Ilustracje do gry - portfolio

Masz pomysł na grę planszową? Chciałbyś go kiedyś zrealizować? Chcesz się nim podzielić albo pomóc w realizacji jakiegoś pomysłu? Do dzieła!
werecatway
Posty: 2
Rejestracja: 04 mar 2019, 11:46

Ilustracje do gry - portfolio

Post autor: werecatway »

Cześć!

Od czasu do czasu śledzę pojawiające się tu wątki i widzę, że macie masę obiecujących pomysłów na innowacyjne gry.
Dlatego jeżeli kiedyś znajdziesz się w punkcie, w którym będziesz się zastanawiał skąd wziąć grafika, który zadba o wizualny odbiór Twojego pomysłu, kliknij w poniższy link:

https://maruda.artstation.com/

Do tej pory moim największym projektem było stworzenie 95 ilustracji do gry karcianej "Elekt" w klimacie dark fantasy, która odniosła duży sukces na kampanii wspierającej zagramw.to.
Grafiki do tej gry nieraz spotykają się z komentarzami w stylu "kupiłem, bo grafiki mnie powaliły" :)
Na swoim koncie mam również tworzenie ilustracji do dwóch innych pozycji - Tau City oraz Politically Incorrect Game.

Jeśli kogoś ciekawi jak powstają takie ilustracje lub ma inne pytania - zapraszam do dyskusji!
Chętnie też odpowiem na pytania prywatnie, więc w razie potrzeby proszę o wiadomość prywatną.

Miłego dnia!
Ostatnio zmieniony 07 lis 2019, 20:32 przez werecatway, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pisarka
Posty: 508
Rejestracja: 24 kwie 2018, 08:49
Has thanked: 12 times
Been thanked: 31 times

Re: Ilustracje do gry - portfolio

Post autor: Pisarka »

Czerwony ptaszek bardzo udany :mrgreen:
„Władca Pierścieni” jest zasadniczo dziełem religijnym i katolickim; początkowo niezamierzenie, lecz w poprawkach świadomie.” — J.R.R. Tolkien
werecatway
Posty: 2
Rejestracja: 04 mar 2019, 11:46

Re: Ilustracje do gry - portfolio

Post autor: werecatway »

Dzięki! :)
Awatar użytkownika
lukkk
Posty: 441
Rejestracja: 21 gru 2017, 00:49
Has thanked: 95 times
Been thanked: 99 times

Re: Ilustracje do gry - portfolio

Post autor: lukkk »

Fajnie, że są takie ogłoszenia. Pozwoli to pomóc osobom, które zastanawiają się nad realnym wdrożeniem swoich pomysłów w życie.
ODPOWIEDZ