja: 24 kwie 2018, 08:49
Has thanked: 12 times
Been thanked: 31 times

Re: Wykonam ilustracje

Post autor: Pisarka »

A tak z ciekawości - jak się rozliczasz ze skarbówką?

Bo pamiętam jaki to był problem (może coś się zmieniło) jak znajomy znajomego sprzedał 3 egzemplarze własnej książki na jakimś pikniku familijnym (a nie miał działalności gospodarczej).
„Władca Pierścieni” jest zasadniczo dziełem religijnym i katolickim; początkowo niezamierzenie, lecz w poprawkach świadomie.” — J.R.R. Tolkien
Awatar użytkownika
malpka
Posty: 270
Rejestracja: 30 wrz 2013, 12:43
Has thanked: 148 times
Been thanked: 23 times

Re: Wykonam ilustracje

Post autor: malpka »

Od 30 kwietnia funkcjonuje już działalność nierejestrowana więc nie trzeba nawet DG zakładać
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1304 times

Re: Wykonam ilustracje

Post autor: rastula »

malpka pisze: 12 cze 2018, 13:35 Od 30 kwietnia funkcjonuje już działalność nierejestrowana więc nie trzeba nawet DG zakładać
limit takiej działalności wyklucza raczej stworzenie pożądnych ilustracji do gier ;).
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1304 times

Re: Wykonam ilustracje

Post autor: rastula »

Pisarka pisze: 12 cze 2018, 13:08 A tak z ciekawości - jak się rozliczasz ze skarbówką?

Bo pamiętam jaki to był problem (może coś się zmieniło) jak znajomy znajomego sprzedał 3 egzemplarze własnej książki na jakimś pikniku familijnym (a nie miał działalności gospodarczej).

a na stronie
Obecnie wznowiłem działalność gospodarczą i jestem gotów podjąć (najlepiej stałą) współpracę z wydawnictwami i producentami gier oraz innymi osobami którym przydadzą się moje umiejętności.
ODPOWIEDZ